Kdyby měl někdo zájem o výměnu, tak mám klíč na Steam pro World of Goo, Anomaly, Osmos, a EDGE. Případně převod nějaké částky na účet dle domluvy.
Ty IT kecy ve ctvrte stage jsou genialni :). Jak jsem zahlid tu chudou barevnou paletu, hadal jsem na nejnudnejsi stage, ale opak se ukazal byt pravdou.

Zase jsem se nahlas smal u hry.
Tahle hra mi přišla pod ruku úplnou náhodou, byla cracklá a nefungovalo ukládání... a musel jsem si ji koupit, jakmile jsem ji v DATARTu viděl. Paráda. Nechápu, jak je to možný, ale hrozně mě to chytlo a po dlouhé době jsem byl smutný, když to skončilo.
Komu World of Goo uteklo a ještě ho nemá, tak ať se mrkne sem --> http://www.wolfire.com/humble --> částka je libovolná, kromě World of goo jsou v packu ještě další hry - aquaria, gish, lugaru HD a Penumbra overture.
Montana: No podle toho příspěvku na stránkách to dopadlo tak dobře, že akci prodlužují do 25. října. Průměrná cena byla přes 2USD a tržby na Steamu, kde tahle akce neprobíhala, jim stouply o 40%, takže bych řekl, že na takovou jednoduchou hříčku bez ochrany proti kopírování je to dobrý vývar ;-)
nz :)

Ne, to je jen pro "vyblbnutí". Není to o tom, že by jsi mohl něco získat nebo odemknout. Maximálně uvidíš víc billboardů :-)
Chytré a vtipné, děkuji Daemonovi za doporučení. Dost jsem váhal mezi 80-90%, nakonec jsem přimhouřil oko, neb tahle hra si to za svou originalitu zaslouží :-).

Jinak hádám, že nemá asi žádný "vyšší" smysl stavět tu věž do nebes?
Jo, na mail (ten, pomocí kterého se provede platba na PayPalu) přijde zpráva s unikátním linkem na stránku s downloady (všechny verze). A jde o trvalý link.
Možná to někoho zajímá a neví o tom - ke stáhnutí byl vypuštěn soundtrack. Jeho poslech má svůj podíl na tom, že jsem si World of Goo zahrál podruhé :)

Btw. Nevíte někdo, kde se ukládá profil ze hry? Ptám se spíš ze zvědavosti, o ten z prvního hraní jsem už stejně neuváženou odinstalací hry přišel.
Jo, Hang Low taky moc nechápu. Spočítala jsem, že aby to bylo možné, můžeš jich použít maximálně 8. Minimálně 3 přitom musíš použít na cestu dolů. Jak se ale dostat nahoru jen s pomocí pěti je nad moje chápání. Jestli v tom nebude nějakej trik... Jinak díky za povzbuzení ke koši, ještě to zkusím.
No musím ti dát za pravdu, některé jsou fakt mission impossible. Mně zase vrtá hlavou hned třetí mise v prvním dějství, Hang Low, máš tam nasbírat 22 gooliček a můj nejlepší výkon je zatím 19. Přitom tam není moc možností co jak udělat, dumal jsem nad tím celou hodinu a jediný co jsem našel, je bug :-)

Jinak k tomu tvému koši. Radši rudě, kdovíkdo poslouchá: Opravdu je to mise skoro čistě na náhodu, ale 20? Můj nejhorší výkon byl asi 16, mám rekord 6 a jde to udělat i za 5(na dva tahy jsem propadl až uplně dolů, jen jsem pak chyboval u té houpačky) :-)

Pokud se chceš ochudit o požitek z řešení, tak jak jsem to udělal já: Určitě záleží hodně na štěstí, ale... Uplně hned na začátku, z pravé "věže" rychle střelím do toho ještěpadajícího rudého "odpadu" přes pochodeň tak, abych kuličkou přistál v tý škvírce mezi těma "krabicema" (tam normálně padá ten odpad). Po explozi by jsi měla mít volnou cestu na ten čtverec s dalšíma kuličkama co je nalevo. Podruhé z pravé věže naplno vystřelím přes pochodeň a hořící kulička sjede po zdi až k tomu čtverci, ten by měl několikrát explodovat, tímhle tahem propadneš v pohodě druhým patrem. A dostaneš se do třetího, nejtěžšího patra, tady ti moc neporadím, vždycky mi to tam spadlo jinak, ale důležité je opět mířit zapálenou kuličkou na nějaký ten čtverec. No a když se zadaří, tak by jsi měla na dva tahy propadnout dál, další patra jsou v pohodě, tam jsem nikdy problém neměl, přes ty jen propadneš rovnou na houpačku. Ta je jednoduchá, jednou kuličkou lano nejdřív rozhoupu, pak tam přiskočím druhou a z conejvzdálenějšího místa vystřelím přes pochodeň do sítě. A hotovo. Chce to fakt dost trpělivosti, ale jde to, rozhodně né za 20 :-)

Já zatím 966 zachráněných a 34 OCD(už mám komlet druhé dějství) :-)
No, tak se mi to podařilo zvýšit na 884 kuliček a 25 OCD. Ale musím říct, že některá OCD mi připaqdají fakt nemožná. Třeba takový odpadkový koš dát na 7 tahů. Vždyť i když jsem se snažila jak jsem mohla a měla jsem naprosto to největší štěstí, tak jsem to dala na 20...
Už mám 26 OCDéček, ale jak jsem se zmínil, to plnění je hrůza, hlavně ty časovky. Mít na něco třeba 9 vteřin, nejdřív musíš skouknout úvodní video, pak naklikat cestu, pak počkat až kuličky nalezou do potrubí a pak ještě spláchnout... :-)
Jo, ty nepřeskočitelný videa mě taky štvou. Jinak počet *gooliček* se mi od té doby podařilo zvýšit jen na 807 :) A kolik máš splněných OCD? Já 21
Tak jsem si to dnes pořádně zahrál a jsem s výsledkem spokojený, už mám na kontě 913 zachráněných gooliček :-) Co mě ale docela štve, že ta hra není stavěná na ty elitní výkony typu OCD. Někdy se nedají přeskočit videa, ovládání není tak precizní a v časovkách ti běží čas dokud nespláchneš. No horor :-)
Teď když jsem to studoval, tak mě to zase chytlo, takže své skóre určitě vylepším :-) 22 není zas tak moc velký rozdíl, to bych mohl za pár minut dát, díky za motivaci :-)
Jo, to už jsem teď taky našla. Nevím, kolik jsem jich měla na první dohrání, ale teď jich mám 785 :) Teď se především snažím všude dosáhnou OCD. Zatím mám asi čtvrtinu
No kuliček navíc můžeš mít jen 300, ale počítá se i kolik jsi jich zachránila celkem, ne? :-) Na první dohrání mám 763, ale je pravda, že jsem se občas snažil zopáknout level, když přišlo hodně gooliček nazmar :-)
A kdo nepodlehl na Steamu, tak v prubehu brezna by u nas melo vyjit WoG v krabici za dve stovky :)
Sleva na Steamu je pěkná, ale když si hru koupíte přímo od 2D Boy, ušetříte koruny, dostanete verzi bez DRM a cca 95% peněz půjde přímo do kapsy vývojaře.
Nějak jsem nezaznamenal, že by se o tom někde psalo, ale WoG už jsem si bez problému koupil na Steamu v rámci povánočních slev za 15€ - doufám, že to zase není nějaká chyba a hra už je dostupná pro Evropu oficiálně. :)
mocný admin: konečně se mi to podařilo, díky, teda jakože sem to dohrál, ale mám pár kol vynechaných.
Memphis: Tak nějak jsem si představoval, že to autor zamýšlel, asi holt ještě budu muset vypilovat techniku :-). Díky.
NateLogan: Vlevo visí nějaký materiál, ten střel nejrazantněji jak to půjde doprava na visící část, kterou tím rozhoupeš a v krajní pravé pozici vystřelíš nad sebe na oheň, hořící kulička by se měla ideálně vrátit zpět do sítě, kterou odpálí. Taky mi to dalo chvilku zabrat...:)
natelogan: jo, to je moc pěknej level. Jak máš pod tou sítí vlevo tu "nudli", tak z ní odpal doprava, na tu další nudli tak dva, tři goo bally, čimž se to rozhoupe a zapálí se to o ohen vpravo.
Má někdo za sebou odpadkový koš (odpalování jednotlivých vrstevčehosi až na dno k "síti" a pak... pak jsem se šprajcnul :-) )
Uff, tak se mi to konečně podařilo dohrát. Jakej level vám dal nejvíc zabrat? Nevim proč, ale já se totálně zasekl ve třetí kapitole, u Second hand smoke - prostě mi nedošlo co mám dělat, tak jsem musel kouknout na youtube :)
Paul: Myslím hlavně zalogování na jakémkoliv PC a stáhnutí hry + automatické aktualizace (i když to u této hry asi až tak nehoří).
Do Steamu se to dá přidat manuálně, stejně jako každá jiná hra, ne?
Demo naprostá paráda.
Mimochodem, na Steamu jsem nikde nenašel ke koupi plnou, pouze odkaz na stránky vývojářů, kde se dá hra koupit přes PayPal, je pak provázaná se Steamem?