Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Uncharted Waters

大航海時代 Daikōkai Jidai

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
simulátor > námořní simulátor
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
listopad 1990 FMT
1991 PC
listopad 1991 NES
1992 SegaMD
leden 1993 SNES
Vývojáři:
KOEI Co.
Uncharted Waters je strategický roleplaying simulátor námořního obchodníka, případně piráta. Odehrává se v 17. století a jsou v ní zastoupeny tři národy – Španělsko, Portugalsko a Osmanská říše.

Jako portugalský obchodník Leon Franco máte za úkol obchodovat, vydělat tolik, abyste uživili svou loď, později flotilu a také uspokojili finanční a mocenské potřeby krále a pokud si povedete dobře, dospějete do vítězného konce a král vám dá za ženu princeznu.

Hra nejvíce připomíná hru Sid Meier's Pirates! z roku 1987 od MicroProse. Herní tempo je ale díky tahovému režimu uvolněnější a spíše než na pirátství a kopání pokladů na ostrovech je hra zaměřena globálněji na zámořské obchody, objevy, převozy zboží, obchodní spojenectví i války a námořní bitvy s konkurenčními frakcemi. Cestu piráta si volíte v podobě korzára, olupujícího konkurenci s tichou podporou vlastního krále.

Na hru navázal druhý díl s podtitulem Lost Horizons.


Poslední diskuzní příspěvek

Jo, Genghis Khany, Romance of the Three Kingdoms, je toho ještě hodně :-)

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.