Pro distributory je důležitý první týden (měsíc) a těch pár co si hru koupí šet let po uvedení je asi moc nebere :)
martahal: Warez sem netahejte. Kupte si bazarovku nebo Steam verzi a mate po problemech.
na ty strance nic nebylo nevite kde bych se aspon mohla poptat a nekdo by mi ten kod rekl??
Tak aktivační kód bys měla mít někde v emailu, popř. na stránce kde jsi to kupovala. Pokud jsi to stáhla bez kupování, tak doporučuju zeptat se jinde, třeba tam odkud jsi to stáhla.
ahoj mám jeden problém stahla jsem si hru bloodlines ale kdyz jsem se to snazila zapnput tak to po me chtelo nejakej aktivacni kod pomoste prosim tu hru opravdu chci a vzpominam si jak jsem byla ve stresu kdyz jsem si myslela ze to nepujde
Já považuju za nejlepší část hry když jsem se (reaguju na tu Samanthu) vplížil ventilací do pokoje a tam byla mrtvola- a vzkaz od ženské co bydlí nahoře jestli by jí dotyčný nemohl přinést aspirin nebo něco takového, no a když jsem došel nahoru už taky umírala- a nejlepší postava je ten Beckett- škoda že se o hlavní postavu nezajímal trochu víc- nemyslím sexuálně xD prostě nebyl to Jack no
Nic zvláštního za tím nehledej, jen mi to přišlo jako dost dobrý nápad :-). Ono z té situace by šlo těžit daleko víc, hlavně co se způsobů řešení týče (pokud jsi hrál s nějakým schopným patchem, tak víš, že po rozhovoru tam nezůstane jen tak stát), ale i tak je to fajn osvěžení - jeden z těch detailů, co potěší, řekl bych.
MCZ: Můžu se čistě ze zvědavosti zeptat, jak se ti konkrétně vyvrbilo setkání se Samanthou? Já jsem vždycky dělal, že se neznáme, tudiž mi to opravdu přišlo jako nedůležité. Ty řádky, které máš ohledně tohohle setkání v komentáři, ve mně ale vyvolaly určitou zvědavost.
Nic, vracím ještě jednou zpátky - s tím patchem nehrajte. Až tak hrozné chyby tam (asi) nejsou, ale když jsem dorazil do Hollywoodu, neunikly mi dvě věci (dost možná už v původní hře, ale stejně....):

- Nikdo se nehýbe - všichni stojí jak solné sloupy a to i Samantha.
- Nehraje skvělá tématická hudba (chyba v pojmenování).

A tyhle "maličkosti" teda dost naštvou. Končím s tím, a čekám na novou verzi restoration patche.
Kruci :-) To si tu hru pamatuju hůř než jsem si myslel. Tak jo, beru zpět a dík všem za objasnění.
Já mám hru stále rozehranou s posledním patchem a nějak nemám chuť se k tomu vracet, ta angličtina je na to že zvládám filmy bez titulků opravdu záhul.. hlavně LaCroix zmetek spisovná xD
ale jak teď čumím na dnešní díl true blood a čtu to tady.. mám chuť zase na trochu upířiny..
No když jsem to hrál naposled, taky jsem si tohohle všiml. Když jsem to hrál úplně poprvý, tak stál Larry hned vedle LaCroixova obydlí, při posledním dohrání (použil jsem jiný patch) stál v té uličce vedle klubu Confession.

Jinak zkoušeli jste někdo ten P&P Mod s těmi 16 novými klany a větším důrazem na pravidla? Že byste se mohli pochlubit s dojmy, nejsem si jistý, jestli do toho jít.
Já narazil s novým patchem jen na jediný problém a to že Lerry (obchodník) nebyl tam kde má být.. a ten mod níže podle mě nijak drasticky neovlivňuje zbytek.. jdi na pláž tam na 80% bude, a na 100% jsi nesplnil tu misi s lodí, potom se objeví Heather
nn Mercurio potom na tebe čeká na pláži. A ta Ghoulka ti přijde až po tom prvnim úkolu. Asi 2 týdny zpátky jsem to zrovna hrál a přišla až o něco později a toho mercuria jsem taky hledal :D takže pravděpodobně nejde ani v jednom případě o chybu tvůrců toho patche.
Když jdeš na pláš k člunu, abys odplul na loď, tak tam na tebe Mercurio čeká. A ghoulka se má objevit právě až po misi na lodi.
Nejprve jsem zkoušel ten starý známý s vrácením obsahu ve verzi 7, která byla kupodivu stále zabugovaná (ono je jisté, že changelog 7.1 bude obsahovat fixy). Byl jsem na začátku, tak jsem hru přeinstaloval a začal znovu s tím True Patch (ve vývoji prý přes 2 roky), že vrácený obsah oželím, když tento bude opravdu brouk-zdarma.

A na začátku ok, strávil jsem se hrou celý víkend (byl jsem v Downtownu a chystal se na loď) a pak - Mercurio po vyléčení zranění zmizel (přestože psal, ať se zastavím), můj ghůl se taky neobjevil a kdoví, co dalšího by mě čekalo.

To jsou tvůrci těhle patchů vážně takoví neschopáci? Jeden by řekl, že danou hru znají nazpaměť a když vývojem stráví několik let, tak se tam už tak závažné věci neobjeví. Asi to za pár měsíců zkusím znovu a vrátím se k tomu Content restoration patchi, až teda vyjde pár dalších fixů...
Očekával bych trochu obsáhlejší odpověď. Co se ti na něm konkrétně nezdálo?
Ty tagu mazaná, pročpak ses mi neukázal? No nevadí. (mám jakýsi čudný OST, protože se mi netaguje - neškrobí). Tak mi můj objev neber ^_^.

Paní Gen je... tak jako zajímavá imidž.
Suzana: Stačilo si pustit mp3 co je ve složce se hrou, tag by ti to ukázal :-)
Wau, tak už konečně vím, od koho je ten song z Poslední rundy.....

Mimochodem, má skutečně hardcore hlas. A nejen ten hlas.
Jinak co se vampírské tématiky týče, mě se velmi líbil The Hunger s Davidem Bowiem. Je to dost nedoceněné a neznáme, navíc věrné své době (80'). Přesto, pokud máte vampíry rádi, na to určitě mrkněte.

Edit: Navíc tam máte i ty lesbický upírky :)
True Blood je super, ikdyž druhá sezóna je o chlup slabší. Ale dialogy jsou tam supr, hlavně Lafayette prostě nemá chybu : )
To dokážu pochopit. Proto si myslím, že to Ebb nedá :-D (ale já jsem se při seriálu dobře bavila)
Suzana - což je tak asi jediné co na tom za něco stojí... Já tenhle seriál vzdal někde po osmi epozodách...
Hm. To jsem netušila, že něco takového existuje, určitě se po tom poohlédnu. Hmmm...True Blood...tak počkej, ono je docela kvír, ale vtipné, sarkastické, docela psycho :-) Ale tak no ... co si budem povídat- má to sexi opening
Momentálne sa teším zo seriálu The Kindred, ktorý je mimochodom založený na originálnej World of Darkness licenzii. Je to síce iba 8 dielov a low-budgetovosť je cítit na každej scéne, ale režíser sa vďaka bohu viac zameral na tie intrigy a politiku. Takže odporúčam každému fanušikovi Vampire the Masquerade. Pozrem ešte ten True Blood, hmm.
" a z úpirov sa stali emo latentní homosexuály, si krásu a atmosféru tejto hry nenechám nikdy pokaziť. "

Ou jé!
Pravda, jen se bojím toho, aby byla pak hra hratelná (protože jak víme, celá čeština mění i věci jako jsou hesla a přístupové kody, takže doufám aby z toho pak nebyl bordel), ale nic jiného mi nezbývá.
Vypadá to, že se ti buď blbě nahrály ty počeštěný textury (nejsou třeba u steam verze uložený jinde než normálně?), nebo s nima ta hra nějak neumí pracovat...Pokud je to možný, zkus je z tý instalačky češtiny vykuchat a nakopírovat je tam ručně.
Po aplikaci češtiny na Steam verzi mi blbnou textury (logo v menu, některé dveře a objekty...), tak se chci zeptat, jestli někdo neví, čím by to mohlo být, nebo jestli se s něčím podobným nesetkal.
Tak to samozřejmě můžu, ať jsem za totálního trotla. Použil jsem češtinu s neoficiálním patchem z cestiny.cz. "Fígl" je v tom, (ty uvozovky jsou zatraceně tlustý jo?) že češtinu je třeba nainstalovat touto cestou X:\Program Files\Vampire - The Masquerade - Bloodlines\Vampire. Celkem blbost že? Stále jsem to cpal do hlavního adresáře a vztekal se, že to nejde.
SavageCZ: Ne, že bych to využil (D2D ignoruji), ale mohl by ses o to řešení podělit. Určitě by to někoho mohlo zajímat...
Ve specializovaných herních prodejnách už jsem to taky pěkných pár pátků neviděl. Nevím jak ve středních Čechách, ale tady to fakt bylo ještě v dvd krabičce.
V papírové krabici jsem Vampire ani nikdy neviděl, to se muselo prodávat hodně dávno :-)
Myslim jakoukoliv verzi... jestli se hra prodává v balení s hajzl papírem, není po ní (alespoň u nás ve středních čechách) stejnak ani vidu ani slechu. Prostě Bloodlines tu uplně zmizelo. Vymetl jsem snad půlku obchodník řetězců v Praze jako je Tesco, Hypernova a podobný blbosti a nic. O specializovaných herních prodejnách nemluvě, tam o hře podobného názvu ani pomalu neslyšeli (jak by taky mohli, když vždycky když přijdu třeba do JRC, hrajou na zku**ený konzoli).