Zvedne se s obtížností hry i obtížnost s jakou hrají moji protihráči gwint nebo třeba pěstní souboje? Protože když jsem to hrál na úrovni hlavní je příběh tak jsem se v gwintovém turnaji bez obtíží dostal až k poslednímu. Teď na úrovni zlomené kosti mám problém porazit toho prvního. Začínám mít pocit že fixluje protože mu přicházejí ty samé karty (hlavně má furt všechny čtyři špionský karty, kterýma získává karty a 2 krát spálení) i když jsem to s ním zkusil 4 krát. A to jsem splnil všechny gwintové vedlejší úkoly a hrál jsem se všemi hospodskýma a kovářema.
@player (01.02.2020 16:53): Kdyby se opravdu změnil, což takoví psychopaté reálně nedovedou, svou "rodinu" radši schová, protože Geralt s Lambertem jsou očekáváni. Celá scéna s hrajícími dětmi působí jako dokonale příhodné aranžmá. Také tuším tvrdí, že onen zaklínač zaútočil na ně a té ostrostřelecké veteránce scoia-tel ujely nervy, čímž diskredituje jediného dalšího přeživšího událostí. A pak je tam ten borec na Skellige, který před bojem prohlásí něco jako "obchody v Novigradu zřejmě nedopadly dobře?" což svědčí spíše o tom, že Caradin svůj obchod s otroky či něco jiného ilegálního přesměroval, nikoliv opustil, jak zdánlivě naznačuje dopis u Hammonda. A pokud snad i říkal pravdu, na svůj nový život si nevydělal zrovna etickými prostředky, takže za mě stejně zabít pokrytce. :D
Som iba na začiatku, ale ekonomika je čudná, tak trochu lotyšská. Zemiak stojí u krčmárky tri desiatky korún a plnený varený pirožek zo zemiakového cesta predáva len za päť! Geralt sa tešil, že si za svoje koruny kúpi vrece zemiakov, ale bola to iba halucinácia z hladu. Keď vyšiel z krčmy, bola tam len tma a zima, namiesto celého vreca mal iba jeden zemiak a posolil ho svojou slzou.
Jak jste se zachovali v misi po nitce po klubku, kdy jste s Lambertem měli zabít toho zaklínače a pomstít smrt Lambertovýho kámoše Aidna? Nechali jste ho žít nebo jste ho zabili? Uvěřili jste že se změnil? Mě bylo sice Lamberta líto ale připadá mi že je až moc horká hlava a že až příliš rychle se nasere. Tak jsem ho nechal jít.
@JohnCZ (31.01.2020 06:47): nevim s cim .. cela ta zbytecnost zacla tady @ntz (30.01.2020 18:27) .. akorat jistej klub 100%nich ztraci racionalitu pokud nekdo rekne neco (byt i zastrene) kritickeho na adresu zaklinace ... pan J, ten rovnou zacal s osobnima vypadama a Tul se bohuzel zasekl na necem jinem a zacal me presvedcovat, ze nemam pravdu, protoze to hraju blbe (a potom ze dokonce lzu a prekrucuju, wtf)
Taky zrovna znovu hraju, jsem už téměř na konci základní hry, ušetřil jsem koho jsem mohl, a už delší dobu mám všechny olejíčky na superior úrovni, takže asi...hrej a bude to v pohodě. :D
Když přelstím a nezabiji ty dva troly co jsou v jeskyni s Tallarem a ty dva co jsou na ostrově kde Hjalmar chce zabit toho obra a chtějí si uvařit toho lučištníka. Jsou tam pak v pozdější fázy hry? Potřebuji tři trollí játra na vylepšení několika olejů. Zatím se mi kromě těchto trolů podařilo najít toho u Oxenurtu, který ho jsem nezabil (a plni pro něj jeden quest) a jednoho co jsem zabil na ostrově u Skellige.
Lol, vidím pětatřicet příspěvků, tak si říkám co se tu rozjelo za flame... ono to jen ntz brečí že nejsilnější setové zbroje se musí craftit :D

I když ono vlastně ani nemusí proboha, však na jednu kompletní zbroj během hraní najde surovin s velkou rezervou dost během samotného normálního hraní (pokud tedy součástí jeho roleplay není intenzivní askeze, v rámci níž odmítá v dungeonech sbírat loot) - craftit a nebo kupovat materiál je potřeba až když člověk chce mít všech pět (což chce, protože co jiného si vystavit doma na stojánky)
@Jab (30.01.2020 23:50): ty me fakt stves ... za zakazku mas rekneme ~ 300, zase tolik zakazek tam neni .. nejaky prachy podostavas za jine quests, neco najdes ... nechat si udelat witcher gear od base -> master stoji tisice .. nepocitam suroviny, nepocitam dalsi prachy jako napr. co musis dat do run abys mel toho runotepce aj.

flaska mandragorovice, tresnovice a ty cerveny veci, ktera se v zakladni hre neda najit stoji ~ a 70-100 penez .. na vyrobu racka potrebujes 3 .. takze ksefty delas za ekvivalent 3 flasky mandragorovice a 1/5 vyroby rukavic (pripominam ze level gearu je 6 items) ze tvejch vlastnich surovin co si nastradas .. rozlozit drazsi mec, co ma v sobe dwimetril stoji 150+ penez ..

takhle by se dalo pokracovat jeste dlouho - ta ekonomika je ve witcherovi naprosto broken a cely je to delany s tim, ze farmit musis a jak jester furt musis behat s tunama zeleza do sberu ... zadny immersion a roleplaying ze budes delat witcher zakazky a fungovat NENI .. tenhle model == 100% nefunkcnost !!!

ted jsem fakt nas**** .. nejsem nasranej na witchera ze je arkada jako prase, ale pripada mi znacne low, kdyz tady litaj osobni invektiva jenom kvuli tomu, ze reknu svuj nazor .. a to jsem to ze zacatku rikal vsechno strasne oatrne, oklikou a jen v naznacich abych nikoho neurazil protoze vim, jakou hysterii to dokaze vyvolat
@ntz (30.01.2020 23:43): Obracáš tu cudzie tvrdenia a svoje názory ako šéfkuchár palacinky, tak ako potrebuješ. Ale myslím si, že si to vlastne ani neuvedomuješ (čiže to nerobíš naschvál), ale robíš to stále.

Tak posledný raz:

enriched dimeritium ore sa craftí z troch predmetov:
1. dimeritium ore - dá sa nájsť, rozobrať zbrane/zbroje, kúpiť alebo vycraftiť z dark steel ingot a meteorite silver ingot (pričom obidve sa dajú tiež vycraftiť z ešte bežnejších surovín
2. orichalcum ore - dá sa nájsť, rozobrať, kúpiť alebo vycraftiť z troch surovín, z ktorých minimálne dve (kvôli tretej znova hru nebudem zapínať, ani to teraz googliť) sa dajú vycraftiť z bežnejších surovín
3. acid venom - dá sa nájsť, kúpiť - a ako JEDINÁ SUROVINA, opakujem JEDINÁ SUROVINA na grandmaster sety sa nedá vycraftiť, ALE padá z každej archespory (v questoch aj mimo nich ich je v hre dosť) a často z endregy, kikimory, arachnomorpha. Čiže v podstate z väčšiny príšer v Touissante.

Čo na tom nie je jasné?
@Jab (30.01.2020 23:50): nemam problem brat to takhle .. ano, witcher me porazil chces-li to tak brat .. nemam s tim problem od zacatku .. proc ale kvuli tomu musis zacinat s osobnima vypadama kdyz nekdo napise, ze kdyz se nepodridis tomu ohyzdnemu arkadovitemu stylu, tak nemas na zbroj .. tys' mi sam rekl pred rokem (nebo to byl paul mozna, ted nevim), at si vypnu otazniky na mape a vychutnam si witchera jako rpg .. tak jsem to udelal (porad ale asi tak o 300% vic arkadovite nez bych si pral - u witchera to jinak fakt nejde) .. diky tomu nemam pul mega na uctu a vsechny zbroje ale mam problem udelat byt jen jedinou ..
@ntz (30.01.2020 23:43): Já na ty tvoje odkazy ani nebudu klikat. Mohou maximálně ukázat, že to hrála i další jelita jako ty.

Co můžu bezpečně říci je to, že tě Witcher 3 porazil. Nevěděl jsem, že je to možné. Žádné Dark Souls to není. Ale někdo se našel, tak to těžko vyvracet.
https://gaming.stackexchange.com/questio ... um-ingots-and-plates
https://www.reddit.com/r/witcher/comment ... d_dimeritium_plates/

^^ tohle jsou prvni tri hity v poradi kdyz zadam do guglu: witcher 3 enriched dimetrium ore

znovu se opakuju - enriched dimetrium je ve witcherovi 3 umyslne (by design / naschval / zamerne) udelano tak, aby bylo spatne dostupne jakozto prvek pro grandmaster sety .. a to jako dooost spatne leda ze to hrajes farmicim totalne neimersivnim a gamey stylem .. nic jineho jsem nerekl - tohle je proste celkem neutralni technikalie kvuli ktery snad nemusite bejt hystericky a napadat ostatni - nosna informace na tomhle sdeleni je to, ze witcher 3 je hra by design (v nekterych aspektech) hrace nutici do ultra-arci-mega-krutoprisnyho farmingu (vavra by se mnou souhlasil, lol) .. a krutoprisnej farming je proste immersion breaker - alespon pro me ... neni v tom nic osobniho, pouze rikam vlastni nazor kterej si myslim ze je univerzalne akceptovatelnej drtivou vetsinou lidi, co witchera hrali / znaji .. to, ze se tady z toho zase tady udelala takovahle hystericka fraska je zalezitost nejmenovanych (100%nich) gentlemanu od kterych bych naopak ocekaval spis nejakou omluvu za to, ze zacali s osobnima vypadama ... wtf
Mňa už to nebaví, čo ešte sa dá urobiť, ak nepomôže vysvetlenie v písanej ani v obrázkovej (screenshotovej) forme, kde je priam znázornené ako sa tie datadiskové suroviny dajú vyrobiť z nedatadiskových surovín? Úplne odhliadnuc od toho, že všetky tie suroviny má v hojnom počte na predaj aj craftsman, čo tie grandmaster sety vyrába. Alebo jeho kolegovia v Beauclair. Alebo, že na screenshote je vidieť mimochodom, že napriek tomu, že som datadisk ešte neprešiel a ostáva mi aj kopec otáznikov a mám vycraftené dva komplet gm sety, tak mám v inventári 65x dimeritium ore, 32x orichalcum ore a 23x acid venom...(toľko k ich raritnosti).
@M.a.t.t. (30.01.2020 23:28): Ja nerobim zadne rozbroje :D ... resim pouze ciste technikalie .. po X hodinach v datadisku B&W s podprumernym farmenim oproti beznemu 100% fandovi nezvladnu vyrobit ani jedinej master set protoze nemam dost obohaceneho dw .. to je vse co jsem rekl ..
@ntz (30.01.2020 23:08): Pôvodne som sa do tejto debaty nechcel zapájať, ale nedá mi to... Teba úprimne baví robiť neustále rozbroje týkajúce sa hry, ktorú vlastne ani nijak zvlášť nezbožňuješ? V rámci tvojich hodnotení patrí totiž do priemeru. Nebolo by jednoduchšie strácať čas hrami s mechanikami, ktoré ti ďaleko viac vyhovujú? (nutne dodať podstatne kratšími)
@Tulareanus (30.01.2020 23:20): neignoruju .. pouze rikam, ze na enriched dimetrium ore potrebujes 2/3 slozek datadiskove veci .. opakuju to furt od zacatku .. a taky furt od zacatku opakuju, ze ony 2 slozky nejsou zas tak bezne a jejich hojnost je umyslne vybalancovana tak, aby bylo ten enriched ore pomerne tezke ziskat i kdyz farmis co to da ..
@ntz (30.01.2020 23:08): Absolútne ignoruješ priložené screenshoty, na ktorých máš dôkazy, že všetky datadiskové suroviny vieš ucraftiť z iných surovín, dokonca je jeden screenshot na to, aby si ucraftil orichalcum ore, takže ja určite nebudem ten, ktorému tu začína hrabať. :)

To, že som trikrát spomínal, že aj tie nižšie suroviny si vieš ucraftiť, to už tiež asi odvial vietor...
@Charllize (30.01.2020 22:16), @Bragi (30.01.2020 22:33): ja neresil dwimetril kterej je v zakladni hre beznej .. ja resil obohocanej dwimetril kterej je obohacenej o mraky datadiskovejch veci, je najednou zaklad pro vsechny grandmaster sety a neni lehke ho vyrobit a potrebujes ho hooodne abys mohl delat grandmaster sety (byt i jeden) -> a to te nuti nehorazne, nehorazne farmit pac bez farmeni ho jen obycejnym roleplayingem neziskas dost ani kdyby ses postavil na hlavu .. naopak je na tom videt, jak ho vyvojari udelali naschval spatne dostupnej aby tomu dodali exklusivitu
@Tulareanus (30.01.2020 22:36):

``Čiže tvrdiť, že treba suroviny len čisto z datadisku, je absolútna lož.''

Enriched dimeritium ore se sklada z Acid extractu (B&W datadisk) a z Orichalcum ore (taky B&W datadisk) ktere se rozpada na dalsi veci jen z datadisku (Green gold, Unrefined copper ore, Hunk of nickel)

musim se znovu opakovat .. obohacena dw. ruda je datadiskova zalezitost a krom dwimetrilu jsou veskere dalsi komponenty datadiskove .. navic dwimetril po zakladni hre samozrejme nikdo neresi pac ten je hojnej .. co to s tebou je ? Asi tusim ze jsi to nejak spatne pochopil .. psal jsem nevinnou vetu

.. ty totiz nemuzes obohatit obycejnej dwimetrilovej ingot, ale musis ...

zacina ti hrabat jak jednomu nejmenovanemu gentlemanovi kterymu kdyz nekdo sahne na witchera, tak zacne bejt hysterickej ... 100% witcherovi je kruta diagnoza zda se mi :(
@ntz (30.01.2020 22:00): Ja nechápem, či mám použiť dvojslovné holé vety, alebo ako ti to vysvetliť, lebo neviem, či fakt tak absolútne nechápeš, nečítaš to alebo si ignorant. Donútilo ma to zapnúť hru a porobiť screenshoty, len a len kvôli tebe:
Orichalcum Ore výroba, Dimeritium ore výroba, Enriched dimeritium ore výroba A keď sa poriadne pozrieš, tak uvidíš v ľavom paneli, že na výrobu každej spomínanej suroviny sú minimálne dva postupy, z dvoch typov surovín. Čiže tvrdiť, že treba suroviny len čisto z datadisku, je absolútna lož.
Dwimeritové pláty má pravidelne vo svojej ponuke napríklad obchodník v Kaer Trolde. Rovnako aj ďalší obchodníci a zručnejší kováči a remeselníci.
@Charllize (30.01.2020 21:27), @Mirdaa (30.01.2020 21:31): ted se bavime specificky o tomhle

k tomu nevede zadnej rozvetvenej strom moznosti jak se k tomu dostat .. ty totiz nemuzes obohatit obycejnej dwimetrilovej ingot, ale musis jen pres tohle https://witcher.fandom.com/wiki/Enriched_dimeritium_ore ve finale ..

@Jab (30.01.2020 21:34): udelam vyjimku ... normalne uz bych si te nevsimal pokud bys furt nevotravoval ... linky na svy buildy jsem sem dal od 1.1. 2019 3 (slovy tri): @ntz (20.01.2020 22:10), @ntz (22.02.2019 16:33), @ntz (10.02.2019 12:01) (pricemz ve dvou pripadech se jedna o stejnej build)
nebudu ti rikat ze lzes (jako to delaj jini), ty si to toriz neuvedomujes, muzu te jen politovat ... chovas se jak hlupak, prosim nespechej s reakcemi a vzdy pred tim, nez neco napises se na chvilku zastav a premyslej .. dekuju
@Mirdaa (30.01.2020 21:31): Jj. On z toho má někdo tupou arkádu asi spíš vlastní vinou. Viz i ty neustálé buildy. Které z nějakého důvodu jsou v tupé arkádě potřeba. Svět protimluvů v plné kráse.

Připomeňme si tu teď jeho nedávná slova:

"witcher 3 je absolutne blbuvzdorna 105% arkada, co te vodi za rucicku ze i zaostalej zak prvniho stupne, co si to ani neprepne z anglictiny, proste nemuze mit zasek :D"
Stačilo napsat "chci mít všechno nejlepší a nechci pro to nic udělat".. dalších 20 příspěvků o ničem.
@Tulareanus (30.01.2020 21:06): enriched dimeritium a cestu k nemu mas v tom linku ode me ... mozna musim jeste nejakou dobu cekat, protoze jsem zatim nenasel zadne zbrane, ktere by sly rozlozit a ten enriched dimetriium by obsahovaly a na urovni 42 B&W nedokazu udelat ani jedinej set (v mem pripade medvedi)

co se tyce farmeni tak prave witcher je v ramci RPGs extremne farmivej o.O, naprosto extremne, je ulta-arci-mega-krutoprisnej farmivej :D... v kazdym koute je naskladana hromadku sudu, pytlu, beden, v kazdym potoce, za kazdym kamenem, v kazdy jeskyni ... po mape jsou stovky otazniku ktery znaci zajimave misto coz je synonymum pro farmeni (vetsinou) .. zkusenost za prisery je dost nizka takze farmit xp zabijem monster nejde ... witcher te nauci, ze v kazdym miste kam vlezes, v kazdy lokaci, akorat hledas co kde vyfarmit :D - teda alespon vetsina lidi to zjevne tak dela ..