@FildasCZ (12.04.2019 12:30): Naopak je to velmi relevantní, protože ty staty přesně korelují s tím, co tady píšeš. Neznalost herních mechanik a neschopnost hrát aspoň na průměrné úrovni se krásně zrcadlí do statů i do těch konspiračních tvrzení, které jsi tady psal. A když můžeš dodat nějaký materiál, na základě kterého by jsme to dokázali rozseknout, jestli máš pravdu a nebo vidíš někde něco, co není, tak jediné co od tebe dostaneme jsou výmluvy o tom, jak vytváříš videa a blablabla ... replaye tu mohly být za dobu, co ti trvalo napsat jeden z těch posledních příspěvků.

Tohle je účet o kterém vím, že na něm hraje bot (jakože nějaký prográmek za pár Éček asi na 1000 bitev, nic sofistikovaného, a ne není to můj účet :) ) - http://i.share.pho.to/3dcc021d_o.png

A tohle je tvůj účet - http://i.share.pho.to/6c0d8771_o.png

Fakt máme brát jako relevantní názory nebo tvrzení bez důkazů od někoho, kdo není schopen hrát ani lépe jak nějakej jednoduchej naprogramovanej bot? Cmon :)
@FildasCZ (12.04.2019 12:30): Ani ne. Statistiky totiž dost napoví, jak dotyčný hru hraje a co o ní ví. A neber si to nijak osobně, ale hráči jako ty o hře neví vůbec nic. Pohybuješ se na samotném dně. Proto se pak nemůžeš divit, že když někdo takový příjde s pohádkami o nevysvětlitelných událostech, které se mu staly, že ho pak nikdo nebere vážně. Pokud bys dodal replay, tak by ti zkušenější danou situaci vysvětlili a upozornili tě na mezery ve znalostech hry. Ale takhle jen umocňuješ svou nedůvěryhodnost.

Psal jsi, že hraješ hru, aby jsi si ji užil. Popravdě nechápu, co si za daných okolností na hře tak užíváš, když jsi de facto po každé přítěží pro vlastní tým...
@Thellwin (12.04.2019 11:19): Vzhledem k tomu, že za celou dobu mi dávali normální tanky jen kolem 500 :) a sem tam e-100 700, tak mě nenapadlo, že má tak vysoké dmg. To bylo jen pro zajímavost.

Však já to nahraji najednou :))
Videa na YT si klidně nahrávej, ale dokud sem nehodíš samotné odkazy na soubory s replayi, které si člověk bude moct pustit u sebe na PC, aby si je mohl případně zpomalit/vrátit a ty "neobvyklé" situace si prohlédnout, tak do té doby u mě budeš jenom další z megadavu pohádkářů, co té hře absolutně nerozumí.

A to, že jí nerozumíš, ani se o to nesnažíš a snadno dostupné info si nemumíš dokonce ani najít, tu jen opakovaně ukazuješ. Zjistit si po bitvě, že O-I má na HEčku alfu 910 zabere asi tak 5 sekund.

Nahrání těch inkriminovaných replayů na Wotreplays by ti trvalo tak desetinu času, co sem vypisuješ ty nekonečný litanie ... takže je otázka, jestli je tvým cílem něco vyřešit a nebo tady jenom exhibovat. Pokud chceš něco řešit, tak odkaz na replaye, ne nějaký pitomý YT videa.
Jaké premium vozidlo se vyplátí do 1500 goldu ? :) Ted jsou slevy, tak 5 tier stojí 700 :)
Víc goldů zatím nieje :)
@Bursoft (12.04.2019 10:43): Však já bych ten chalenge udělal, ale chybí mi kolem 200 bitev. Nahrál jsem ve hře 1/3 :)

@Najlvin (12.04.2019 10:50): Psal jsme, že jsem měl také 52% :) už dávno nemám. Já video chci nahrát, protože tam je pár momentů, které mě zajímí a chci to navždy mít uložené po novém udpate už to nejde spustit.
@FildasCZ (12.04.2019 10:25): Já jsem hrál WoT taky solo a mám tam přes 52%. Takže vymlouvat se na to, že bez čety to nejde, je prostě jen výmluva.

Natáčet videa přímo ze hry fakt nemusíš. Je to daleko náročnější proces, než si ukládat replaye. Replay není video, nikde se nic nerenderuje. Je to jen záznám komunikace tvého klienta se serverem, který lze pak zpětně pomocí hry znovu spustit a vidět přesně to, co se během dané bitvy dělo. Ukládání replayů ti nemůže PC jakkoliv zatěžovat, to prostě tak nefunguje. A pokud ti PC zvládne přímo ze hry nahrávat na zpracování daleko náročnější videa, tak se není o čem bavit...
@FildasCZ (12.04.2019 10:38): Ale tak overall winrate je stejně o ničem.. za prvé jsou v něm smíchaný bitvy bez premka i s ním a za druhé ze začátku tu hru nikdo neuměl hrát. Zajímavější jsou třeba staty za poslední rok nebo za posledních 1000 bitev.. Dřív to někde šlo zjistit, už si ty stránky nepamatuju. Ale jednoduše pokud nedáš aspoň 500 XP za bitvu, tak nemá smysl ty challenge ani zkoušet, to bys mohl hrát 24/7 jinak. A za to ten tank určitě nestojí..

T-50-2 je reward, ten nemá vydělávat..
@Bursoft (12.04.2019 10:32): Já hrál s normálníma tankama 2 půjčené premium :) a 1 jeden koupený, Ty, co jsem dostal z akcích stojí za belu :) nevydělavájí viz t.50-2 :)

Moje prumerné xp je dle statistik 450 :) a netrápí mě to hraju hru, abych si ji uzil, a ne kurvil. A mít goldy také je to jiné a premium tanky, co jsem měl pujcené, jak je možné, že s nimi mám lepší výsledky :) . Každá hra, co ted hraju je jen o goldech. Dříve jsem měl 52% win rate. A jak jsem to zase zacal hrat po tech letech padá mi to. A hraju sám.

Však já to tam nahraju :) Mám toho víc, tak to chci udělat najednou, ale nahraju to i na youtube než bude patch 1.5
@FildasCZ (12.04.2019 10:25): Tak streamer neznamená, že je to nějakej mega hráč. Pravda, že on je, ale speciálně kvůli těmto akcím právě hraje na jiným accountu, za kterej nezaplatil ani korunu, proto jsem to sledoval. Hrál jen s tankama, který vyexpil nebo dostal právě z podobných akcí.

Pokud je 365 XP za bitvu nějakej globální průměr, tak to potěš teda :D Ano, s takovou bych to ani nezkoušel. Ale pokud někdo tu hru hraje X let, musí dát pohodlně 500 XP za bitvu bez premka, jestli ne, tak je opět něco špatně.

Jinak nikam nic nahrávat nemusíš. Proto jsem ti posílal ten link. Wotreplays.. stačí tam uploadnout ten soubor. My už si to pustíme sami potom.. Replay má kolem megabajtu, pokud se něco nezměnilo, tak upload trvá asi tak sekundu.

Člověk při tolika bitvách s tak žalostným winrate to prostě neumí a neexistuje na to výmluva jako public, blbý tanky atd.. Nerozumí mechanikám hry, nesnaží se zlepšovat atd..
@Bursoft (12.04.2019 10:16): Ty kráso :) nějaký steamer, ale tak já jsem prumerny hrác řekl bych, i když mé výsledné nereaguje. Hlavně je to o tankách i :) mám tanky, kde se nemusím snažít a jde to. A to jsou máry cary. Takže odehrál zhruba kolem 260 bitev já odehrál přes 100 bitev :)
Ve foru se to resilo minimálně kolem 400 bitev :) 365 prumerný hráč. Spočítej si to :)
Plus je třeba započítat public :)

Když řeknu, že nahrávám jsem rád, že jsem za těch xx dnů přidal koment. Já fakt nefunguji na písknutí. Jenže, kdybys věděl, tak video musím zapnout a něčím to nahrát protože s novým updatem to nepůjde, protože zatím nevím o tom, že video jde nahrát přímo na youtube, nebo nějak propojit. Kdybych zapl nahrávání přímo ve hře, tak si nezahraji, jak se to bude sekat. Do konce měsíce to z youtube nahraji :) popřípadě mám screeny.
Videa mám zatím nadepsýn, co co je :)

Jasně :D a proto ti to tady jeden člen vysvětlil, že to sci-fi není :). šlověk s 43% pri tolika bitvách může hrát jen solo. Kdbyych hrál cety a s někým mám klidně 60%. Hraji sám a mám kolem 45%.

Jsou hry, kde udělám chyb jsou, ale jsou hry, kdy mě to hází mezi tiery, kde toho moc nenadělám. A ono, když v prvních 2 minutách prohárváš 2:11 :) se toho asi moc udělat nedá. A ano taky někdy hraju, jako noob.
@FildasCZ (12.04.2019 09:56): Já zrovna včera koukal na streamera, co ten "American challenge" dal asi během 4 dnů (dohromady za 30 hodin), celý to odjel se Standardem B a prémiovým EBR, který vygrindil z předchozí challenge.

Jinak proč sem teda nedáš nějaký replaye? Nebo nahráváním videí myslíš opravdu nahrávání videí? :D A pokud to teda "natáčíš", proč to neuploadneš na YT? Na uploadování replayů slouží wotreplays.eu

Proč se nedíváme na fórum už ti Thellwin napsal. Protože tam je to stejný scifi, co nám píšeš sem. Já když podle XVM kouknu, s kým většinou hraji, ani se nedivím, že ty fóra jsou tak zaplevelený. Když má člověk 50 tisíc bitev a 43% win rate, tak je jasný, že tu hru za těch X let prostě nepochopil.. Nebo je to bot.
Výborně update 1.5 zase dokurví arty :), když už to víc snad nejde. Tak, proč ne.

Máme v plánu snížit:

Minimální dobu trvání ochromení
Trvání ochromení od všech zásahů dělostřelectva do již ochromených vozidel
Dobu ochromení, když dělostřelecký granát zasáhne vozidlo, které je již ochromeno, pokud je toto vozidlo vybaveno protistřepinovou vložkou
Množství poškození na okraji poloměru výbuchu
@mrazikcomp (11.04.2019 14:53): Klidně dej nick a jak dlouho platí ta akce s tím premium účtem na 6 dní, když stáhnu lodě tanky ?

@Thellwin (11.04.2019 16:29): Speciálně pro tebe nahrávám videa a mám krásné video, kde mám propady fps od 46 do 150
A běžné propady až o 50%

Dále nevím kolik udělá japonský tank průměrně dmg 6 tier japončík dmg he, ale dostal jsem do premiaka kv-122 za 836 opět natočeno, ale to se neděsím v tom nemám přehled.

@themacs (11.04.2019 09:21): Je někde tabulka, jak to s vrážením do tanků ? Japoníčk jeho tank měl 86 hp váží 100 tun muj tank vazil 50 tun a měl jsem full hp po narazeni mi to odebralo 536
Mám video, kde do mě vrazilo medko s 300 hp a odebralo mi 700 u medáka, ale to se asi dá pochopit. Ale ten japončík to jeste vstrebávám ted. A to jsem do nej jen drcnul.

Jinak vyexpeni té premiového tedecka nená žádná prdel :), když nehraje člověk četu a nebo nemá premium tanky :) takže jsem skončil s honením, protože bych se dostal tak k 7 bodu. Denně to hraji 6 hodin a to prostě není sance za tech 10 dní.

Speciálně pro ty dva, co rikaji, že to, co se děje ve hře není pravda at se podívájí na forum, kde to je víc, jak hnoje :).
Třeba taková premiovéá t34 :), kterou mám dodnes toho lituji z 70% mě to hází mezi 10.
Hraji 7-8 tier premium a nejhorsi mm má prostě t34 z těch, co mám premium. A třeba rozdíl mezi is-2 a premiem je taky velký :)
Goldy v cenně cca 80 korun a kvůli tomu stahovat, instalovat a hrát mrtvou hru, kterou hrát nechci. Ne díky :)
jinak kdo to jeste nehral a domluvime se a poslu vam pozvanku do letadel tak se z toho vytriska jeste vic, :)
ano, paskvil to je , ale daji se z toho na vyroci a novy rok vytahat goldy a premko zdarma
goldy z world of warplanes - predelany vyukove mise , resp mise tipu vyhraj se stihackou, vyhraj s bitevnikem... , za splneni z tho vydindatee az 825 g a 1 den premka, je to spolecny s tankama takze muze pouzit v tankach
@themacs (09.04.2019 13:07):

"Právě miející tanky apd. Dneska třeba naše tanky viděli cizí ty se nespotly, ale mě spotly a nandali mi. A to jsem byl a kamenem. " - Přesně jak jsem psal, ty vůbec neznáš jak funguje ten systém, opravdu doporučuji mrknout na zmíněné videa ... 50 metrů kolem tanku je virtuální kruh, kdy se ty spotneš vše a tebe spotne vše,, i když se navzájem nemůžete vidět ...

Tady jsem špatně zkopíroval. Správně to má být

"Stalo se mi i to, že mě spotnul tank, který na mě nekoukal jen projel vedle budovy a vůbec o mně netušil. " - Přesně jak jsem psal, ty vůbec neznáš jak funguje ten systém, opravdu doporučuji mrknout na zmíněné videa ... 50 metrů kolem tanku je virtuální kruh, kdy ty spotneš vše a tebe spotne vše,, i když se navzájem nemůžete vidět ...
@FildasCZ (09.04.2019 10:26):

Srry, ale mě už unavujou tyhle konspirátoři, co tvrdí, něco, co je velmi velmi nepravděpodobné až nemožné a nejsou to schopní podložit žádným důkazem. A co se píše na fórech je mi jedno, ty jsou plný podobných paranoiků, s nulovými nebo minimálními znalostmi mechanik hry.

Mizející střely, hity do tanku co už "není vidět" atd. jsou způsobeny tím, že klient má proti serveru drobné zpoždění a někdy ta synchronizace zahapruje, takže tank je vidět někdě, kde ještě/už reálně není.

Zabití hned po startu je teoreticky možné, pokud někdo po tom, co nabije blindshotne nějaké obvious místo, na několika málo mapách, kde nejsou spawny daleko od sebe se to dá. A samozřejmě mu musí padnout DMG roll nebo dát ammo.

Defender běžně dává za 460-500 ... a taky běžně dává za 330-380. Akorát to negativní se vždycky líp pamatuje. Případně malý vzorek, z 10 ran se fakt nedá vyvozovat žádný závěr.

Dělo s alfou 390 na standardním náboji prostě nedá 500+ DMG na jednu normální ránu, pokud k tomu nezahoříš, nedostaneš ammorack. Takže buď tě tefily dva tanky najednou nebo je to pohádka.

Střela mimo zaměřovací kruh ... určité malé procento (tuším, že to je do 5 %) má šanci letět mimo kruh. Prostě jenom neznalost mechaniky hry.

Ještě tam máš něco? Ale ideálně opravdu s nějakým důkazem ...
@FildasCZ (09.04.2019 12:59): Na ruských serverech jsem nikdy nehrál, maximálně tak ještě jak byl test server jen na ruských serverech, to jsem hrál, ale normální hru jsem hrál od 8.7.2010, což byla uzavřená beta. Ta byla do ledna 2011 a do dubna 2011 byla otevřená beta. V dubnu beta skončila, takže pokud hraješ od 2012, betu jsi hrát nemohl ;) :P

IS nebo IS-3 tě za tolik mohl dát jen HEčkem, to už jsem vysvětloval.

"Právě miející tanky apd. Dneska třeba naše tanky viděli cizí ty se nespotly, ale mě spotly a nandali mi. A to jsem byl a kamenem. " - To je právě ten systém spotování a skrývání, ono je dobré ho nejprve pochopit a pak budeš vědět, co a jak. Na ofiko youtube channelu World of Tanks Europe jsou videa, která vysvětlují, jak funguje tento systém. To není žádná chyba hry, ale nastavený systém, který funguje (podle mě je sice na hovno, ale prostě funguje).

Aha, jo tak to je Himmelsdorf a ano, je to možné ,to co se stalo. Viděl jsem už několik videí, jak někdo střelil přes to náměstí a zničil tank naproti ... na této mapě to jde ;)

Mimochodem, u těch tanků a dmg ... nemusíš vůbec nic porovnávat ... stačí, když si vezmeš dmg toho děla, který to v garáži ukazuje a přičteš/odečteš k tomu/od toho 25% RNG ... tudíž IS-3 má prům. dmg 390, +- 25% dává rozmezí 293 - 488, 120mm kanóny s prům. dmg 400 mají rozmezí 300 - 500 dmg ... víc ani míň ten určitý náboj dát NEMŮŽE, je to stejné u AP, APCR, HEAT, HESH, HE ... takže těch 501 ti na 125% dal jiný tank než IS nebo IS-3
@themacs (09.04.2019 12:51): Jo, ale to si musel hrát na ruských serverech :) betu jsem taky hrával.

Jo já ty replay bohužel nenahrávám, ale často se mi to stávalo u t34 :) kadopadne, když vidím, že strela jde do háje :D a kdy vidiím, ze strelím a ani ding nic, tak uz si rikam, co je spatne.

S artynou se mi ted stalo, ze strela doletela mimo kruh a to o dost :D az jsem se musel zasmát, ale to se stane jednou ze 100 bitev to mě nevadí.

Tak vidíš, že ty věci sii nevymýšlím :), proto se ptám, že jo. Proto jsem vzal tanky a poměřoval dmg a rikal si, co kde je chyba. Jak mě mohl 8 tank dát tolik dmg kort is. I kdy třeba 110 strili za 330 což je strasne smesné. Třeba defender, i kdyz má 466, nebo kolik, tak mi běžně dával za 500 :)

Ne, právě, že to byla mapa nevím název. Vzdy se jedí na ten kopec na ten hrad a uprostred je námestí vpravo vlakové nádrazí.

Narodil jsem se a pár sekund a sejmulo mě td. Ani jsem se nerozjel.
@FildasCZ (09.04.2019 11:40): Já od 2010, ale to jen na okraj.

Mizející střely ... jo to mě taky vždy dokáže nasrat a hned si říkám, jací jsou WG hovada apod ... pak si ale vždy pustím replay a zjistím, že střela vlastně nezmizela, ale prostě RNG způsobem vyletěla z děla tak, že i když byl tank z 99% v zaměřovacím kruhu, tak ta střela šla tím 1%, kde tank nebyl v kruhu ... bohužel se mi to stává docela často a i když jsem si nejprve myslel, že mizí střely, tak jsem vždy odhalil, že to byl miss ... (i když byly bugy v některých modelech tanků, že střela určitou částí tanku prostě proletěla, na to jsou i videa na yt;)

Mizející tanky ... občas se to stává i mi, je to prostě dáno systémem, jak pracuje spotování a skrývání tanků (na což mám svůj vlastní, nepublikovatelný, názor) ...

Ohledně cheaterů jsem reagoval, protože jsi napsal a vyznělo to tak, že bereš jako cheatera někoho, kdo tě sejmul hned po začátku hry přes celou mapu TDčkem, což je např. na Malinovce docela běžná věc ;)
@Bursoft (09.04.2019 10:40): Mám zaplé jen wotko nic víc. Najdi si to na forech nejsem sám :).
Kvuli Vám to zase zapnu namerim hodnoty s a bez :) pravda je, ze to nepouzívám uz pár let pac, kdyz jsem to tehdy zapl, tak se hra castecne kousala.

Proto píšu, že je možné, že s tím má problém nějak provider, ale nevím, jak je to možné. Klidně poslu celý log :).

Tak jedinej tady na téhle stránce, ale podívej se na fora :). Mně jde o vysvtlení, abych to pochopil, protože si pak přijdu, jak blázen.
A není pravda s mm mělo tady hodně lidí problém a není se divu.

Ano mohl to někdo zkusti na blind ping mám ted tu, kde jsem. Ta strela se stala u mě doma :)
Podívej se hraju ted třeba denně 70 her a stane se 1 situace :) 1 !!! Ne pokaždé jedna z xxx.

@themacs (09.04.2019 10:55): OK škoda, že jsem to nevyfotil :)). Mě to jen zarazilo, tak jako deender, že dává takové pecky.
Už jsem to psal xxx. Je to mapa od mapy. Pošlu klidně replay. Až budu doma, tak tam maám i lepší ping, tak to bude lepší.
Já to hraji od roku 2012 :D také ;)

A spousty věcí, co jsem napsal se dají i ověřit a dokonce i Say je přiznal, co hrál tanky. Jako mizející střely :) pokud se nepletu. Tank, co projede a mizí před očima a zase se objeví.

:D cheatera mám každého, kdo pouzívá zakázané mody. A jak rikam, taky jsem je pouzival, ale to jeste nebyly zakazané :)
@Bursoft (09.04.2019 10:40): Pokud ho TD sejmulo přes celou mapu hned po startu, tak počítám, že to byla Malinovka (snad nikde jinde tohle nejde, moožná ještě na Himmlu a teoreticky na Ensku, ale to spíš ne) a to přičítám tomu, že ho prostě spotnul LT a on neměl žárovku, tak si myslel, že je to cheater ... úplně normální věc ... stačí si dávat pozor, kudy jedu nebo se prostě schovat
@FildasCZ (09.04.2019 09:06): AP tě IS-3 za 501 opravdu dát nemohla. Buď tě trefila HEčkem a nějak to prošlo a nebo tě jednoduše trefil někdo jiný ;) Jiné vysvětlení neexistuje ;)

A hra se při zapnutých replayích opravdu neseká, jak již píše Bursoft. Taktéž dropy ze 105 na 40 FPS nejsou jen tak, já mám průměrné PC, jedu na max detaily a mám 60-80FPS stabilně, takže to je problém někde v kompu ... a ten ping to samé ... s tím je problém opravdu jen velmi výjimečně ... přijde mi to, jak píše Bursoft, že to dělá nějaký bordel, který máš v kompu ...

Všechno, co jsem chtěl napsat, už vlastně zmínil Bursoft a já nemám co dodat, 100% s ním souhlasím ... hru již hraji 9tým rokem a nic z toho co píšeš se mi nikdy nestalo, popř. je to normální ...
@FildasCZ (09.04.2019 10:26): Na mě to působí, že máš jen zabordelenej PC sračkama. Nahrávání replayů nedělalo NIKDY žádný problémy, nebylo na tom co opravovat. S pingem má WG problém hodně výjimečně, rozhodně ne pravidelně tak jak to popisuješ..

Nediv se, že ti to tu každej dává sežrat, protože jseš jedinej, kdo má takový problémy. To, že si něco myslíš, neznamená, že to tak opravdu je. Mám ve hře 12k bitev a nikdy se mi nestalo, že by mi tank nasolil víc než měl nebo že by mě něco trefilo za rohem nebo přes celou mapu hned na začátku bitvy atd.. Všechno lze objasnit nějakou mechanikou hry, které asi nerozumíš.. Pokud tě někdo sestřelil přes celou mapu, možná to prostě někdo zkusil na blind.. Plus pokud hraješ s vysokým pingem, tak nemůžeš adekvátně posoudit odkud a od koho nějaká střela přiletěla..

K té optimalizaci.. nevím na čem hraješ, ale WoT se z jedné z nejhůř optimalizovaných her posunul na jednu z nejlíp optimalizovaných her.. Po tom updatu v 1.0 mi hra při mnohem lepší grafice jela ještě líp než před tím.

A ano, pokud vymýšlíš konspirace, jako že ti IS nasolilo za 500+ dmg, tak chceme vidět důkaz, protože jak jsem psal.. nikomu jinýmu se takový anomálie nedějí.. Uplně stejně by tě poslalo někam i WG, kdyby sis chtěl stěžovat.. bez screenu nebo replaye je troubleshooting docela problémová věc, nejenom ve hrách :)
@Thellwin (09.04.2019 09:37): Já, ale nemám spuštěné automatické ukládání videí, ted to píšu ležíš si na očích ? :) Přečti si něco na foréch o tom :)

Vzhledem k tvýmu počtu bitev mě až irituje, jaký si ignorant. Proč jsem to asi vypnul tenkrát v roce cca 2015, protože to neskutečně haprovalo.

Další věc je, že hru musel stáhnout na low ve vše a bez tak, tak nějaké cukání mám.
TO samé, že mám drop fps z 105 fps na 40 :) každou chvilkou. Logicky dle map.

TO samé s pingem, jak je možné, že mám 15 ping a v hře 999 :)
Když už to jde, tak se občas stane, že při velkém množství tanků mi skáče i ping dost solidně klidně i na 350-500.

Hru jsem hral na vícero sítích. Nejspíš problém providerů, ale i tak. Je to zvláštní.

Mé výsledky jsou for fun :), protože hraju všechny tanky a sám. Každopádně se hru snažím nekurvit. V clanu jsem byl v topu byt mé výsledky byly jaké jsou a proč ? Protoze jsem jediný delal, co má.

To, že ve hře se dějou anomálie nejsem sám. No nic jdu zaškrtnout nahrávání posledního videa uvidíme, jak to po těch letech spravili. Místo normální diskuze si jediný, kdo má vždy takové ignorantské řeči. Není video není důkaz a já si to cucám prstu :))

Tedy mám screeny z některých situací, které jsou ?! :)

@Bursoft (09.04.2019 10:18): ALe já si nestěžuji na hraní, jako takové, ale na situace :). Jako cheateři. Však jsem mody používal sám, tak to asi vím ne :).. ach jo. Tedy jen zmizení stromu krovi listi, a pak ultra zoom, kde jsem viděl i za roh a ješt dříve nezakázanou žárovku. Ted je to osekané a je to dobře.

PS: Naopak je super, že konečně došlo, jak dělat mm ;) sice dneska mě to hází divně, ale pořád lepší než ten humus, co byl.
@FildasCZ (09.04.2019 09:06): Jaká to nečekaná náhoda. Pokaždé, když někdo přijde s nějakou neuvěřitelnou pohádkou o nestandardním chování hry, tak samozřejmě replay z nějakého sci-fi důvodu (seká se u toho hra, babička ho smazala ...) není :)
@Thellwin (05.04.2019 21:58): Replay nenahrávám :) jelikož se hra pak seká.

Jak je možné, že ap = 501 dmg :).

@themacs (06.04.2019 10:30): Nevím srovnával jsem tanky a není to prostě možné :D jen tak stojím v lese a najednoum bum a 501 is-3 možná to byl ten premiak, ale to nemeni nic na tom, ze jediná osma, co dokáže dát za 500 byt dle statistik to není možné je defender :)

HE za 501 :D to by mě musel dat z boku ci do zadku.

@Bursoft (06.04.2019 10:36): JHak je možné tedy, tak hra, co začně, tak aniž bych se rozjel letí rána přes celou mapu a umřu ? :D OD TD

Dneska se zas wg činí tohle je muj ping 09.04 08:58 CZ - Praha - Edis 0,78 0,72 15,0 15 ! ve hře mám 999 :)
Konečně balanc !! Super konečně se to dá i hrát ;)

Je to slast, tak doufám, že to neposerou, nechápu proc to neudelali drive.. Trvalo jim sakra dlouho. Nějaké poznatky.
Jak je mozné, ze is3 dávavá dmg za 501 ? :D Dostal jsem hit do stiháce 9 tier ruského tanku.

Defender bezně dáva 466-500 dmg 8 tier tank :D super.

Dostal jsem na 10 bitev somu. Neni to spatný tank nekdy odrazí někdy dostanu 3 rány a padnu. Jenze málo vydělává, jako premium.

Nevim, jak ale cheateri porad nevymizeli. Jak jsem se zrodil hned mě sejmulo TD :) pres celou mapu.
No a pak zbytek :D jinak. 9 hodin jsem to dneska hrál. Celkem mě to vygumovalo mozek. Pár zajímavých her jsem zahral, ale zadný extra pecky. Se premiakem francouzskym jsem měl standartne za bitvu 850 dmg, casto jsem odrážel. :D Což me docela sralo a nejvíc z boku do tanku :)
@Thellwin (01.04.2019 00:52): Pro mě taky, byl tam neskutečný input lag, zmáčkl jsem W a tank popojel po sekundě vpřed ... na peakování a střílení z poza rohů absolutně nepoužitelné a nehratelné ...
Je nutné zahrát 3 bity. A ano, pro mě je to nehratelný, dal jsem ty 3 povinný a už nikdy víc.