S4NT4SG0TG0L9 - dnesny kod.
Pridava kamufláž „Vícebarevná světlá přepadová „zebra“
@Karasman (11.12.2019 07:48): Tak :) jasně, že má plusové body :)
Závěrečné hodnocení mohu dát až s komentářem a až budu mít všechny tanky a mohu dát objektivnější hodnocení. Preci jen tank vs vylepseny tank vs prumerní dva hráči pruměrná situace víme, kdo vyhraje. Pokud jsou oba koncentrováni dobře :)
Momentálně se cítím, tak na 30-50% :) a kdybych měl všechny premium tanky, který vím, že jsou zábavné a hraje se s nimi dobře a mám výborný mm, tak i 70% třeba heavy tank u poláku premiovka. King tygr výborný tank z prime :)

@Thellwin (11.12.2019 09:41): Rodiče ho nenaučili slušným mravům, a že lhát se nemá :).
@FildasCZ (10.12.2019 19:38): Já jsem se zeptal tebe, já si nechci důvody hledat někde na fóru... :-). Nulové hodnocení osobně absolutně nechápu (ani nevím, jestli já jsem ho někdy použil). Na každé hře je aspoň něco dobrého a pokud ji stále aktivně hraješ, tak mi přijde absolutně mimo. Ale tak co člověk, to názor.
@Karasman (10.12.2019 16:28): Protože ho to baví, jenom je v tom strašně špatný a tak viní hru z toho že je nefér, špatně udělaná, hloupá, vydřidušská a plná idiotů, ke kterým on pochopitelně nepatří. Slyšel jsem to tolikrát v tolika různých obměnách, že už to znám jako básničku.
@FildasCZ (10.12.2019 12:37): M103 a T110 E5 jsou v nynější době jedny z nejhorších tanků ve wotku :) Já jsem je hrál u kamaráda na účtu a byla to hrůza.. Tak jsem na svým účtu zůstal na T29. Zkus vyexpit jinou lajnu a počkej si, až je vylepšej.. Takhle si akorát zkazíš chuť na hraní.
@themacs (10.12.2019 12:19): Já ani nic s tou m103 nenastřílím. :D Si přijdu jen, jako štít. A to střílím na jistotu. A bud odraženo, nebo a tak.
A e-50 jsem si zrovna koupil, že to bude zábavný tank.

Win rate mám 30 % u 103 a 20% u e-50 .

Dost mě ted baví is-7. A co ty, jak to ted před Vánocemi hraješ ?
e-50 a m103, jak hrát za ty tanky, když nejsou vyzkoumané. E-50 občas taky uflušu za 140 dmg. Ale m103 heavy USA tank..

Vydrží odrazit nějakou tu ránu, ale bez vylepšeného děla x10 si moc nelajznu u tier 10
Tak jsem to po 3/4 roce zase zapnul. Na hlavní stránce na mě vyskočilo asi deset novinek, vylepšení posádky, bonusových cosi. Nic z toho jsem nečetl, vybral si svého Panthera a zapnul hru. Po minutě mi neviditelný tank sejmul pásy. Hned jsem je opravil s tím, že zajedu do bezpečí, ale v okamžiku mi jiný neviditelný tank znovu sejmul pásy. Do dvou vteřin jsem chytnul 3-4 rány a šel do garáže. Za účast v bitvě jsem dostal asi tři bonusy na bůhví co.

Tak jsem klikl na exit a vrátil se do windowsu.
Financial Transaction.
Date: 5/28/2019 06:00:13 PM
Credits deducted: 8,500,000

Receipt
Date: 5/28/2019 06:00:13 PM
Vehicles added: T34 B (crew 100%)

vzdy v 06h a v 18h novy premiovy tank na cernem trhu /blackmarket / nektery za goldy jiny za credity, vetsinou behem 3 minut vybilenej sklad, je jich vzdycky omezeny mnostvi podle vzacnosti od 1000 do 10000
Však já už s tebou nediskutoval, to bylo adresované těm chudákům, co se o to ještě pokoušeli a psali ti to samé co já. Já už jsem diskusi vzdal, už se jenom bavím nad tím jakej jsi mimoň a dojmolog :)
Ano, a proto vyhraji skoro každou druhou hru což ze mě dělá o 6% podprůměrného hráče..Za to, že většina lidi neví, že 50% je půlka je fakt těžké.

Já, ale nikde neřek, že to umím hrát. Jen mě drtí nesmysl, že ve hře hrajou povolení boti, kteří odehrají hry, co jsem poslal :)
Když banují za zakázané mody, tak rozhodně nebudou banovat za boty :D to jo, ale pokud to tak je, hra je dobře v prdeli. A ano máš pravdu včera jsem byl v četě a zvedl se mi win rate o 4% o jednoho tanku, a proč ? Protože jsem vyhrávali.. Pak kolega odešel spát a zase jsem spadl na 47%

A to nemluvím o ignorantský obhajobě fps, kde je jasně vidět, jak ty mapy nejsou balancované. Ted mám nastaveno synchronizaci a některé mapy mají stabilních 60 fps - 3 fps A pak lítají kolem 24-50 fps.
I když jsem měl fps 150, tak to nic neměnilo, Mě hlavně zajímá jestli to má vliv na spot = vykreslování.

Víc mě, ale zajímá zda se vyplátí premium ucet na celý rok s temi tankami za 2000 :)

@mrazikcomp (03:58): No já tam právě vjel a zjevil se :) nevím, jak je to vidět na mapě. Možná jsem to přehlédl, ale pravda je, že za těch 16 tisíc bitev je to poprvé, co mi takhle tank napálíl za plnou.

@kurcatovium (12.04.2019 21:18): Podívej se schválne na lorreaine a nebo is-7 jestli takhle hrajou boti :D, tak cg. Rajčátko, který mě za zádama nadprůměrné hráče :), ale ano hru kurvím, a proto průměrně končím uprostřed tabulky :). To jsou prostě základní počty, který pan ignorant nechápe

To je marný kluci, napište mu někdo, že hraje dobře, ať je spokojenej :)
@kurcatovium (12.04.2019 21:18): Kdo mohl tušit, že mi dá za 835 ? Dostal jsem skoro ik a tak jsem couvnul :), protože jsem nevěděl, že to je jen on.

Každopádně. Jak jsem říkal za 18 000 bitev mi dal maximální dmg heavy tank a to byl e-100 za 700 :).

Běžně dostávm HE za 350 né za 835.
@FildasCZ (12.04.2019 15:24): Nehodnotím tvoje celkové staty, jsou tam vidět i tvoje nedávné výkony. Tak třeba za posledních 24 hodin jsi odehrál 50 bitev, máš 44% WR a WN8 462. Za posledních 7 dní a 30 dní je to de facto stejné. Pohybuješ se na samotném dně tabulky hodnocení. A to, že se ti sem tam povede lepší hra, kterou nám sem postneš na ukázku, na tom prostě nic nezmění. Čísla jsou jasná, nedají se okecat. Ve většině bitev jsi zkrátka přítěží pro tým, jelikož v nich skoro nic neuděláš. Proto máš taky tak špatné hodnocení a zasloužený winrate. Jako neber si to nijak osobně, já tě tu nechci napadat. Jen chci, aby jsi si uvědomil, že hraješ opravdu velmi špatně a že evidentně hře vůbec nerozumíš. Jinak by ses totiž nepohyboval v takovýchto silně podprůměrných číslech.
@FildasCZ (12.04.2019 15:27): Přiznám se, že jsem si pustil jen replay s KV-122, ale... Fakt nechápu, čemu se u toho O-I divíš? KV má papírový podvozek, spodní plát má v situaci, v jaké ses objevil, max nějakých 65 mm efektivního pancíře a HE na O-I má 75 penetraci a 910 dmg. Ve výsledku můžeš být spíš rád, že tě rovnou nevypnul. A jinak ta situace přesně ilustruje tvůj skill. Vyjedeš na O-I, dostaneš ránu za 800 a místo, abys ho vypnul, protože 20 s nabíjí, tak odcouváš za kámen... Víc asi netřeba rozebírat.
@FildasCZ (12.04.2019 17:20):

Jen 45.78 % bitev kterých se účastníš končí výhrou - fakt, který se nedá okecat.
Na skoro žádném tanku nejsi schopný nastřílet ani svoje hp (nezkoumal jsem jich teda všech 200+) - fakt který nejde okecat.
Ten bot co jsem ti sem posílal podle tvrdých čísel hraje z dlouhodobého hlediska opravdu podobně - to taky nejde okecat.

Tak mi řekni, kde je ten tvůj přínos pro tým ty "prostředku tabulky" :D

Jestli jsi měl v nějaké bitvě propad FPS tak co s tím? Jestli to máš v každé bitvě, tak si pořid lepší PC nebo si ho nech vyladit, protože to je jenom tvůj problém. Co těma propadama FPS chceš omlouvat? Btw propad na 50 FPS je pořád propad na hodnoty, který jsou v pohodě hratelný, tak se přestaň vymlouvat.

Tahle hra má pro lidi jako jsi ty tu nevýhodu, že nabízí celkem dost jasných čísel z kterých lze dělat vcelku přesné závěry, takže bohužel tvoje dojmologie o tom, jak hraješ super se asi neuchytí :)
@Thellwin (12.04.2019 16:47): Ano nemá to smysl :), když ti argumentuji, tak řekneš, že bot hrajepodobně :D oléé.
Protože to víš, ale důkaz nikde :D :)))
Když vidíš propad fps, jak prase argument je ? Nic :) akorát ignoruješ, ale to je jediné, co ti jde, jak už bylo viděno, když ti někdo něco řekne a ukáže důkaz šoupeš nohama. Jestli je kurvením hry, když končím uprostred tabulky, tak si prostě jen další ignorant :)
@FildasCZ (12.04.2019 15:24): Trolololo ...

Víš proč se obecně kouká na celkové staty případně staty za posledních 1000 bitev/30 dní, pokud je dost bitev? Protože to je nějaký reprezenativní vzorek toho, jak hráč hraje. I největší pablb má občas dobrou bitvu a i největší fialka to občas prodá. Takže chlubit se pár povedenýma bitvama, nebo někoho hejtit za jednu prodanou je těžce mimo. Vtip je v tom, že špatný hráč má ze 100 bitev tak 5 fakt dobrých, 20 průměr a zbytek více či méně prodá. Průměrný zahraje třeba 20 dobrých, 50 průměr a zbytek prodá a výborný hráč má na 100 biev třeba 40 dobrých, 40 průměr a 20 prodá. Je to je orientačně, ale tak nějak to je. Dělat nějaké závěry na základě lepší a průměrné bitvy co jsi sem poslal je možná tak úsměvné. Udělej si session 20 bitev a pošli je všechny, pak se můžeme aspoň přibližně pobavit, jak moc ty svoje týmy taháš a jak moc jsi spíš přítěž. Ono obecně končit dneska v polovine tabulky není zas tak těžký, vztaženo ke kvalitě hráčské základny, ale myslím, že u tebe to bude ve více případech spíš ta dolní polovina

Btw ta Lorrka je slušná a ta IS-7 v tvých očích možná jo, ale je to bitva veskrze průměrná, dal jsi lehce nad své hp a žádný zázračný play jsem tam, když jsem si to pustil neviděl, prostě jsi to neprodal a zybtek týmu taky ne.

A konečně jsi na to kánpnul ... všichni kromě tebe nemají dalších 14 spoluhráčů, nemají ve hře goldy ani prémium tanky, jen ty jediný :D

Já se nikde na CW ptát nemusím, mám jich nahráno trochu víc než ty, abych věděl jak to funguje. Ale asi by jsi mě taky strčil do kapsy :-P

Tahle debata postrádá smysl, jediné co se po tobě chtělo byly replaye, ty jsi nedodal, prostě jsi jen další ze stovek ubrečených botů, co ostatním v drtivé většině akorát kurví hru. Ty argumenty lidí jako jsi ty jsou už roky stejný, pořád a pořád dokola stejný výmluvy :)

...

Ad bot - protože to vím, přesvědčovat tě nebudu, jen jsem ti chtěl ukázat "tahnoune" že nehraješ líp jako hloupej program :D
@Gordon (12.04.2019 15:33): Upřímně kvůli samotnému pristupu wg :) a nemám chut to zvyšovat. Hru hraju, protože tam mohu vypnout, a ani nevím asi tak z principu tanky se mi líbí hra mě někdy baví někdy stve.
Tady máte jednu noobskou hru, jak hraje přece bot. Jestl itakhle hraje každý bot :D tak to je ta hra opravdu v prdeli

Další bot hra :) http://wotreplays.eu/site/4845822#paris-fildascze-is-7
Ano špatně zahraná hra s goldama nepropálím vez s pancírem 300 :). Samozřejmě, jako bot to zahrál dobře, ale na člověka je to bída,

@Najlvin (12.04.2019 12:53): Jak krásně táhnu team ke dnu :D... Prostě jen kecy o hovně :)
Tak tady je další video, kde opět ukazuji drop fps :D ale ne já si to přeci vymyslím.

HE 835 zepredu :)
@Najlvin (12.04.2019 12:53): :) to je irelevantní, když koncím prumerne uprostred tabulky. :) Soudit dle celkových statisitk umí každý, ale posoudit jednotlivé hry nikoliv. A samozřejmě ty hry postnu :) o tom žádná.

Z posledních bitev, kdy hra koncila drtivou porazkou. JE az s nechutí, kolik jistoty, že vlastně apnu hru a odejdu se se ve Vás bere. Neumite posoudit to, ze nehraji sám, ale s 14 dalsima lidma, ze ve hre jsou goldy, premium tanky, public balanc a ten skill :) to uz je taková tresnicka a to nezminuji, ze je treba brát v potaz vyzkouseny tank a nevyzkouseny a posadku. To, že s 7 tierem frantika heavy dostavam same 9 tiery heavy je asi náhoda, ze co takova plechovka asi uhraje, kdyz mam roli medka. Jak je mozné, že s medkem premiem jsem skoro porad v topu a s t34 mam porad tier 9-10 ? :) Záhádné.

Nikdo nepsal o tom, že hraju nějak dobre, ale ze hru lidem nekurvim nestojím nekempuji, ale dokud me hry nesleduješ, tak prd víš :).

Jestli si myslis, ze je zabava cekat 10 minut na basy s ostatníma, tak neni to radeji chcipnu a to taky dělám :). Nehral si se mnou ani CW, kde ja rajce strkal fialové do kapsy, protoze neumely poslouchat. Zeptej se z clanu DW :) Dark Warriros :), kde jsem byl 3 nejlepsi z clanu. A proc? Protoze jsem rajče. Logika.

@Thellwin (12.04.2019 13:02): Však já ty videa, proboha mam :) 7 videi na ploše momentálně.
Jasně :D ukaz mi bota, který zahraje dobře hru :D, jak mám verit, že je to bot ? Jake tanky ten udajny bot hraje, jak je mozne, ze wg ten ucet nezabanovala ?