Konečně dohráno podruhé (24 hod.)! Z těch starších dílů je asi opravdu nejlepší, i když které z nich se mi vlastně nelíbily? :-) Akorát se mi nějak nedařilo dosáhnout 100% skóre ani u jedné z misí. Asi jsem neměl tolik omračovat, ale víc obcházet (u některých misí, kde se vyskytují členové speciální jednotky to snad ani nejde) a je fakt, že občas se mi nechtělo patlat se všemi nepovinnými úkoly. Tak možná až někdy napotřetí. ;-)
Konečně mi to fachá i s dodatečnou češtinou! Já sú tak šťastné! :-) Jde se na opáčko!
@Paul (25.01.2014 13:56): Hm, to mně trojka padala v závěru poslední mise co pět vteřin - dohrát ji byla docela fuška (a co pět vteřin myslim fakt 5 vteřin, možná deset, takže bylo nutné udělat dva kroky a qs a pak znovu).
Jak píšu v komentáři, DA je jediná hra v historii co mi spadla během závěrečných titulků :)
Hrozná fušeřina.
@Chuck (25.01.2014 05:40): Aha, tak to možná bude tím. Každopádně kamarád mi napsal návod kdyby náhodou takže:
0) Install SC chaos theory
1) Install patch 1.05 into the right game directory
2) Unpack file "SCCT_fix.rar" into the right game directory (ensuring that is kills original launch .exe file)
3) set up compatibility mode for this .exe into compatible with "windows XP" + launch as administrator
4) Enjoy fighting

@Paul (25.01.2014 00:09): Double agent nefunguje snad nikomu a nikde a dobře ví proč :)
@Walome (24.01.2014 22:38): To už můžeš být v klidu, jelikož ta hra v případě těch problémů, co jsem měl já, nejde prostě spustit vůbec a odkazuje na nekompatibilní Windows. Ale má to způsobovat Starforce nebo podobná ochrana, kterou na rozdíl od mojí krabicové verze asi nemáš, a proto Ti to běží. Já to nakonec kvůli tomu asi koupím na Steamu, event. na GOGu a budu doufat, že se ten problém už neobjeví.
Tak jsem si to nainstaloval na win 7 64 a šlape to bez problémů. Objeví se nějaké potíže později? Jinak teda snad poprvé jsem objevil "advanced" nastavení grafiky a jde mi z toho hlava kolem... krása.
@Paul (30.11.2013 12:30): Hm, než jsem rozehrál jedničku, říkal jsem si, jestli mám koupit rovnou tu Trilogy verzi, ale pro případ, kdyby se mi to náhodou nelíbilo, jsem do toho nešel. Jak by se zrovna mně bývala hodila po všech stránkách!
Jo ta SC Trilogy jak píše NL je bez DRM, nemá to snad ani aktivaci.
Tak jsem si to nainstaloval kvůli mulťáku s kamarádem... nehrál jsem to víc jak rok, i přesto se mi to ne příliš intuitivní ovládání nějak vrylo do mozku a hraje se to fajn.
Nostalgicky jsem se pousmál u intra :)
@Coldplaz (07.10.2013 22:38): Haha, tak to je fail. Nedělalo to taky nějaký čínský studio?
Jinak ale PT je podle příběhově a celkově zajímavější než první díl + animace jsou trochu plynulejší. Ale graficky je to teda hnusný. Plus finále se mi tam líbilo víc než v jedničce + to má vlakovou misi, na kterou všichni rádi vzpomínáme :)