kdyby po tom nekdo touzil a nemohl platit Eckama tak mam puvodni krabicovku zatavenou v igelitu a je na tom cenovka 149 Kc :)
aha, pošlu tam s igelitkou moji cvičenou obamu.

"Lidé se, jak jinak, šťourají, kde by asi neměli. Honěni touhou po bohatství, skupinka mariňáků objevila a poskvrnila posvátný chrám predátora, který pro změnu vzbudil vetřelčí královnu, všechno jaksi obživlo a tři rasy se začali navzájem mydlit. Toť premisa nové akční hry Aliens vs. Predator. Hra..."

- tak to sem koupil (moc jinak za hry neplatím, jak jste si mohli všimnout) Alijena draho. ten komentář k němu musel psát nějakej nadějnej hráč písíček, klidně bych si tipnul někoho z vás!

myslím, že mi ten vobchod ušetří nervy, až dohraju klasiku a příští rok se pustím do těch placenejch!
"Co ale hru patrně srazilo do kolen, byla velká obtížnost - hra nelze během mise uložit, což přináší velké množství frustrace a následující nechuť se hře věnovat." to mě nikdy neudolá, naopak si to zahraju!

co je to ten GOG, prodaj tam krabici i mně? Eura nemám..
Už začínám chápat, byl jsem skoro u těch tří kápů na stadioně, když mě nějací pohůnci umlátili k smrti.
Já to díky tomu (ne)ukládání ani nedohrál, bo mě strašně vytáčelo. I když jinak hra to byla dobrá - co si pamatuju.
Já před léty hrál verzi pro playstation, už si ani nepamatuju jak to bylo tam s ukládáním hry.
Mně na hře vadily dvě věci:

1) Nedá se ukládat uprostřed mise (ani checkpointy), což by samo o sobě nebylo zas tak hrozné (i když obecně tuto vlastnost příliš nemusím). Hra ovšem současně obsahuje různě poschovávané předměty na zlepšování vlastností hlavní hrdinky na těch nejnemožnějších místech (případně fungují jako odměna za časově/místně onemezené nepovinné úkoly) a přímo ve hře se nedá zjistit, kolik jich v daném levelu je (v hráčově zájmu je jich pochopitelně najít co nejvíce). Přesně to mi vadilo na Freedom Force a Freedom Force vs. the 3rd Reich, jenomže tam lze před konce mise uložit, misi dohrát a případné zapomenuté zkušenosti dohledat po nahrání pozice.

2) Ovládání je dost nešikovné (má hroznou setrvačnost, občas hapruje kamera, špatně se kombinuje pohyb dopředu a otáčení současně). Za dobrou polovinu opakování misí mohlo to, že jsem odněkud spadl, nestihl se včas otočit na ozbrojeného lumpa atd.

Jinak hra obsahuje mraky nápadů a má charismatickou hlavní hrdinku, ale kvůli výše zmíněným problémům (které samozřejmě nemusejí vadit každému) jsem ji nikdy nedohrál.