Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tropico 5

Tropico 5 - Penultimate Edition

74
34 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
23.05.2014 PC
07.11.2014 X360
28.04.2015 PS4
24.05.2016 XOne
Vývojáři:
Haemimont Games
Oficiální stránky:
http://www.tropico5.com/
Již páté pokračování budovatelské série Tropico vás znovu přivádí do pozice diktátora, ve které budete budovat svůj vlastní stát. Hra vás postupně provede od období kolonizace, přes obě světové války, studenou válku až k současnosti. V jednotlivých obdobích záleží jen na vás, ke kterým světovým velmocem se přidáte a ovlivníte tak další směřování vašeho státu. Jako vůdce rozhodujete o osudu vaší země, určujete zákony a nastavujete pravidla.

Jako poprvé se v sérii objevuje hra více hráčů spolu s kooperativním módem až pro 4 hráče. Každý z hráčů dostane svůj ostrov a může spolupracovat s ostatními nebo také nemusí.


Poslední diskuzní příspěvek

Čau, mám problém s hrou na steamu - Tropico 5. Když hru chci spustit, tak vyskočí černá obrazovka, slyším hudbu, pak to spadne na plochu,…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Tato hra není nic více, než datadisk Tropica 4. Neobsahuje moc nových funkcí a je téměř totožná jako Tropico 4.. Až na kampaň.