tak celkem vpohode hra, je to takovy slepenec z vice her asi jako Singularity kde nejvice sem vnimal predlohu z Half life 2, trochu sem si pripadal jako v medal of honor,FEAR nebo Chaserovi. A zda se ze i zvuky okopirovali, napr. vybuch granatu je stejny jako u Halfa Life 1, pri nabijeni kuse je zas slyset stejny zvuk jako pri odrazu granatu z Counter strike Source.
@PavelU (01.03.2015 11:05): Aha, tak to jsi se dostal pořád dál než já :-) Já jsem ani nerozjel exáč.

Měla by to být předpokládám plus minus celá hra, jen graficky (i jinak) v duchu onoho dema. Ten error mi to hodilo taky, ohledně aktivace zkusím ještě 3dshooterlegends fóra.

EDIT: Tak fórum nic, budeme asi muset počkat, než na podobný problém narazí vícero lidí kolem 3dshooterlegends.
@Phoenix (01.03.2015 10:51): To je hra ve stavu z roku 2005 nebo kdy? Tehdejší demo jsem hrál, ale už si to nepamatuji. Mám Win7 32bit :)

Tak autorun je ze 28. 2. 2005, zbytek má datum změny únor 2006 apod. Jde se na to :)

Instalace proběhla bez problémů, akorát při ověřování DrectX a závěru instalačky to hodilo nějaký error. Zástupce hry se vytvořil, hra je v plné velikosti ve složce. Nastaveno v ovládačích a D3DOverrider. Nicméně, při spuštění na mě vyskočila internetová aktivace, s nutností zadat nějaký CD/DVD klíč :( Placenou originálku z roku 2007 mám, ale tenhle klíč teda nevím, zda by pomohl. Nezkoušeno, pochopitelně.

Takže zatím nic.
Singleplayer Beta Pokud to někdo rozjedete, dejte vědět, jestli je Beta graficky v duchu původního dema (beta na PS3 a X360 byla) nebo jestli vypadá jako finálně vydaná verze. Já to na 64bit OS pravděpodobně nerozjedu (možná VirtualBox, ale předpokládám, že to pravděpodobně zatím nezvládne), ostatně píší to i na 3dshooterlegends.
Já to rozehrával dvakrát, ale napodruhé jsem se do toho docela zažral. Není to úplně top, ale ke to kvalitní a hlavně dobře optimalizované a bez chyb.
Mě se taky líbila, ale působila na mě strašně moc obyčejně. Dělá to asi ten příběh, kterej byl hodně nevýraznej...
Někdy je level design trochu blbý, ale třeba taková vzducholoď zhavarovaná u jakésik rokliny, ta neměla chybu a brouzdání touhle lokací jsem si užíval. Tak celkově se mi design nezdá nějak moc špatný, až na nějaké úseky, které fakt nic moc nebyly.
Tak celkem překvapení a mohl bych tu řežbu (akční stránku) srovnat třeba s takovým FEARem nebo Half Lifem 2 a i tak tím stylem a zpracováním mi přijde, že jsou si ty hry v nějakých prvcích dost podobné (Hlavně ti nepřátelští vojáci mi připomínají Replicu z FEARu a to zpomalování času....)

No, příjemné překvapení a já si říkal, že mě to nebude bavit, a že to budu hrát z donucení, protože jsem si pořídil originálku.

btw: ten obal se mi dost líbí :-)
Thelwin: Dalo by se to srovnat s Half lifem 2? Ten měl též pestrý design úrovní.
Pivo - industriální komplexy, volná krajina, městská zástavba ... podle mě dost rozmanité.
Uvažuju, že bych to zkusil. Jen by mě zajímalo jaká různá prostředí tam jsou. V komentářích je vychvalujete, ale nic detailnějšího jsem se nedočetl :-)
Nějaká gameplay videa se mi celkem líbí, grafika není špatná, jen by mě zajímalo, jestli i prostředí jsou trochu originálnější a různorodější, třeba jako v Half Lifu 2.
Líbilo, hodně podařená FPS, bližší postřehy si nechám pro koment (pokud se k němu dokopu :) ), souhlasím s tím koncem, trochu odfláklej.
Ten konec je takový násilně uťatý, jako by odhoukalo,vývojářský team měl padla a šel domů. Ale některé pasáže v průběhu hry jsou úžasně zpracované, to jim člověk odpustí i tu koridorovitost jinde.A chvílemi mi po připomínalo MW2, jako by se zde trochu Call od duty inspirovalo.
Gratuluju. Líbilo? Mně fakt hodně. Až na nic moc konec, což je v poslední době snad v módě.
No jo čeče, tak to zřejmě nějak nakopla čeština.No nic, už jsem skoro na konci.
Mám to rozehrané, tak mluví ty postavy nebo ne?Btw bavím se jak poprvé, kuše ve spojení s BT je pohádka, nic jiného nepoužívám.
Mě moc ne, ten déšť byl dobrej ale jinak se mi mnohem víc líbí ty přestřelky v interiérech.
Mám to v pořadníku na druhé hraní a ten úvod mi přišel právě nejlepší (a určitě nejen mně)!
Hrajete někdo ? Aso po dvou letech jsem se k tomu vrátil, překonal ten úvod, který se mi moc nelíbil a teď jsem možná někde v 1/3 hry a docela se bavím.
Tak já nevím, ovladače jsou v cajku. Je v té hře vůbec dabing postav spolubojovníků? V cut scenách hlas slyším, ale ve hře přímo ne.
Zkus klasicky ovladače.. Mám taky krabicovku a nemám s ní problém.
Zakoupil jsem original a jsem naštvaný, idiotský securom, hra nejde aktivovat na Steamu a navíc neslyším hlasy NPC, jen vidím titulky.To je normální? Nevidím ani animaci úst, že by se vyjadřovali pouze titulky?
Tak to určitě zkusím, hrál jsem demo, ale z toho si člověk nemůže udělat plnohodnotný obrázek. Každopádně je to další na seznamu, díky za tip.
Myslel jsem, že stejně jako v Crysis si budeš moct vybrat z několika postupů jak vyřešit danou situaci (pomocí vašeho super oblečku). Začátek je výbornej - ale sice ta mise v dešti je parádní, pak to ale v polovině ztratí dech a pár následujích misí je jakoby bez atmosféry, hraje se ztěžka :-/
Pivo: Parádní hra se strašně mizerným a nezáživným začátkem (byť první mise za deště je graficky úchvatná). Pokud tě bavil Crysis, tak tohle tě taky bude bavit. Dejme tomu, že zde máš taky nanooblek, ale se schopností vrátit se v čase, zastavit čas, nebo ho trošku zrychlit =) Nejneom, že si užiješ těchto vymožeností při boji, ale často je budeš potřebovat k postupu hrou dál, čili často narazíš na hádanky (ty se mi zde opravdu líbili). Tobě by to mohlo sednout a řekl bych, že si to pak projedeš ještě jednou.
No vypadá to slibně a zajímalo by mě jak by mi to sedlo. Jsem spíše na tu čistou akci, ale trocha něčeho jiného by taky neuškodila.
Jop, Timeshift je hodně dobrá akce ze staré školy (mno, možná ne až zas tak staré, rozhodně doby pre-GeoW). Jen se mohli úplnně vykašlat na ten příběh, který často působí spíše více škody než užitku.
Garion-díky díky.Udělal jsem ve hře spousty screenů,je to fakt nádhera.Ale mohlo tam častěji pršet,to dávalo super atmosféru a když zastavíš čas a chodíš mezi těma kapkama-to je maso.A ten příběh,no.Ale to už jen tak rýpu,bylo to super.
NeteLogan-jj,souhlasím.:-))
musim souhlasit, Timeshift je parádní FPS. Spousta lokací i nápadů se jen tak nevidí. Škoda jen hluchých míst, někdy odfláknutých částí hry a dementní příběh. Grafika sice nic moc, ale level-design se povětšinou povedl naprosto geniálně. Tahle hra zkrátka z části spadá mezi geniální výtvory a z části (nutno podotknout že z té menší části) mezi stereotypní brak z budgetových edic...
a to jsem vsechny vetraky vyprintoval, abych sem mohl hodit screeny a nechal te vybrat :) kazdopadne ted jsem to taky dojel
V pohodě,už jsem to vyřešil,dokonce to mám už dohráno.Je to výborná hra!!
nevim, v ktere je to urovni, ale kdyz jeste chvili pockas, snad poradim :) jsem ted nekde v cca 4 nebo 5
Čau všichni,nevíte jak se dostat přes ten podělanej větrák?Vracím sice čas,ale nemůžu se nijak nasměrovat,takže mě to vždycky rozseká.