Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wild Arms 2

Wild Arms: 2nd Ignition

30.04.2000
23.07.2009
85
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Druhý díl série Wild Arms není přímým pokračováním prvních Wild Arms, ale odehrává se ve stejném světě Filgaia. Tentokrát pojednává o boji mezi protiteroristickou organizací ARMS a teroristickou organizací Odessa, která chce ovládnout svět a ARMS se jí v tom se jí snaží zabránit. Na straně ARMS stojí hrdinové jako pistolník Ashley, čarodějka Lilka nebo válečný hrdina Brad.

Po stránce hratelnosti je Wild Arms 2 klasickou RPG hrou japonského střihu, stejně jako byl předchozí díl. Druhý díl oproti prvnímu nabízí pokročilejší grafiku, přináší novinku vyhledávání lokací na mapě a je mnohem rozsáhlejší než díl předchozí. Opět klade důraz na ekologickou zkázu světa, tentokráte se dobově posouvá a uvidíme zde i nákladní automobily a létací stroje. V tahových soubojích je opět kladen důraz na palné zbraně, čímž se tato série značně odlišuje od běžných, spíše fantasy laděných, RPG. Prvek řešení hádanek pomocí nástrojů jednotlivých postav zůstal zachován.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.