Já to dneska koupil na g2play za 360Kč a snad se do toho po práci pustím, mám na to dost chuť.
@Chuck (26.10.2013 18:01): Koukám na to. Tak to PS má hlavně hnusně vyhlazený hrany - což je daný tim, že od toho prostě sedíš daleko a máš to na velký obrazovce, takže to nevidíš, ale jakmile seš blíž, tak to stojí za hovno :D
@Walome (26.10.2013 16:59): Ono se to nezdá, ale podle těch hardwärových požadavků bych to v reálu čekal méně náročnější. Každopádně to vypadá fakt hezky, zvlášť na ultra. ;-)
@Chuck (26.10.2013 16:03): Jo, prezidentku jsem chtěl taky zmínit - nejdřív Hillary v nejlepším věku... teď Hillary v domově důchodců.

No, mně už by to na pc neběželo ;) nebo možná jo, ale už jsem moc pohodlnej na to to riskovat a případně si hrát s nějakýma ovladačema apod.
@Walome (26.10.2013 15:18): To je ale hodně blbej nápad to hrát na PS3! :-) Přijeď ke mně a budeš mrkat na drát. ;-) Já jsem tak nějak moc Samův hlas nevnímal, ale je teda fakt, že na to, že se to odehrává asi půl roku po Conviction, prezidentka Caldwellová zestárla asi o 20 let.
Tak první dojmy - Sam vypadá divně a mluví divně - změna image a dabéra prostě neprospěla - co se vizáže týče, platí to i pro ostatní postavy, které jsem skoro nepoznal.
Kvituju obtížnost - hraju na tu třetí (při té poslední by mi odepřeli funkci likvidace a sorry, bez toho by to nebyla taková sranda) a musím si dávat bacha. Checkpointy nejsou u každejch dveří, dost ukazatelů se dá vypnout a celkově mi to hraje do karet. Je zajímavý systém výzev v reálném čase, napojení hlavní kampaně na coop mulťák atd. - sice to nevyužiju, páč jsem vlk samotář, ale proč ne.

Jen ta grafika (PS3) je neskutečně hnusná, ale to už jsem si skoro zvyknul :D
Hele co ten poslední útok blacklistu "americký prach", který se změnil na otazníky? Nějaké info jestli to bude DLC?
Nene, originál nemám, od určité doby jse přestal kupovat nové hry, tentokrát si už asi i s dalším zaklínačem počkám až slevní.
Ještě jsem neisntaloval, teď stahuju, ale moc tomu nedávám že mi to pomůže. No už jsem stejně skorot u konce hry.

Áha, teď jsem zjistil že mi ty patche nainstalovat nepůjdou, jelikož jsem přeinstaloval windowsi a momentálně mám hru jen nakopírovanou ze starých, takže patch nenašel hru nainstalovanou. Nevadí no, už to nějak dokopu do konce i bez toho.
@Arcee (17.10.2013 20:19): A ty patche jsi už instaloval? Pokud máš originálku, Uplay Ti je sám nabídne. Podrobnosti, které bugy ty patche opravily, bys pak měl najít v souboru "readme".
Jo, ale tam je to extrém, jinak se ta kamera celkově chová dost šíleně. FPS mám v pohodě, to mi zřídkakdy padne pod 50
co všechno upravují patche? Je nějak upravená i myš? Ta fps akce za briggse v kampani je nehratelná, kamera se trhá a strašně sebou háže.
@becki_tu (12.10.2013 10:28): Budiž mu země lehká. :-) Tak já ho měl taky dohraného, ale postupně jsem si otvíral ty mise s Grimm a Kobinem a další vylepšení, kdežto teď je to v kopru. Je teda fakt, že už se mi něco podobného stalo u Conviction, kdy Uplay dělal nějaký větší update a tohle všechno jsem měl u hry také vyresetované. Teda ne, že bych si Blacklist rád nezopakoval, ale ne z takového důvodu.
@Chuck (11.10.2013 13:35): Mě se minulý týden odporoučel hdd do křemíkového nebe, takže jsem taky instalil Win7 na nový, již 1TB hdd. Naštěstí Sama jsem měl dohranýho a teď konečně nainstalim Conviction :)
Měl jsem zato, že Uplay účet mi uchovává savy, získané vybavení a kredit, který jsem získal, aniž by to mělo vliv na znovuinstalaci hry kvůli reinstalu Windows. Mýlil jsem se, takže asi Samův příběh budu muset rozjet znovu.
Jak říká Arc, mě Chaos Theory jede vpohodě na Win 7 x64, StarForce tam samozřejmě mám a ani patch ji neodstraňuje. Nemám to momentálně nainstalované, každopádně mi to jede :)
@Chuck (02.10.2013 21:38): Pokud je mi známo tak s tím problém není, respektive už to tu ochranu nemá (patch?), themacs mi potvrdil že jeho origoš DVD jede v pohodě a já mám bezproblémovou Steam verzi :D
@Majkee (02.10.2013 21:30): To jsi napsal moc pěkně. :-) No, myslím, že zas tolik nepřestřelil, ale abych Ti řekl pravdu, hodně často jsem v současnosti uvažoval, že u Conviction nepatrně snížím hodnocení. Pořád ale počítej s tím, že ke Conviction má Blacklist přece jen trochu blíž.

@Walome (02.10.2013 21:35): To je bohužel smutná pravda, i když nakonec v tom má nejspíš prsty Starforce, který by ty poctivce měl podporovat, ovšem výsledek je takový, jaký je. :-/
@Chuck (02.10.2013 21:14): Podívej, já tedy té tvé stovce budu věřit a ve vánočních slevách na steamu si Blacklist stoprocentně koupím, protože vím, že jsi solidní člověk a s Conviction jsi jen trošku přestřelil. :)
@tomino (01.10.2013 17:13): když ani nevíš co máš za crck to už mosíš byt hodně velká lama (nic proti) 3DM crcky obecně nejsou moc dobré, Crysis 3 například kvůli tomu nešlo dohrát, atd. atd. jsou to první verze, nemá cenu je stahovat ;)
@tomino (01.10.2013 14:24): Mluvíme-li o originálce, která se spouští přes účet Uplay, tak se pozice ukládají do tohoto účtu, pokud máš v nastavení účtu zaškrtnuté "Povolit synchronizaci uložených pozic s cloudem". Ale předpokládám, že tohle je zaškrtnuté automaticky. Jinak po každém zapnutí hry bys měl mít v menu pouze 2 možnosti a sice "Pokračovat od kontrolního bodu" nebo "Návrat na Paladina". Pokud zvolíš to první, nevidím důvod, proč by Tě to mělo vracet na začátek za předpokladu, co píšu na začátku.
mohli byste mi prosim poradit proč se mi hra neukládá? pokaždé když zapnu hru tak začínám od znova
@becki_tu (29.09.2013 09:54): Rád vzpomínám na "Terminál zemního plynu", v němž jsem si ty nepřátele vysloveně vychutnával a nasíral je, že mě nemůžou najít, zatímco jim parťáci odkapávají jeden za druhým. :-) Dá se říct, že i finální "Denver F" měl něco do sebe (kromě vstupu do bunkru, který byl kvůli těm laserům trochu o nervy) a víceméně většina venkovních misí typu "Mirawa" a spol.
Pro ty, co už mají dohráno: nejzajímavější mise a nejoblíbenější lokace? :)
Nu, od Chucka bych čekal aspoň 120% :) tak snad ses bavil i za 100