Stejně tak nepochybuji o tom, že kingdom come bude dobré, ale řekl bych, že se tyto 2 hry moc nedají srovnávat ... Na KC se mi líbí ta skromnost a celkově celá myšlenka, že si nehraje na žádnou velkou epic hru, ale na obyčejný středověký život z pohledu "běžného" člověka. Mě už prostě ty Dragon age, skyrim a pod vůbec nebaví ... raději pomůžu starému sedlákovi získat zpátky ukradeného koně, než neustále plnit rádoby epické questy.
Witcher 3 je ovšem někde jinde, protože dle dosavadních informací si dávají záležet opravdu na všem. - Vynikající příběh, dialogy, postavy, slušný souboj systém a k tomu všemu krásná grafika. Která hra tohle v dnešní době nabízí ? Bohužel žádná se ani nepřibližuje ..
Pochybuji, že by se mohlo něco posr*** a hra by nakonec nebyla tak skvělá, jak právě vypadá a prezentuje se ...
Řekl bych, že v květnu 2015 tu budeme mít jedno z nejlepších RPG, které kdy vyšlo.
@Say (26.01.2015 18:29): Pak vyjde spousta dalších věcí kde se využije, plus hlavně VR. Já chci TW3 fakt na high/ultra při 60fps, nic nižšího mi na tuhle glory stačit nebude.
Anglický dabing je dokonalý. Nejen Geralt, ale teď hlavně i Emhyr, na toho se těším strašně.

@Maximus (26.01.2015 18:33): hra prý začíná záběrem na yennefeřin a geraltův zadek. Takže se není čeho bát :D
No, Shadow Of Mordor síce vypadal pekne, ale prostredie tam bolo celkovo príliš prázdne. Witcher 3 vypadá byť veľmi bohatý na rôzne detaily a vypadá to úžasne.
Je to fajn. Chci hrát zase ze Geralta, který se věnuje svému povolání. Vyhovovalo mi komornější podání vesniček ve W1, snad dostanu něco podobného i tady. Politikaření ať jde k šípku=)

Btw, anglický dabing nějaký divný. Geralt je moc bad-ass a nehodí se to k němu. Podobně jako kdysi český dabing. Prostě ten polský je to jediné pravé ořechové, nemůžu si pomoct.

@Maximus (26.01.2015 18:26), @Paul (26.01.2015 18:01): A pak co, bude se vám na ně prášit?=D Pevně věřím, že 660OC to zmákne. Lehké tweaky vždycky pomůžou=) Kromě W3 fakt není důvod upgradovat. A to si raději ušetřím 6 litrů, než abych měl při 100 hodinách hraní W3 místo 60FPS třeba 35.
Pridal som najnovšie gameplay videá z hry. Vypadá to úžasne - úplný orgazmus.
To právě nejsou možnosti. Pokud kupuješ na konzoli dostaneš jeden typ pokud na PC druhý typ. :D kdybych si mohl vybrat ani neváhám.. :D

edit: ale jo, i bez holek se mi ta edice na konzole líbí asi víc. Ty barvy dělají své. Ten PC steelbook působí trochu počůraným dojmem :D
edit 2: pro upřesnění první dva - sběratelská edice za 5 000,-; další dva - verze pro konzole; další dva - klasická pc předobjednávka.
Dotaz- předobjednávky jdou také platit dobírkou? Nebo to spočívá v tom že to musím hned zaplatit? Bude to asi moje první, tak se ptám.. :D|

No objednané na dobírku tak snad.. :D škoda že nejhezčí steelbook (Ciri vzadu) má ta verze co je jen na PC. Ale i tak jsem netušil že jsou na konzole steelbooky. Krásné prozření.. skoro bych o to přišel. Poprvé využiju ten židácky předražený xzone :D
Aha, překvapivě :D

"objednávku jste učinil již v červnu loňského roku, od té doby se s Vaší objednávkou nijak nemanipulovalo, zboží nebylo dostupné a stále nemáme skladem, máme se tedy pokusit dodat, trvá nadále Váš zájem? Rádi případně obnovíme."
Jak je to vlastně s těmi steelbooky kde bylo na výběr tak 6 témat? To se dává k nějakým předobjednávkám? Může si člověk vzor vybrat? Je to jen pro PC nebo i pro konzole? Různé bonusy mě lákají ale zrovna sošky (jakékoliv) vůbec.
@Maximus (08.01.2015 21:44): Tak mi zrušili předobjednávku sběratelky v nějakým no name krámě, ve kterým jsem to tehdá horko těžko sehnal... čekal jsem to, ale stejně mě to štve. Inu, kdo pozdě chodí... stejně se mi ta soška nelíbí (sladký citrony :D)
Tak a teď mi teda prosím vysvětlete, jestli mi na to bude stačit moje stařičká i5 (760, socket 1156, 4 jádra, 2,8 GHz) nebo budu muset koupit celou novou sestavu? :-)
@Borghal (07.01.2015 20:53): U procesorů se stačí kouknout na frekvenci a počet jader a hrubou představu máš ;-).

U grafik, pravda, je to trochu složitější, když napíšou model jen od jednoho výrobce. Srovnatelná grafika u konkurence většinou podává v různých hrách různý výsledky. Ale to tak bylo vždy a tady navíc uvádějí nVidii i AMD. A třeba ta nVidie má podle mě značení docela dobrý...

Co se týče nároků na procesor, taky mi přijdou trochu přehnaný. Ale tak je to hra s otevřeným světem a to dynamický načítání okolí asi něco stojí + je to pojistka, že je někdo nezažaluje za špatnou informaci. Dnes je možný všechno :-/ .
No, minimlni pozadavky de facto popisujou moji sestavu. Procesor neresim, grafiku jsem stejne letos planoval upgradovat na GTX960.
Já jen doufám že bude možnost volby mezi DirectX 10 a 11, nemám rád hry které to mají pevně zafixované.
@Say (07.01.2015 21:40): Tak to i7 do Recommended pisu len z principu, lebo to tam pise kazdy bez ohladu na realitu.
Keby napisali ze to v pohode zvladne i5 tak by boli za blbeckov, ale tazku hlavu by som si z toho nerobil.

Urcite s nadupanou GPU to pojde rovnako dobre na i5 ako na i7 a nic to nespravi v performance.