Čau, mám problém s hrou na steamu - Tropico 5. Když hru chci spustit, tak vyskočí černá obrazovka, slyším hudbu, pak to spadne na plochu, pořád slyším hudbu, naběhne kurzor z menu, ale jsem pořád na ploše a dál se nehnu. Zkoušel jsem všechno, co jsem dohledal z rady na steamu a nic nepomohlo, když změním režim kompatibility nebo to spustím jako správce, tak to padá... Instaloval jsem drivery, přepnul grafiku, ověřil integritu souborů, přeinstaloval, restartoval... nic... nemá někdo zkušenost s podobným problémem, ale hlavně s řešením? Díky
Jaké Tropico by jste mi doporučili? Uvažuju o 4, která má dobré hodnocení zde na Databázi. Ovšem pětka má dobré hodnocení i na Steamu a v recenzích na webech to schytala právě čtyřka :) Tož babo raď.
Ta hra má jednu hrozně velkou nevýhodu. Ať se člověk snaží jak chce, tak mu hra nijak nenapoví, co v ní vlastně dělá špatně.

Člověk těm nevděčnej parchantům staví domy, továrny, parky, aby to tam měli hezky, kostely, střední školy, vysoké školy, přidá jim nejrůznější vymoženosti, jako sociální bydlení, podporu pro chudé, v podnicích všem zvedne platy ...... a výsledek?

Nespokojenost.. rebélie.. neustále prohrávané volby...

Uf. :(
@Ross (18.07.2014 11:33): Ani mi to nepripominaj, pamatam si bratranca ako hraval Tropico 1 a strasne to chvalil, tak som si pred casom kupil ten komplet Tropico 3 pack v nejakej mega-zlave a kym som sa k tomu dostal tak uz som mal kupene Tropico 4 v mega-zlave.

... to som uz dokonca par hodin hral.
Je to právě škoda. Ale asi zkusím tu pětku, vypadá zajímavě.
Z Tropica se stál kult. Jako u The Sims nebo NfS...

Pamatujete na první a druhé Tropico? A jaký ohlas mělo Tropico 3, které vyšlo skoro o 10 let později. Ale najednou musí Tropico vycházet co rok.
Ja by som sa s nejakymi poondiatymi datadiskami neplacal a pockal by som si na Tropico 6. (WTF?)
Walome: Stejně jako čtyřka je datadisk ke trojce. Opravdu přeskočit čtyřku je dobrá rada!
Dobrá recenze v LEVELu, zkráceně - kdo nehrál čtyřku, vrhněte se rovnou na pětku. Asi je poslechnu.
Tohle není žádné pokračování, ale prachobyčejný datadisk, který se tváří jako pokračování.
Konečně je tam brán v potaz letopočet! Jsem minimálně zvědavej a přemýšlím, že přeskočím čtyřku a půjdu rovnou na pětku.