Hraje to tu ještě někdo? Mám poslední měsíce nutkání se k WoT vrátit a zatím mě sice vždycky odradily píčoviny typu BZ-176, ale to nutkání se vrací.
Může mi někdo vysvětlit, proč u toho někteří celý dny vydrží vysedávat ? :-D Jako čím je ta hra chytlavá ?
@Gordon (08.11.2022 14:00): a nejen to. Kluk hraje WoT:MA na konzoli a když jsem hru přepnul z Cold War do WW2, tak jsem automaticky šáhnul po Pzkpfw II Ausf J.
Jenže, a to absolutně nechápu, ten tak má špatné proporce 3D modelu, a to tak až to doslova bije od očí. Je širší než by měl být, a nebo je min kratší než by měl být! Vypadá to tak hrozně ve 3D, že už horší to snad být nemůže. Větší fail co se týče 3d modelu jsem už světelné roky neviděl.

EDIT: tak asi jsem si to spletl s proporcemi Pzkpfw III Ausf J, hmm. viz. https://tanks-encyclopedia.com/ww2/germany/panzer-ii-ausf-j takhle zmršit oblíbenou Panzer II, ti Němci očividně neměli vkus.
@Say (08.11.2022 13:50): Ve warthunderu takové rebalancy logicky nejsou, protože ty stroje tam mají fyzicky reálné vlastnosti, takže tam je hodně strojů, které jsou tak trochu out-of-place, třeba střílet plecháčky protiletadlovým AP, slast. Just sayin.
@Thellwin (08.11.2022 13:15): Hrát sólo bez premium účtu tier 10 v random battles vyžaduje velmi značnou dávku masochismu. Ale proti gustu... Vzpomínám, že tři T-54 v platoonu (když ještě byly tier 10) dokázaly v random bitvách nabídnout zábavu, ale dneska nevím.

Trollit nováčky s neprůstřelným Pz. 38H nebo zabijáckým Tetrarchem a Marderem mi lechtalo ego nejvíc! Bohužel 38H a Tetrarch nejdou koupit a Marder už své nekompromisní dělo dávno nemá. Vůbec nerf/konverze tanků na premium/collector, které měly něco, co by se dalo nazvat jako "unbalanced" dnes jsou tak extrémně balanced, že je těžké pak hledat zábavu.

Btw, Chaffee na starém účtu (prodaný 2013), Chaffee na novějším účtu (nahráno 2013-15, krátce po nerfu děla). A takových příkladů bych mohl najít víc.
@Karasman (08.11.2022 07:10): Mám jsem jeden "trolící" účet, se kterým mě bavilo sbírat fragy na 2 a 5 tieru, akorát jsem teď zjistil, že za těch 7 let kdy jsem ho měl naposledy zapnutý mám v garáži ze všech v té době nekompromisních tanků buď premium nebo collectors tanky (T-50-2, M2 Light, T67) a můj vůbec nejoblíbenější Chaffee se změnil na Super Chaffee a povýšil o tier, čímž ztratil výhodu v MM. TLDR, hrát WoT sólo už pro mě není moc zábavné a ostatní, se kterými jsem hrál preferují tier 8. Tak pokud by ti nevadilo, že ti tam občas (ale fakt sporadicky, jestli se k tomu dostaneme 1-2x za měsíc) opráším nějaké stroje, budu rád. Určitě s kreditama a staty nepůjdeš dolů, do tieru 8 za to ručím.

@hanak_v_exilu (08.11.2022 08:08): Tier 10 mimo clan wars nemá žádný smysl.
@Say (07.11.2022 20:29): Klidně můžeš začít nový účet. Dneska je to expení mnohem, mnohem rychlejší a pohodlnější, než dřív. Existují plány které to urychlí, různé bonusy na získané expy a podobně. Do zítra můžeš mít pátý tier a do týdne desítku.
@Say (07.11.2022 20:29): Záleží, s čim bys chtěl hrát. Já už téměř nehraju, zapínám to z nostalgie jen přes Vánoce a zdobim stromeček... :-) Mám tam pouze USA a CZ tanky tier 6-8, pokud se nepletu, tak pokud bys mi v tom neudělal bordel, tak asi nemám problém...
Nemáte někdo starý účet k půjčení? Já svůj starý prodal před 10 lety a nedávno jsme chtěli s kamošem zavzpomínat, jenže nemám s čím pořádně hrát=D A expit něco od začátku fakt nehodlám, na to už nemám nervy.
@mrazikcomp (01.11.2022 07:14): Nemáš na mysli Armored Warfare? Kdysi to dělal Obsidian než to někomu prodali nebo dali. Zkoušel jsme před lety a bylo to docela fajn, ale moderní tanky nejsou nic pro mě. Zajímavé tam ale bylo, že tam byla i česká technika.
Zajímalo by mě zdali se může na DH přidat World of Tanks: Modern Armor! který je dostupný na XSX/PS5.
Hra je optimalizovaná na nový HW konzolí a pokud jsem to pochopil správně moderní tanky nejsou v PC verzi dostupné, nebo se pletu?! Myslím, že by si hra zasloužila samostatný profil.
Daruji:

DNSD-C4G68-HXENV

7 dní prémiového účtu
Prémiový tank Pz.Kpfw. S35 739 (f)
Stání v garáži
Prémiový tank Škoda T 40 na 15 dní
Vaš nejhorší den ? Dneska jsem hrál od půlnoci do rána 21 her 4 výhry :)

Dneska se mi podařila dobrá hra a tak si chci použít expy a "Promiňte, výsledky bitvy jsou nedostupné."
ono se to pocita prave podle data kdy ste do hry prisly ne podle odehranyho casu, ja sem tam taky od closed bety tak nejaky odmeny byly :)
@Jessy (05.04.2021 23:53): :)) To je vtipný, za tolik času ve hře tak trapné odměny. Za můj deset let starý profil z bety s nulou odehraných bitech jsem dostal nasypáno, jako nejvěrnější fanoušek.
Právě mi na email přišlo battlejourney a tam píšou nějaké statistiky a dle hry jsem tam nahrála pouze 83 000 minut. Hru jsem, kdy si hrála aktivně. Registrace 2012

Což je něco kolem 60 dní čistého času. Mi přijde strašně málo, kdy si jsem u toho trávila celé dny. A dostala jsem do pronájmu Itala a premiák, akorát to asi již nevyužiji. Tanky hraji velmi vzácně.
@Thellwin (24.03.2021 20:20): Taky se divím. Nostalgie je silná věc a chvíli byla i určitá motivace, nicméně se to zase velmi rychle omrzelo :D Ale já teď nemám na streamy čas celkově. Nicméně pokud někoho hra baví, tak jedině dobře. Jen by se mi prostě nechtělo začínat zase od znovu, to je celé :D
Se celkem divím, že se někomu chce znovu začínat od nuly. To už bych raději začal s něčím úplně novým. Však různých her je víc než dost :D
Já doporučuju novej profil. U starýho jsem měl stres, že si kazím statistiky, když k tomu po dlouhý době sednu. Tady mě to netrápí, je to návrat ke kořenům. Nikdy mi nemůže nadávat, když mám odehráno dvacet bitev :))
@hanak_v_exilu (24.03.2021 11:29): Tak dělej jiný věci. Já nemám co expit už asi 3 roky, každou novou linii si naklikám za freXP/blueprinty hned po vydání. Místo toho markuju tanky, nebo zvedám DPG. Ale pokud tě baví expit tak pak jedině nový účet no :)
Mám takový pocit, že WG reset účtů už nedělá. Ale můžu se plést.

Jinak tam zbyly vždycky jenom věci, co se daly koupit za reálné peníze - goldy, prémiové tanky. Tedy ne tanky z osobních misí, ty mizely. Posádky taky nezůstávaly.
@hanak_v_exilu (23.03.2021 23:18): Řešil jsem to samé u hlavního profilu. První varianta byla reset účtu. Prý to jde tak, že se vše vynuluje, zůstanou ti jen premiáky a goldy. To mi ale přišlo pořád moc drastické. Takže druhá varianta byl jiný účet. Je to fajn začít (téměř) od nuly. Kdyby jsi se odhodlal, ozvi se :).
@Aaron_Hill (23.03.2021 20:59): Expení ve WoT je když člověk ví jak na to a může využít všechny dostupné možnosti, asi tak 5 rychlejší než kdysi. Kdybych ještě expil, tak jsem schopný vyexpit z devítky desítku za cca 40 bitev. Dřív jsem to jezdil 200 bitev.
@mrazikcomp (23.03.2021 12:43): Já jsem se rozhodl začít hrát od nuly, právě s tímto účtem. Takže bonusy příjemný pro začátek. Ale i bez nich, ta hra se neskutečně zrychlila. Po 15 (průměrných) bitvách je člověk na tieru 5. Pomalu po každý druhý bitvě nějaké splněné mise a nával odměn, zkušeností atp.
@Aaron_Hill (22.03.2021 14:07):  no mas kliku zes jeste trefil rozdavani odmen za vyroci , to delaj kazdej rok a priste az se budes prihrlasovat po 60-90 dnech neprihlaseni , tak sem nejdriv napis, my te jakoze znovupozvem nekdo z nas co to hrajem a za to sou dalsi goldiky a bonusy navic pro oba :)
@FildasCZ (11.12.2020 14:22): ja uz se rozsoupl, na fanaticalu sem koupil bundle 13 , vemu si z toho v-4 rally a narcos a zbytek poslu dal za pomernou castku , pripadne kdyz budu mit vychcanou naladu tak to spocitam tak aby mi to zaplatilo ty dve hry za 1€ :D , pak sem jeste na steamu koupil novalogic simularoy a tim asi taky pro tenhle rok koncim, i kdyz premyslim jeste o unity of command stalingrad za euro , ale tam se mi moc nelibi jak je to kresleny
@Gordon (10.12.2020 15:08): Ja, ja. Letos mi za 250,- padly dvě 8 :) a pak za dalších 500+100 nic :D A ted jsem dal litr. A padlo tohle.

hm 25 beden a jen 9000 goldu 20 dní prémka 2x 3 tier a nějaké ty credity a 2x 3d styly + jedno stání v garáži. Jsem fakt zklamaný. Takže měl jsem pokušení koupit ještě 11 beden, ale asi na to prdím.
Tak, co kupovali jste balíčky ? Já přemýšlím o 11 či 25 :) při 25 mám větší šanci na drop.
tak ja dal 350 za krabicovku pri spusteni , a plus asi 500-1000 za ruzny casaky(souhrnne za tanky, letadla i lode) kde byly kody uvnitr plus obcas kdyz zbyva kredit pred propadnutim tak ho vy prazdnim na goldy :)
@FildasCZ (12.10.2020 16:30): necpu do toho prachy, maximalne kdyz my zbyde pred vybrsenim kredit tak z mobilu par goldu koupim , jinak si spis jednou teden dam bitvu s letadlama a necham si jednou za tyden spadnou bedynku s goldama nebo premiovym uctem, vyjde to levneji :D
Super, tak jsem po 5 letech zainvestoval do krabic 650 :D a špatný obchod. Prvních 10 beden bylo super dalších 20 byl odpad.

Padl lehký a td, a co vám ?
@themacs (28.06.2020 08:59): Tak mám pár devítek a měl jsem s každým 9 tierem 8 bitev a e50 sežrala nejvíc :). Do konce i s e75 jsem vydělal :D. A Troufám si říct, že jsem s e50 nezahrál špatné hry.
@Thellwin (24.06.2020 10:31): Tak to bylo 1500 :) a jedna bitva no jéžiš to se toho stalo + asi za pásy. To jsou o dve strely na víc. Ja absolutně nebrečím jen konstatuji. To ty vždy rozjídíš konspiracni teorie :) o tom, co si myslím a nemyslím. Člověk se tu baví a přijde pan Thellwin a kazí diskuzi :/ .

Tak si s tím dělem něco zahraj ;) je to za trest :). Obětoval jsem 200k volných expu do 2 tanků oprava měl jsem 377 tisíc ted mám 120 tisíc :) , abych se nemusel trápit s tím dělem to samé u e50, ale ten tank je super ten centurion mě prostě nebaví.

Tak a ted zas budu dělat, že si mi nezkazil den rejpáním :). Mohl si to napsat i normálně, když už si potřeboval něco dokazovat.
Nechtěl jsem tady na mistra reagovat, ale tohle mi nedalo :D

"Jsou bitvy, kde třeba nastřílím 2k :D s tou flusačkou." ... a to jsou který? Protože v těch odehraných na randomu jsi 2k nedal ještě ani jednou a ty tady mluvíš dokonce o bitvách v množném čísle ...

Plus je funny brečet nad špatným, winratem s 9 tier tankem kde máš nástřel jeden a půl rány.
@pipboy (24.06.2020 02:34): Obětoval jsem ted 100k volných zkušenosti na top e75 tak jsem spokojen. Konečně nejsem v bitvě jen zadarmo chodí mrtvola.

No ani mi nemluv s tou flusačkou za 220 je to strašné. Jsou bitvy, kde třeba nastřílím 2k :D s tou flusačkou.

@themacs (24.06.2020 09:16): Tak asi, jak u kterého tanku :) já mám plno tanku a mám win rate třeba 0 až 12% :D . U m103 mám 30% :) a asi 100 bitev.
@FildasCZ (23.06.2020 11:33): afaik ma clovek prvni bitvy s novym tankem lehce zvyhodneny MM, ale nevim jestli je to pravda?

Jinak teda jsem to nějak přestal hrát (ale kvůli RNG teda fakt ne) a oznámení polskejch střeďáků mě odrazuje ještě víc... tak schválně jestli teď už konečně na pořád :D
Na jaém principu hra vypočítává MM ? Mám e75 měl jsem 9 výher po sobě 100% no koupil jsem si lepsi motor :D a 5 porazek po sobe a mohl jsme to hrát, jak jsem chtěl :) a co hra to porazka... Zvláštní.
Pz II J premiák, který nejde normálně koupit by měli nerfnout. Mám MKA a nejde vůbec prostřelit.. Jsme ted do něj sili 3 tanky ze všech stran a nic obdržel 2000 dmg a nebýt trojky, která ho pak udolala, tak nás vyndá všechny.
Aktualizace, kdo využíval prime account s kreditní kartou bude to mít ted těžší :)). Platil jsem z jiného učtu stejnou kartou a mám bloklý celý učet a chtějí trilion věcí, aby to šlo dále...

Tak jsem zvědav pak na tu virtuální kreditní kartu, jak si s tím poradí :)
kody pro world of tanks
- 4LL1W4NTI5G0L9
- 3V1L100I5TH3B055
- T4NKM45GR1N91N6
- S4NT4M4U5I54L0S34
- 3V1L1005N0WM4N
- SANTAFOREVER or EVILMUSTWIN (choisir son camp)
- T4NKM4S3V3RYD4Y
- 1B3L13V31NKR4M7U5