Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tom Clancy’s The Division 2: Warlords of New York

03.03.2020
17.03.2020
kompatibilní
82
8 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Po sérií menších DLC, ktoré boli k dispozícii zadarmo pre každého hráča, obohatila titul Tom Clancy's The Division 2 aj veľká platená expanzia s podtitulom Warlords of New York. Ako už napovedá i jej názov, dianím sa zasadená do New Yorku, teda miesta, kde celá pandémia vypukla. Vy ako agent Divízie ste poverený novou úlohou a to zneškodniť starého známeho, odpadlíka Aarona Keenera. Cesta k nemu však vedie cez štvoricu jeho poručíkov, takže najprv sa musíte pustiť po ich stopách.

Samotná expanzia je zasadená do časti Lower Manhattan, ktorá sa v prvej časti nevyskytovala. Tá pozostáva zo štyroch oblastí (Two Bridges, Civic Center, Battery Park, a Finančná štvrť), kde postupne plníte rôzne úlohy v štýle pôvodnej hry. Okrem zvýšenia level capu z 30 na 40, štvorice nových schopností a druhého raidu prináša i výrazné úpravy herných prvkov ako UI, či systému vybavenia. Tie sú súčasťou masívneho Title Update 8 a zasahujú tak každého hráča bez ohľadu na to, či expanziu vlastní, alebo nie.


Poslední diskuzní příspěvek

Momentálně Epic rozdává 200,- kupon při aktivaci Rocket League. Takže mě toto stálo celkově 184,-. Good job.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Hru jsem zařadil do Herní výzvy 2020 do HC varitanty kategorie Parťák, kde jsem první sezónu odehrál v multiplayeru s ostatními agenty z celého světa.

Toto DLC pokračuje v příběhu původní hry, ale příběh docela zaniká, není jinak výrazný, takže nic převratného tady nečekejte, ale spíš tu jde o představený endgame a důvod se ke hře vrátit.

Endgame ve formě sezóny, jejich aktivit dosti připomíná Diablo 3, až jsem si říkal, jestli v Ubisoftu najali lidi co dělali na Diablo 3 sezonách, nebo se tím jen inspirovali. Ano Division je looter shooter, takže hlavně tu jde o sbírání vybavení a vylepšování postavy, ale i tak bych řekl, že se mohli snažit víc a přijít s něčím jiným než Diablo 3.

Naštěstí s vydáním DLC jsem neměl ještě úplně dohranou základní hru, takže jsem pak krásně navázal na příběhovou část a pak se začátkem sezony jsem spíš celou dobu doháněl ostatní, což ale bylo fajn, důvod proč hrát, sbírat vybavení s cílem se dostat do jediného raidu v rámci endgame, což se mi nakonec podařilo.

Druhá sezóna, která teprve vyjde, ale asi nenabídne nic nového, kromě nového raidu, takže důvod proč se vrátit ke hře se najde, ale pak to zase spadne do zajetých kolejí a neustálým hraním se hra dosti opakuje a nepřináší nic nového, pokud člověk nezkouší neustále nové buildy své postavy, což je i docela těžké, vzhledem k omezenému inventáři.

Jinak hra se hraje skvěle, skvěle optimalizovaná, při jednom updateu ovladačů grafické karty mi FPS dokonce poskočily o 50%, ale sem tam se nějaké bugy najdou, jde přeci jen o Bugisoft.
+6