Prý už Hamill tu nabídku dostal. Čili i druhá série utratí příliš peněz za herce a na CGI tolik nezbyde. :)
@Charllize (13.02.2020 10:53): no, to už počkám na tu ps5... chjosef, tak jo no, teď si každou smrt fakt rozmyslím, jako mohl bych si snížit obtížnost, ale to se mi zase úplně nechce no, takže prostě budu muset hrát opatrněji, to raději budu často meditovat, než pořád loadovat :-)
@S4TW (13.02.2020 10:52): neni. leda si koupit do PS4 SSD disk :) Jeste je mala moznost ze mas zajebany HDD a mohla by pomoct jeho ,,defragmentace,, . (vypnes PS4, pak podrzis na knofliku prst tak 10 vterin, uslysis druhe pipnuti a naskoci ti systemove menu kde vyberes bod cislo 5 obnovit databazi/reapair database) Ona to neni defragmantace jako takova, ale uvolni to misto na disku a data se srovnaji kdyz jsou rozhazena po disku.
@Charllize (13.02.2020 10:39): nevím, na čem si to vybavuješ, ale na PS4 Pro je loading po smrti něco málo přes minutu, včera jsem to schválně měřil a rozhodně to není tak, že třeba první je delší a pak kratší, pokaždé to je přes tu minutu... je to bolest :(((

hele, teď budu asi za vola prvního řádu... ale já to mám na placce, mám pocit, že se to neinstalovalo a šlo hrát rovnou z cd... není možnost, že když to nainstaluji z cd, tak to pošlape lépe? ... já jsem v tomhle hrozný analphabet, jak používám dnes už jen steam a tak :(
@Charllize (13.02.2020 10:17): no, když umíráš, tak je to potom o to větší bolest :D... a já prostě ma tom gamepadu jsem jalovější, než jsem byl myš+klávesnice, takže těch smrtí je víc, než by se mi líbilo...
Stačí se vyhýbat a dávat rychlé útoky, případně odrážet a dávat silné. Ve větším počtu se spíš doporučuji pořád vyhýbat a spamovat rychlé.

Na rvačky je dobrej jeden červenej skill, který za bod adrenalinu doplní zdraví když klesne na nulu.
@player (09.02.2020 11:08): Já jsem zbaběle při každém soupeřově úderu uskočil a následovala moje rána. Takhle pořád a pořád, až dokud nepadl nebo jsem to nepodělal. Ale uznávám, nic moc taktika :-)
@player (09.02.2020 11:08): Spamuj strong attack. Nic jiného. Je to debilní, ale funguje to na všechny, nestíhají zareagovat, jen se kryjí a občas nějaká rána prostě projde.

Problém nastane jen když máš zmlátit víc protivníků naráz, to je pak hodně taneček - využívat prostředí pokud to jde, jít vždy jen proti jednomu z nich, a doufat ve svou šťastnou hvězdu.
@player (09.02.2020 11:08): nejlepsi pro pestni souboj je counterblock (takovej ten block co ho zmacknes kdyz jde delat utok ze ho to rozhodi - je to dost lehky, ten usek na zmacknuti bloku je dost dlouhej) a pak mu 2 az 3 flaknout a zase opakovat - tedy cekat na jeho utok, blok a parkrat ho flaknout
Jaká je nejlepší strategie u pěstních soubojů? Nejde mi porazit toho šampiona v Novigradu (na úrovni obtížnosti zlomené kosti), přitom jsem o 8 levelů výše. A toho půlelf ve Vysokých sázkách jsem přitom zmlátil hned na první pokus.
@player (07.02.2020 14:30): ja s tim quenem v alt modu moc nehral, popis je:

*lvl 3 - Active shield*
*Maintaining an active shield no longer drains Stamina. Stamina drain for blocked attacks unchanged. Damage absorbed by the shield restores player Vitality.
*Stamina regeneration in combat: +1.5/s

z linku vyse to je krasne videt (sleduj zdravi a staminu vlevo nahore) - podivej, jak to geraltovi krasne obnovi zdravi a jak mu to vycerpava staminu
@ntz (07.02.2020 14:10): A u toho quenu je jaký rozdíl mezi tím normálním štítem a tím v alternativním modu? Ten druhý skill u quenu říká že budu mít a aktivní štít. Neříká jestli je třeba silnější a víc vydrží.
@player (07.02.2020 12:22): ty alternativni mody jsou docela zabavne vsechny :)

muj oblibenec je aard a yrden, pac yrden v alternativnim modu sestreluje i strely a zaroven se bezvadne hodi na velke skupiny nepratel
Dal jsem si skill aktivní štít a když dám q abych vykouzlil quen mi tak mi to dá jako by se štít rozbil. Nevíte jak to funguje? Protože ten štít instantně zapnutý nemám. To jsem zkoušel u topivců, kteří mě zraňovali.
Mno, v Novigrade naozaj dostal Geralt za meče viac korún a konečne si kúpil zemiak. A mestá sú parádne!
A je schůdnější dohrát hru na nejtěžší obtížnost v NG+ nebo je lepší začít novou hru? Teď hru dohraji na třetí nejtěžší, tak nevím, jestli mám pokračovat v NG+ s vyšší obtížností a dle toho se zařídit, když chci hru dohrát na Pochod smrti.
@Jab (05.02.2020 15:19): to vim, diky, sak jsem to pouzival ... dokonce mam tedka v inventari 2 tyhle lektvary a 2 ty dalsi lektvary na vyresetovani mutaci - jeden stoji 1000, coz neni drahy

.. ale WaB (asi) nedohrauju natoz ng+ ... seknul jsem s tim .. zere to strasne casu a ja si nemam cas zasmazit neco jinyho co me bavi ... v podstate jsem nehral od posledniho sveho komentu ke hre nic jineho nez w3 .. uvedomil jsem si, ze me w3 az tak moc nebavi (ze jsem akorat zvedavej jak to dopadne, takze me tam drzi ten pribeh, ale to playthrough kdy bud sprintuju nebo jedu na koni jak v aute tryskem z bodu a do bodu b abych tam zmackl cudlik (obrazne) nebo si s nekym promluvil) takze si spis tedka dohraju resty z GOGu co mam (eg mam ponakupovano hodne her, ktery jsem jeste ani nenainstaloval)
@player (05.02.2020 15:05): new game+ je takovej ten model jako z diabla ... proste to hrajes cely znovu od zacatku, akorat zacinas na urovni na jaky jsi skoncil tu zakladni hru, prisery jsou levelovany s tebou a veci taky .. tzn ze ten stejnej mec co mel v normalni hre zraneni 100 bude ted zraneni 500 napriklad a misto topivcu na 5 urovni (v belosadu) budes potkavat topivce na 30 urovni
@Jab (05.02.2020 14:08): To se ti pak na mapě objeví nové příšery a questy? Aby jsi mohl dosáhnout levelu 100. Když jsem dohrál poslední datadisk měl jsem splněný všechny questy a byl jsem na úrovni 53. Na mapě byli většina silných příšer pobitá a ty jako vlci,topinci a nekkeři na 8 úrovni za ty jsi dostal za jednoho tak 3-4 zkušenostní
body za jednoho. Těch by jsi musel pobít tisice aby jsi dosáhnul vyšší úrovně. Políčka na schopnosti jsem měl taky zaplněné takže tam by si taky došlo k rozšíření.

Když ti zmizí většina gwintových karet a budu mít pouze základní balíček lze v New Game + moc nějak zvláštní gwintové karty získat? Protože spoustu karet získám v průběhu hry od postav které už nemůžu potkat nebo jsou mrtví?
@Jab (05.02.2020 13:42): On to nemyslel jako posměch. Co je New Game +? To je nějaká speciální verze Zaklínače 3, kde dostáváš víc peněz za všechno?

Jdu teprve pro Ciri na ostrov mlh a už mám 34 000 peněz. Ve Velenu jsem narazil na Nilgárdské vojáky co bojovali s ghúly. Pomohl jsem jim ale trochu se mi připletli do cesty a jednoho jsem zasháhnul tak mě zabili a zbylo mi jen 7900. Takže jsem dal load a znova bez útoku na Nilfgárďany.
@ntz (05.02.2020 12:54): V New Game+ lítají násobně větší částky za prodej všeho. Já to na druhé dohrání dal takhle. Čili mám know how, který ty nemáš. Což je z tvé strany důvodem posměchu. Logika prvňáčka.
@player (05.02.2020 10:02): na urovni kovare naprosto nezalezi ... jde o lokaci .. kovari ve velenu maj proste lepsi ceny nez kovari na vesnici a je jedno jestli zbroj prodavas hatorimu (zbrojir mistr) nebo tomu druhymu paprdovi na namesti (tovarys) - cena je zcela identicka

zcela identicky, u barona ten mistr trpaslik (nebo spise mistrova ;)) ma *horsi* ceny nez strejda tovarys na namesti ve velenu ..

dotazy na tuto problematiku bych smeroval na Jaba ... on ma totiz pul mega (je prvni ve sberu zeleza - LOL)