Tak tuhle hru jsem asi 15 let hledal! Pamatuju si, že jsem to hrál na 385 z diskety.
@S4TW (26.06.2019 07:14): A Prehistorika jsem taky znal, ale hrál až po doporučení ženy. Každopádně tyhle hry nejsou nic pro mě, já radši tituly, co mě nenutí něco rozbít :)
@90210 (25.06.2019 18:24): já to dohrála celé a nic jsem nepreskočila ;o) moje oblíbená hra z dětství. Možná to zas někdy vytáhnu na světlo ;o) teď mě strašně zajímá co to je za level
@90210 (25.06.2019 18:24): Já to znal, ale jen z vyprávění, nikdy jsem to předtím nehrál. Stoupající voda v kombinaci se silným větrem a sněhem? Tak na to nemám nervy, to bych nedal.
@Jumas (komentář): Divim se, ze to neznas. V 90. letech to bylo snad na vsech pocitacich a zajimavosti bylo, ze hra nema snad ani 1 kilobyte, takze se vzdycky prihazovala k nejake jine hre, aby se zaplnila disketa. Ugh se veslo vsude, 1 soubor o velikosti ikonky ve Win95.

Je tam asi 50. level, kterej nejde udelat a musi se preskocit, ale jinak jsem to dohral. Kdyz ti vadi stoupajici voda, tak co teprve stoupajici voda v kombinaci se silnym vetrem a snehem, kdy "taxik" skoro nejde ovladat.:)

Hra je to bohuzel trochu stereotypni a obcas lehce frustrujici, ale da se to vymasterovat.
Nevíte někdo jak se jmenovala hra, principem hodně podobná tomuhle- ovládáte malou raketku, která přenáší bedny na místo určení... ?
Na školních počítačích jedině Dooma nebo GTA 1 - nic lepšího na těch křápech často ani nejde spustit :)