Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Vagrus - The Riven Realms

Nehotová verze
22.07.2020
55
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Ve strategickém RPG Vagrus - The Riven Realms se ujmete role varguse - vůdce karavany putující ponurou post-apokalyptickou fantasy krajinou. Kontinent, na němž se hra odehrává, byl před tisíci let zpustošen ničivým božským zásahem, při němž byla zničena kdysi mocná a pyšná Říše. Od té doby se ze země stala nehostinná pustina plná nebezpečných anomálií, zvrácených monster, soupeřících frakcí a nemrtvých, mezi nimiž se vaše karavana snaží přežít a vydobýt si své místo ve světě.

Příběh hry se odvíjí od různých událostí a úkolů, na něž během vašeho putování otevřeným světem narazíte a také na základě důležitých voleb, které učiníte. Můžete se připojit k různým skupinám a frakcím s vlastními cíli, plnit questy i pátrat po pohnuté historii světa, přičemž je nutné i udržovat v chodu vlastní karavanu, starat se o zdroje a najímat posádku složenou z bojovníků, zvědů, dělníků a otroků. Boje se znepřátelenými lidmi i monstry se odehrávají v tahovém režimu, kdy přijde na řadu vaše taktika i správné využití schopností vašich svěřenců, které můžete v průběhu hry nadále rozvíjet.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.