@KRoman47 (25.12.2012 14:57): Tak moment, to jsme si nerozuměli, já měl na mysli scénu v Bílém domě, kde je něco podobnýho. No aspoň už budeš připravený. Chaos Theory zlatý sice je, ale jde o to, s čím jsi do Conviction šel.
@CJ (25.12.2012 14:51): Jasně, tuhle možnost jsem vynechal pro případ, že by ji neměl aktivní. Jinak se dá taky doběhnout až k těm mřížím a přes ně na toho kulometříka házet tříštivé granáty. Někdy ho zabije hned první, ale většinou musí být aspoň dva.
@KRoman47 (25.12.2012 14:40): O tom klidně zapochybuj, protože oběhnout se to opravdu dá, pokud se před tím kulometčíkem schováváš ve výklencích chodby a pak zahneš do úzké chodby vlevo. Tam ovšem na Tebe čekají další asi 4 týpci, ale opět Ti pomůže schovávání ve stejné chodbě a pak třeba použití řízené nálože.
@CJ (25.12.2012 14:35): Tak o tom pochybuju, jediná cesta dál je tou chodbou. Celý level design je trapná fraška. Conviction je sotva průměrná akční hra a jako stealth selhává v 90% případů. Už jen jak se chovají ti maníci, že jsou schopní si opakovaně házet granáty pod nohy a odrazem zpět od zdí k sobě, něco naznačuje. Nemožnost přenášet těla už snad nemusím ani zmiňovat.
@marwel (25.12.2012 01:08): Mně viditelně klesá počet FPS i s GTX 560 no.

Jinak další skvělá pasáž, rotačák v chodbě ovládaný maníkem na notesu. Házím tam EMP granáty, ale kulomet pořád přesně zaměřuje a střílí, sejmu maníka, doběhnu tam. Všechno zhasnuté včetně počítače...hm, takže další podvod na hráče. Takto stupidně v této hře funguje vše.
Večer zkusím ještě coop, ale ten už tuto břečku stejně nezachrání.
@Bodkin (24.12.2012 23:08): Ja bych rekl, ze v pripade funkcnosti stinu v prvnich dvou dilech 3. V mem pripade je tak dobry pouze jediny, Chaos Theory.

Problem s Conviction je o pristupu hracu. Pokud nekdo instaluje Conviction s vidinou Splinter Cellu, bude zklaman. Pokud ho ale nekdo rozehrava s vidinou dobre akcni hry, muze byt situace jina. Me osobne nejvic zklamala optimalizace hry. Hra vypada fajn o tom zadna, ale mohli hru alespon otestovat a nelhat v minimalnich HW pozadavcich. Nestava se prilis casto, ze bych v pripade splneni minimalnich HW pozadavku ze hry nevymackl ani 20 fps.
@Fg (24.12.2012 21:42): Tak já chápu, že kdo zažil aspoň jeden předchozí díl, tak že tenhle nemusí být pro něj to pravé. Ale mně takhle změna kupodivu nevadila. Asi nejvíc se mi zamlouval ten různý způsob likvidace nepřátel a možnost to vyřešit řežbou nebo stealth. Tím druhým je to ale podle mě stejně nejzábavnější. Proto je pro mě Blacklist velkým očekáváním a už teď se těším na konec března. ;-)
No tak toto je fakt blbý vtip, ne jen že celá hra je naprostá fraška s debilními checkpointy, navíc ještě po desáté sleduji animaci, jak si ten idiot nakráčí na recepci, ohlásí svoje jméno a že tam pracoval, načeš před očima recepční odpálí C4, hlavně nenápadně! Takto dementní scénu jsem ještě neviděl, Tom Clancys nikdy nepřekypoval originalitou, vždy béčková tuctovka, ale toto je moc. A proč to sleduji už podesáté? Protože ten idiot po cestě ve výtahu zahodil samopal! Proč jsem si ho na začátku bral do výbavy, když ho ten blbec zahodí před tím, co by se hodil? No já mám dost.
@KRoman47 (21.12.2012 19:54): Zrovna jsem na to koukal. Podle mě je mnohem zajímavější Insurgency Pack, kterej jak chápu přináší nový mise. Jenže za tu cenu (stejnou jako za plnou hru) se mi do toho moc nechce.
Otázka pro někoho, kdo má Deluxe Edition, vyplatí se to? Nebo stačí vzít obyčejnou edici? Ten obleček mi je zcela ukradený, spíš mi jde o ten mód infiltrace, o kolik bych bez něj přišel.
@Chuck (16.12.2012 15:09): jj tak já to třeba někdy zkusím jestli to najdu ;) ,ale jak říkám pro m to bylo moc těžký... Oni se mě tam pořád objevovali a chodili noví.... Prostě jsem u toho vytekl že sem to odinstaloval.... ale zase to někdy zkusím :) ,ale teď mám rozehráno sleeping dogs a borderlands 1 A do toho deně hraju World of tanks ;)
@nia3 (16.12.2012 13:54): Nesmíš se prozradit jen v těch garážích, což není zas tak velký úsek, ale pak už v další části se klidně ukaž v celé kráse. :-)

@CJ (16.12.2012 13:24): Pro mě byla zrovna v téhle misi nejblbější část, kdy Sam dálkově odpálil nálože, vyvolal poplach a musel se rychle dostat do Third Echelon, dokud se neuzavřel vstup. Tam jsem bohužel často zazmatkoval a nechal se sejmout. Navíc mě štvalo, že ta animace s asistentkou nešla po opakovaných pokusech přeskočit.
@nia3 (16.12.2012 12:55): To je jedna z misií, ktoré musíš spraviť bez toho, aby Ťa zbadali, ak sa nemýlim. S tým som nejaký problém nemal a je to asi jedna z mojich najobľúbenejších misií.
@CJ (16.12.2012 12:48): jj zasekl jsem se v jedné misi v garážíš snad 2 týdny jsem tu misi skoušel a pořád nic.... tak jsem se na to vyprdl a odinstaloval tuto hru... což mě zklamalo, jelikož mě bavili předchozí mise ;)
Pokud se vám nespustí Steam verze hry a jako důvod bude uveden problém s Game Launcher, tak důvodem je to, že se tento program nenainstaloval automaticky s hrou.

1. Ze složky Steam jděte do následujícího umístění: SteamsteamappscommonTom Clancy's Splinter Cell Convictionredist
2. Spusťte program UbisoftGameLauncherInstaller.exe a dokončete instalaci.
3. Spusťte hru přes Steam.
Tato hra mě velmi hodně bavila do téé doby co se tam objevili hodně težký mise a to mě od této hry odradilo... :(
@Walome (28.09.2012 14:06): Tak hlavně doufám, že se předobjednávky v době vydání vyřizují co nejrychleji. Logicky by měly, aby si ten kupující najednou nerozmyslel, že za to tu plnou pálku nakonec přece jen nedá. ;-)
[neexistující příspěvek]: No je fakt, že já se nemůžu dočkat Dishonored a to vyjde za 14 dní :) ... Na příští rok mám Company of Heroes 2, k Blacklistu se dostanu až kdovíkdy.
@Walome (28.09.2012 13:56): To jo, letí, ale při čekání na hru se čas obvykle šíleně zpomalí. :-) A dneska jsem zas viděl pár videí a nějak to na mě dolehlo. ;-) Ale zas bych mohl mít tu Steelbook edici.