Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Trials of Mana

Seiken Densetsu 3: Trials of Mana

24.04.2020
15.07.2021
kompatibilní
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Jedná se o remake Trials of Mana (neboli Seiken Densetsu 3) z roku 1995, třetího dílu série Mana.

Když byl svět zastřen temnotou, bohyně Mana tasila svůj meč a pobila všech osm Benevodonů, monster zkázy. Jejich duše pak ukryla do osmi kamenů, sebe proměnila ve strom a ulehla k zaslouženému odpočinku, neboť svět byl spasen. Ale ne na dlouho. Zlé síly totiž rozpoutaly další válku, ve snaze osvobodit své bojovníky a ovládnout všechna království.

V tomto RPG dobrodružství si hráč vybere a ovládá 3 ze 6 hlavních postav, kde každá má svůj osobní příběh, ale hlavním cílem všech je porazit zlo a zachránit bohyni. Průběh příběhu se však podle hráčovy zvolené kombinace postav mění. Remake také nabízí novou bonusovou epizodu navazující na konec hry. Zůstala hratelnost původní hry, ovšem oblečená v novém 3D hávu a s mírnými změnami. Hlavní náplní je prozkoumávání rozličných lokací, boj s monstry a sbírání pokladů. Boj probíhá na blízku i na dálku, podle profesí postav. RPG systém byl rozšířen o nový systém abilit a jednu třídu navíc pro každou z postav.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.