Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Undead Horde

15.05.2019
24.10.2019
21.11.2019
kompatibilní
65
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Ve hře Undead Horde se zhostíte obávaného nekromanta, který byl vyhoštěn na daleký sever a strčen pod zámek. Díky nezáměrné pomoci jedné okolojdoucí slepice se ovšem osvobodíte ze svého vězení a s armádou vámi oživlých nemrtvých se vydáte na dobyvačnou výpravu proti všem živým, kteří měli tu drzost poslat vás do exilu.

Hra je mixem arkády a hack'n'slash akce s prvky RPG a strategie. Coby nekromant můžete oživovat mrtvé a přivést je znovu k nemrtvému životu pod vašim velením. Své jednotky doplňujete především ze zabitých živých - ať už vesničanů, vojáků, obrů nebo gigantických škorpiónů, ovšem své řady můžete posílit i na hřbitovech, v kryptách nebo znovuoživením padlých kostrounů. Bojů se účastní i váš nekromant, kterého můžete vybavit nalezenými zbraněmi, amulety či magickými artefakty a který postupem času získává nové dovednosti a kouzla ať už podpůrného nebo destruktivního typu. Stejně jako svého antihrdinu si v průběhu hry upgradujete své nemrtvé a dostáváte nové typy jednotek, s nimiž se vydáváte dobývat další území.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.