v DtS 3 bude hra za více hráčů právě velkou doménou a odliší se tak od ostatních stealth akcí - aspoň podle mě teda ...
@Chuck (06.09.2012 22:34): Pokud jsi videl nejaky gameplay nebo sam hral Max Payne 3, tak vis, ze Bullet Time nejenom, ze je lepsi z hratelnostniho hlediska, ale je i mnohem efektnejsi. Mne ale o nejake efekty nejde. Sam na me pusobil i v Chaos Theory mnohem silnejsim dojmem nez ten borec z Convictionu. A to i pres tu archaickou hratelnost.:-) Ale dnesni mladez kouka pohrdave na cokoli, kde neni ohnostroj takze se holt ty hru musi delat takove, jake se delaji.
@marwel (06.09.2012 22:29): Já beru, že M&C je z herního hlediska nepřiměřené zjednodušení útoku, kde ta hra z hráče dělá tak trochu neschopného blbce, ale cílem to s největší pravděpodobností nebylo. Zřejmě mělo jít jen o efektní parádičku, kterou ovšem M&C rozhodně je.
@Chuck (06.09.2012 22:14): Podle me je prave v pripade stealth akci kazda vetsi zmena na skodu. A co se tyce Convictionu, tak tomu ja nemuzu odpustit Mark and Execute. To je podle me vec, ktera nemela nikdy spatrit svetlo sveta a uz vubec ne v serii Splinter Cell. Bullet Time prosim, ale Mark and Execute vazne ne.
@marwel (06.09.2012 22:00): Tak každá odlišnost nemusí být hned na škodu. Na Conviction se také dost nadává, ale nakonec si zas tak špatně nevede. No uvidíme, až to spatří světlo světa - snad jednou.
@MATADOR (06.09.2012 20:28): Mě hlavně přijdou úsměvný ty pohyby. Prakticky veškerej pohyb je vykradenej z Asssassin's Creed. Úplně to bije do očí. Ale pokud to bude fungovat, tak vlastně proč ne. Nevypadá to zle.
První video se mi jevilo jako Ghost Recon, tohle video zase vypadá jako moderní Assassins Creed. Proč se to jen jmenuje Splinter Cell? Btw. ten "stealth" postup je úsměvnej!
@Chuck (04.09.2012 09:18): Já odmítám platit plnou cenu za nové hry, pokud to nejsou nějaké spešl edice.
Ale určitě si hru koupím, až mi ji hodí do nějaké hnusné zlevněné edice - mám doma zatím všechny díly, změna dabéra to nezmění - a hlavně, v některých momentech je nový dabér Ironsideovi hodně podobný.
@Chuck (04.09.2012 09:18): Pesimismus je u téhle hry vážně dost silný. Včera jsem na facebookových stránkách Playmana teda četl cosi o možnosti zvolení stealth/akce, ale jelikož mi dost chybí Ironside, tak nevím, nevím :))
Jdete někdo do předobjednávky Blacklistu? Vzhledem k tomu pesimismu, jaký ten díl bude, tak asi ne, že?
@Fg (01.09.2012 12:02): Na druhou stranu, to míchání žánrů zas tak úplně blbý nápad není (teď pochopitelně mluvím jen za sebe), ale osobně bych to bral spíš jen jako výjimečné zpestření a ne, že u toho tvůrci už zřejmě zůstanou a po tom samostatném původním stylu do budoucna ani nevzdechnou. Nicméně do Blacklist půjdu a možná to bude moje první předobjednávka. Teď jen ještě nějak doma šikovně zamaskovat skutečnou cenu. ;-)
@Fg (01.09.2012 12:02): Neviem, prečo to tam nejde, ale problém s tým bol asi len v dvoch misiách, ktoré si musel hrať naozaj stealthom, pretože po odhalení si musel začať odznova.
@Fg (01.09.2012 00:37): Tak určite to nebudem hrať bez zabíjania, ale zase to nebudem hrať ani akčne. :D Ten štýl čo tam ukazovali je dosť podobný Conviction + dajú sa tam skrývať telá. :D
@Cobot (31.08.2012 22:25): tjn...tohle je takovýstealth nestealth, je to primárně děláno pro akční pojetí, Sam skončil zkrátka DA, to budeme (my fanoušci) muset přijmout
Opravdu úsměvné jak se někdo v podřepu pohybuje metr od někoho za bílého dne a ten nemá o jeho přítomnosti ani ponětí :D

I ta "termovize" už je trochu moc. To jako na jedno kliknutí hned všechny uvidim? Kde je překvapení, nečekané situace. Nuda. Chápu že "stelth" hry jsou takhle dělaný už léta, ale myslim že ty nečekané sutace, změny trasy hlídek a větší náročnost byly o dost zábavnější.
@Nons3nse (20.07.2012 17:30): Nepřijdeš, ale i tak doporučuju zahrát i předchozí díly. Je jedno v jakém pořadí, ale rozhodně by bylo škoda o ně přijít - přeci jen Splinter Cell je ikonou v rámci stealth akcí. Snad akorát ten dementně zabugovanej Double Agent je slabší, ale sama o sobě to hra taky špatná není (a třeba budeš lucker a bugům se vyhneš).
Já bych klidně začal trojkou, pokračoval Double Agentem (jeho vynecháním bys přišel o nejlepší díl série, navzdory všemu hejtu), a pak už na Conviction se všema těma mark and execute cinematic kravinama ani nebudeš mít chuť:).
...no, skvela je jen chaos theory. Prvni dva dily jsou takove nedotazene pokusy a double agent je vtip.
@Nons3nse (20.07.2012 17:30): Klidně do toho jdi teď jako předchozí díly si na příběhu nepotrpěli a jedinou důležitou věc se dozvíš už v popisku hry :) ale jako nezahráním si předchozích dílů přijdeš o skvělé stealth akce :)
Oplatí sa to kúpiť, keď som predtým nehral žiadny diel zo série Splinter Cell? (iba na mobile :D)
Neprídem o ničo, keď sa rovno pustím do Conviction?
No tak to ho budu muset zkusit mi to nejdřív přišlo jako pár zvlášť udělaných misí, ale jestli je to v těch ze hry tak by to mohlo být zajímavý.
@MIGtheDRAGON (20.07.2012 10:15): Zkoušel jsem ho teda jen jednou, ale není to špatný, akorát má dost špatnou videokvalitu. Odehrává se obvykle v těch bonusových misích nazvaných "Tajná operace". Ale nedávno jsme to s Walomem chtěli rozjet a nepodařilo se.