Zdravím.Po dlouhé době jsem se dostal ke hře Wolfenstein 1.Respektive WOLFRAM.Scháním rady na ovládání.Jako,vpřed vzad,otevřít dveře,poklad a td.Nějak na to nemůžu přijít.Také,jak ji dát do paměti,abych nemusel zas na začátek.Díky za každou radu,respektive jednoduchý návod.Pak bych se snad měl chytnout!Koukám,že tady hodně dlouho nikdo nebyl.meil.ploim@seznam.cz
Výhradně jen pistolím a sem tam nožuju a samopal používám jen sporadicky. Jen když se snažím stealth prvky vylákat vojáka ven z místnosti. Překvapilo mě jak voják neví kde jsem když zalezu do rohu do stínu. Teď je otázka jestli to ale není spíš dílo náhody.
Samopal byl ještě v pohodě (používal jsem jej rozhodně více než pistoli), horší je to s tím kulometem. Nicméně Wolfram je oproti původní hře celkově tak podivně nevyvážený....
Tak to je o nervy :-) obtížnost medium. Vojáci se snad pokaždé zásadně trefí. Prozatím jsem ve druhél levelu a obrazovku save/load jsem viděl nespočetněkrát. Hlavně neustále pobíhám s 7-15 jednotkami zdraví, čímž se ze hry stává stealth akce. Na obtížnost hard bych to zřejmě nedal.
Konečně jsem to doklep, jako špatné to není, jen se vytratilo to kouzlo nostalgie a i když je to free tak si kluci mohli dát více záležet v jistých prvcích, jako je až absurdně komediální skon němčourů, nejsilnější zbraň Luger (wtf?), občas Ai, kdy jim bylo jedno, že u dveří je kopa mrtvol a již vytýkané "pouze první epizodka", a pokud si dobře pamatuji tak v boss kole byly lékárny a hlavně náboje, bo já do toho Grosse našil všechno a kupodivu chcíp a také což, bylo v původní, když jsem otevřel dveře a vystřelil tak někdo doběhl, tady: výstřel, po chvíli, když se nikdo neukázal jsem tam vtrhl a boreček si jde vesele dál, tak nic kulka zezadu do palice, kdyby aspoň čekal jak já na něj, s flintou ke dveřím.
Celkem pěkný remake staré legendy. Hrál jsem to a hned se mi vybavovaly mé herní začátky. Jen škoda, že je tam pouze první epizoda - původně jich Wolf 3D měl tuším šest. Nejlepší byla ta s Hitlerem :D
Ty jo, tak hra dohrána, video z ní natočeno, ovšem musím říct, že mě to hodně nudilo. možná je jeden z důvodů, že jsem to hrál na easy, ovšem hard jsem zkoušel a to bych nepřejel ani první misi, natož bosse, se kterým jsem měl problémy na easy. Takže až to vyrenderuju a nahraju, hodím sem odkaz. Ale osobně bych se na to raději nedíval:)
@pavouk2 (04.07.2012 15:48): Taky mi to dělalo, když jsem kvalitu po instalaci nastavil v úvodním menu na high. Mám pocit, že počítač jakoby nestíhal ty zvuky, i grafika byla dost trhaná.
Pomohl až reinstall, protože jsem nikde nenašel, jak tu kvalitu vrátit zpět. Při nízkém nastavení kvality mi to šlape jak má i na notebooku s integrovanou grafikou.
Máte taky někdo se zvukama ve Wolframe? Nainstalůoval jsem si evropskou verzy a k ní patch a pak to začal hrát, ale zhruba od nějaké třetí místnosti hned na začátku se zvuk jakoby bortí, chrastí prostě je to divný. Ale hra nepadá jak jsem tady četl. Hraji to na notasovi s gf8600Gt na high. Zkoušel jsem různě poštělovat nastavení zvuku na stereo, snížit kvalitu zvuku , ale pořád to neni ono.
Doufám, že ty zlaté klíče nejsou ukryty v tajných místnostech. Jestli jo, tak na to bych nervy neměl. Stačí mi, že teď už jsem snad prolezl všechno a nemůžu ho najít.
@Chuck (13.06.2012 23:33): A máš 4 nebo 5 reproduktorů? Výchozí nastavení je "autodetect", čili pokud někdo má více než 2 reproduktory, nastaví se automaticky na "Quadro" a v takovém případě to padá.
@ViRus (13.06.2012 23:18): Mělo by to být v advance nastavení zvuku, které se nachází kousek nad potvrzením nastavení (je psáno menším písmem)... také jsem to prvně přehlédl.
Vypadá to fajn, tedy po to než mně to spadne a padá a padá....., v nastavení zvuku mám jen možnost HW akceleraci nebo SW.
@MickTheMage (13.06.2012 10:11): Ono jak kdy. Jednou po headshotu lehne hned a jindy do něho pražím jak smyslů zbavený, všude na stěnách je z něj krve jak z prasete, ovšem s ním to ani nehne a kropí to do mě dál. Jindy zas stojí ve dveřích a dělají, že o mně neví a nechají se ode mě pomalinku odstřelovat a je jim to evidentně putna. :-)
@Chuck (13.06.2012 08:12): Mal som taky pocit, ze headshoty funguju, ale nikdy som si tym nebol uplne isty. Ked som mal 100% moznost tak rana do hlavy = nacek tuhy. Ale zas na gestapakov sa mi zdalo, ze to moc nefunguje, takze...fakt neviem. Samopal sa mi zdal byt najlepsi - v zamierenom mode pic-pic a padaju. Horsie je, ked clovek jedneho prehliadne v tieni :) Dead. Plus, vlastne ono to ma taky stealth system light :)
Tak funguje to za předpokladu, že nastavím ve hře "stereo". Při nastavení "autodetect" či "quadro" to padá.
Vypadá to pěkně, jen to nějak není příliš kompatibilní s mojí zvukovou kartou, anžto když mám zapnutý zvuk, hra po pár výstřelech vždy spadne :/.
už tahám, z videii to vypadá parádně :-)

Chucku neváhej a taky stahuj! :D