@ještěr (16.03.2014 12:39): Zas tolik chujovin ve hře sice není, ale když si to myslíš,...Stejně tak já netvrdím, že zombíci kvalitu hry rapidně snižují, na to se jich tam naštěstí tolik nevyskytuje. Hodnocení Duch získáš tehdy, pokud absolutně nikoho nesejmeš a v nikom nevyvoláš podezření. Prostě jako kdybys tou kapitolou vůbec neprošel.
Thief určitě neni horší hrou kvůli zombíkům. Na to je ve hře miliarda jiných pičovin.

Jak se hraje Zloděj za ducha? Dycky mi to vyhodilo prospěcháře. Takový jsem ale i normálně v životě, takže celkem popiči.
@Chuck (15.03.2014 22:24): V pár misích mě prozradil pták v kleci, který sice nikoho nezalarmoval, protože všichni leželi omráčení či mrtví na zemi, ale pokazil mi svým vyváděním achivement "Nenech se prozradit". To mi přišlo hloupé.
@Say (15.03.2014 22:01): To sice ne, ale speciálně kvůli Tobě o tom začnu uvažovat. :-)

@Majkee (15.03.2014 22:11): Přijde mi, že je to takové oživení za každou cenu a začíná to být i určitým herním standardem. Procházel jsem to takovým mixem - něco mezi Prospěchářem a Duchem. Toho Ducha jsem se snažil upřednostňovat co nejvíc, ale někdy ti strážní vyloženě zacláněli v další cestě, takže bohužel. :-)
@Majkee (15.03.2014 22:11): Mna skor seru tie debilne otravne a priblblo zdrzujuce "sfetovane" sceny. Lezie mi to na nervy, stale tie priblble sracky pchaju do hry. Len to nudi, otravuje a zdrzuje.

@Majkee (15.03.2014 22:11): Za mna, zo zaciatku to vyzeralo na striedacku opportunist/predator/opportunist/predator a potom uz do konca len predator :-). Ja proste to STEALTH neviem hrat, nedokazem sa vyrovnat s pocitom ze som si nechal ziveho nepriatela za chrbtom. Mam z toho pocit zle odvedenej prace.
@Chuck (komentář): Ty chodící mrtvolky tam byly naprosto k ničemu, souhlasím. Bez nich by se hře nic nestalo,maximálně by jí to prospělo, snad si konečně vývojáři vyndají hlavu z pr... a přestanou tyhle věci strkat všude možně. +1 za komentář

Jakým stylem si hru prošel ?
Tak nevím, ale doteď plním jen hlavní úkoly a mám nahraných 24 hod., takže nechápu, jak někdo celou hru pokořil za 10 hod.
Takhle se projevuje nedostatek RAM nebo VRAM, ale když se podívám na volné prostředky, je tam spousta volne paměti.
tak nevím, ani s patchem jsem se nezbavil nepříjemného lagování. jsem ve druhém chapteru a mám chuť to poslat k šípku...
Na steamu za 49,99 éček? to se chlapci posrali a probudili v devadesátých letech ne? :D
Otázka do pranice - sledoval někdo skrz tu dírku, jestli se maníci v bordelu po nějakém čase udělají a odpadnou?:)
@M.a.t.t. (08.03.2014 23:02): Byla to klasická duchařina&lekačky a to já moc nemusím. Je pravda, že množství dokumentů a cenností je v té kapitole fakt enormní. Normální člověk nemůže najít všechno (bez používání focusu je to naprosto nereálné).

@Chuck (08.03.2014 23:07): Ja som reagoval na predošlý Majkeeho post, kde spomína, že hru nie je možné prejsť za 5-6 hodín :) Ale inak to do istej miery súvisí, ak menej prehľadávaš okolie, nemusíš sa toľko babrať so strážami a cesta k cieľu je jednoduchšia.
@Majkee (08.03.2014 22:31): Určite sa to dá, ak kašleš na kradnutie, nepriateľov omračuješ, alebo zabíjaš, akonáhle sa to dá. Ale podľa mňa práve týmto hra prichádza o atmosféru. Napríklad aj v 5 kapitole, kde je prehľadávanie toho ústavu chvíľami na infarkt :)
@Chuck (08.03.2014 22:35): Snažím se hrát tiše jak se na thiefa sluší, ale bohužel jsem ve většině misí udělal rank Násilník. :) Nemám šanci udělat Ducha, zvlášť když většina z těch misí má bonusy na zabití/omráčení protivníka. Poškození lukem mám vylepšeno na maximum a tak se ho snažím využívat. 75 procent herního času mi zabere pátrání po cennostech, prohledávání zásuvek stolů a páčení zámku...
@Majkee (08.03.2014 22:31): A jaký styl u Tebe převládá? Já zkouším co nejvíc Ducha, ale v některých pasážích, kterých je naštěstí méně, to snad ani nejde. Teď jsem v šesté a poprvé za celou hru jsem byl nucen nepřítele krouhnout šípem. Snad se s tím psychicky vyrovnám. :-)
Po šesti kapitolách mám odehráno cca 19 hodin, vedlejší questy mě ale baví víc než ten hlavní. Chtěl bych vidět jak to hrál ten maník, co tu psal, že to prošel za 5-6 hodin, protože já mám ještě minimálně třetinu hry před sebou. Návod tvrdí, že hra má celkem 8 kapitol
@M.a.t.t. (06.03.2014 20:42): Tak listovat v takovéto nabídce umím, v tom problém opravdu nemám. Prostě jsem jen doteď narazil na jednoho obchodníka a ostatní jsem asi úspěšně míjel. Tak jsem se k němu dneska jednoduše vrátil a trochu zautrácel.

@Majkee (06.03.2014 20:06): Právě jsem začal 5. kapitolu a čas máme stejný. ;-)
Obchodníkov? Ja mám na mape už 3och, jeden je zašitý v tajnej miesnosti v strede mesta cca.
Ta metaforická bajkoidní plátna jsou vodlet jak noha, vždycky se nemůžu dočkat, až někde najdu a vyříznu další zvířecí podobenství. Technicky je to sice částečně průser, ale umělecky je Thief super
@Chuck (06.03.2014 20:02): Treba preklikať všetok sortiment, nielen to, čo ti vyskočí na obrazovku ako prvé. Inak viaceré sidequesty nie je možné dokončiť bez toho, čo píše Majkee. Tie sú skôr kratšie, ale zase mi prišli relatívne variabilné, oproti tomu stoja klientské misie, ktorých je dokopy 6 a tie sú rozlohou väčšie. Tak ako špeciálna misia Bank Heist.
@Chuck (06.03.2014 20:02): Ono těch vedlejších questů je opravdu hodně, ale většina je na pár minut. Bassovy kontakty jsou pak plnohodnotné vedlejší Q, které zaberou klidně i hodinu. Zatím mám po pěti kapitolách nahráno asi 14 hodin.
@Chuck (06.03.2014 18:21): Šroubovák jsem koupil hned u prvního obchodníka, stejně tak později kleště na pasti a nuž na vyřezávání obrazů, hned jak byly v nabídce. Těch prolejzaček je tam fakt dost a bez šroubováku asi přijdeš o dost cenností. Teď z hlavy si vzpomínám na jeden vedlejší quest, kde nutně potřebuješ otevřít jeden průlez, abys úkol úspěšně dokončil, jiná cesta k cíli nevede.