@David_Cravford (18.08.2016 12:40): jo ale v prvním díle jsi ani pořádně nezamířil, to mi přišlo trochu úsměvný. Ale tak to běžíš šikmo, ne? Jinak tě slyšej a jo, často je stihneš sejmout i tak, ale často taky vypálej.
@Walome (18.08.2016 11:42): to jsi byl i v prvním díle, ale bylo to těžší. :) udělal si pomalej krok ze stínu a "something moving over there!, i saw something!"
ale tady v rychlosti za běhu můžu napadnout koho chci i ze strany :D
Stačila mi půlhodinka hraní. Toto že je z roku 2005?!!!! Ta grafika, to je nádhera... normálně ze začátku v té jeskyni jsem se ani nemohl pohnout z místa, jak jsem se kochal tou krásou. Do toho ambientní hudba a hned z počátku tolik možností jak to můžu hrát.. úplná svoboda. Plno hlášek a Sam Fisher se naučil i konečně bojovat z zblízka. Tuhle hru budu hrát až do zbláznění :-D
Jéé, tuhle hru jsem dostal před lety přibalenou ke grafické kartě. Ale nikdy se mi nepovedla 1. mise: Zadejte CD klíč :-D Ten můj nějak nefungoval.
Já měl jenom problém s trezorem, a ten byl vždycky snadno řešitelnej otočením kolečka myši o pár stupňů nahoru. Jinak se mi všechny problémy vyhnuly.
@Chuck (10.02.2015 08:38): Já měl trezor, blikající, vypadávající textury, nahrávání saveů, ale počítal bych i pomalé chození ze/do schodů - to je prostě chyba hry, i když to není jakože bug. Nemluvě o nudných předělech na základně a to, že tolik profanované volby byly tradičně jen kosmetické.
Co si tak vzpomínám, u DA jsem měl akorát problém s otvíráním trezorů a vzácně s nahráváním uložených pozic, ale jinak jsem to pokřtil bez větších problémů. Měl jsem krabicovou anglickou verzi, což nevím, jestli nějaký vliv mělo nebo ne.
@USER47 (09.02.2015 21:01): Neboj, nastupuju s čistým štítem :) Co jsem kdysi odehrál (asi hodinku), tak mě jen štvalo několik věcí: že se nezobrazují titulky vlevo nahoře jako vždy a ještě obrovské ikony akce uprostřed obrazovky, ne vpravo nahoře :-D Ale to bude jen o zvyku.
Co jsem tak vypozoroval, myslím, že všeobecně je za nejlepší díl série považován Chaos Theory.
@Fatality (09.02.2015 17:52): Nevím, já jak jsem to viděl ještě než jsem to hrál, tak už jsem měl docela obavy. Bohužel, mě se to ve hře potvrdilo. Moc mě to nebavilo a hlavně hra (u mně) trpěla docela hodně bugy ...
@Chuck (08.02.2015 18:42): No, pokud vím, tak mě nikde jinde neviděli, než asi třikrát (ale vždy byli po dvou, tak asi kvůli tomu) na konci Lázní, kdy jsi zneškodňoval ty miny od Shetlanda. Ta poslední mise byla v pohodě, tam jsem měl asi 96 %, už si nepamatuju přesně :) Teď se těším na Double Agent, už mám nainstalováno, tweaknuto na fullHD a lepší grafiku, už se jen do toho pustit, snad dnes až přijdu z práce, i když mám rozehráno na konzoli i Ico, tak nevím nevím :-D
@Red (06.02.2015 23:05): Jediné technické vychytávky, co v první trilogii potřebuješ nějak častěji, jsou brýle, optický kabel a ve třetím díle OCP (sekundární mód pistole) :)
@BINGMAN (06.02.2015 22:13): Kdyby byl Blacklist špatná hra tak bych zkusil hrát předchozí díly, ale ona to je dobrá kvalitní hra, jen není pro mě. Tady jde spíš o to že nemám rád ty bondovky s technickými vychytávkami a jen jsem zkoušel jestli to překousnu. Nepřekousnul. Akčnější přístup mi nevadí, třeba novýho Hitmana jsem si, narozdíl od těch starších, užil.
@themacs (06.02.2015 16:43): Ten pocit, že se všechno nějak moc divně leskne jsem já měl taky, ale bylo to u Chaos theory, kde mi všechno připadalo jako z plastu :) Blcklist mi graficky nevadil a byl jsem rád, že se zase po DA a Convictionu vrátila tma.
@Chuck (06.02.2015 11:00): Nj, však každý má rád něco jiného, neříkám, že to je hnusné, jen mě to k SC moc nesedí no ....

@Red (06.02.2015 11:49): "Vyzkoušel jsem jen ten Blacklist"

A z toho usuzuješ, že ta série není pro tebe? To pravé jsou první tři díly, kdyby sis je zkusil, tak si myslím, že budeš mít jiný názor.
Já dostal v Blacklist záchvat smíchu když mi to řeklo, že když se dostanu do stínu tak se rozsvítí na obleku světýlka:D Jinak ta série není pro mě, vyzkoušel jsem jen ten Blacklist.
@themacs (06.02.2015 10:07): No já mám Blacklist teď tak trochu rozehraný znovu (opět se mi po přeinstalování systému smazaly všechny uložené pozice, ačkoliv jsem měl zato, že si je Uplay pamatuje!) a ten vzhled se mi naopak na té hře líbí víc než ta černá tma u předchozích dílů.
@Chuck (06.02.2015 09:44): Z Blacklistu jsem zkusil jen začátek první (výukové?) mise, jen abych zjistil, jak to graficky rozjedu. Nicméně z prvního pohledu už musím říct, že se mi to prostě vzhledově nelíbí, moc přeplácané různýma efektama atd ... první tři (čtyři) díly byly graficky tak fajně jednoduché, v noci jsi neviděl bez nočního vidění nic, stíny dělaly úchvatnou podívanou, v Blacklistu se všechno divně leskne, odráží, svítí ... no uvidím, až se do toho ponořím naplno ...
@Fatality (06.02.2015 09:00): Jj tak ta první trilogie je prostě něco speciálního a vyjímečného na poli her, speciálně stealth her. Pro mě jsou CT a první díl +- na stejno, lehce za nimi je Pandora ... Z druhé trilogie mám zatím DA a C a ačkoliv to nebylo vyloženě špatné, na první trilogii to kouká z obrovské dálky ...
@themacs (06.02.2015 08:14): Pro mě je celá první trilogie naprosto super s tím, že Chaos Theory nejlepší o fous, ale jinak se na tu druhou trilogii taky dost těším (DA jsem hrál jen asi hoďku a ty zbylé dva zatím vůbec).
@themacs (01.02.2015 09:22): Jako taky jsem se tomu bránil, ale pravda je, že Jamese Bonda taky hraje více herců, a pořád je to 007. Snakeovi sebrali Davida Haytera (i když I want to believe) a dali mu Kiefera, takže k Blacklistu nebudu přistupovat nijak skepticky, kór když to sbírá dobrá hodnocení a zahraju si ho :)
@themacs (01.02.2015 09:22): Souhlasím. Měla to být úplně jiná postava, ale být tebou, blacklist bych si určitě zahrál, protože i přes to je to velmi hratelná a zabavná SC hra. Možná jedna z nejlepších.
Tuším, že ani v Double Agentovi nic takového není ... a Blacklist jsem ještě nehrál a ani nevím, jestli hrát budu. Vzít Samovi Michaela Ironsida bylo to absolutně nejhorší, co mohli udělat. I'm sorry, ale to už není Sam. Ani vzhledem se mu moc nepodobá. Měli prostě udělat novou postavu a ne takhle zk***it Sama ... můj názor ...