Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tricky Towers

02.08.2016
15.09.2017
11.10.2018
kompatibilní
76
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Ve hře Tricky Towers se ujímáte role kouzelníka stavícího si vlastní věž. Stavíte z klasických tetrisových kostiček, musíte ale počítat s reálnou gravitací. Ve hře jsou 3 herní módy: v závodě je vaším cílem postavit co nejrychleji věž o určité výšce, v survival módu musíte umístit všechny kostičky, aniž by vám padaly na zem; v puzzle módu se pak musíte se všemi kostičkami naskládat do vymezeného prostoru.

Hra je zaměřená především na multiplayerovou stránku. Lze vyzvat kamarády na jednom počítači, nebo náhodné jedince přes internet. Při souboji se soupeři lze používat kouzla: bílá magie vám ulehčuje stavbu vlastní věže, černá magie naopak hází klacky pod nohy soupeřům.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Pěkná malá variace na kompetitivní Tetris, která je zábavná i s dětmi nebo jinými členy rodiny. Jsou zde ale pouze 3 různé režimy, takže se to rychle začne opakovat. Plnou cenu bych za to nedal, ale ve slevě proč ne.

Na hře mě trochu štve malá drobnost, že nemůžete definovat, v jakém pořadí se hráči objeví na obrazovce (zleva doprava). Takže herní plocha pak nemusí odpovídat vašemu fyzickému rozsazení doma a každý z hráčů pak musí zírat na ten vzdálenější kraj obrazovky, což je nepohodlné.

(Komentář byl původně zveřejněn v roce 2017 v angličtině na Steamu).
+6