Ale to že napr, modelky alebo pornoherečky zarábajú rádovo viac ako muži s rovnakým zamestnaním akosi nikomu nevadí,.... :-D

Ale seriál teda pomerne slabota, pláca sa tam piate cez deviate, polovica tuším 7 časti bola iba replay scén z 3 dielu (alebo tak niečo), moja najobľúbenejšia poviedka, tam nebola úplne vôbec, z informácii, ktoré v knihách zaberali cca pár riadkov urobili pomaly niekoľko hodín a naopak.... ach

Akurát ten Cavill, je dobrý cast a trpazličia mluva, druhá devíza :-0
@Jab (31.12.2019 14:00): Rozodně tu na Cavilla nechci házet žádný hejt, je mi docela sympatický, ale vždycky mě rozesmála ta až absurdní nabušenost ve scénách, kdy neměl tričko :-) Je prostě až moc "dokonalý". Na ilustracích z knížek spíš působí ne moc hezky a spíš rachiticky.

Jinak co se týče platu ženských hrdinek, to už dobře glosoval Ricky Gervais na jednom ročníku zlatých glóbů. Tenkrát se hodně propíralo právě téma nepoměru mezi platy herců a hereček a on řekl, že mu z tohoto pohledu připadá udělat Ghostbusters s ženskými hrdinkami jako geniální business plan :-)
@ntz (31.12.2019 10:52): Tak je to pořád docela žabař oproti Charlie Sheenovi, který ke konci svého působení v Dva a půl chlapa bral kolem 2m za epizodu. A to má ten seriál těch epizod nepoměrně víc než Zaklínač.
@Jab (30.12.2019 14:52): ne, já tu psal pár dnů zpátky, že se ságou zkušenost mám. Ale holt poloviční. :D
Třeba tohle mám doma - jen mám na té zdi napsáno "Jab". Teď jsem zklamán, že to není oboustranné. :D

Ale fakt, mě ty knihy tehdy opravdu moc nesedly. V té sáze je podle mě až moc nudných pasáží. Ale možná mi jen chyběly znalosti z té druhé povídkové knihy. Nevím. Každopádně chci tomu dát šanci teď, nahajpovaný a tak.. :D
@Jab (30.12.2019 14:28): to by byl Cavill hodně levnej, např. všichni blbouni z Big Bang Theory měli po megu za epizodu. Ale jasně, budget je nějak omezenej, už bude na nich na čem se domluví. Ale čistě z hereckýho hlediska bych ho tam viděl rád. Jen bych ocenil aby tu postavu zase nezadaptovali debilně :)
Nezapomínejte, že já to četl (půlku). Jen se nedokážu rozhodnout, zda jsem to prodal protože se mi to blbě četlo v broži, nebo proto, že se mi to blbě četlo... :D :D
@Paul (30.12.2019 13:32): To ani nemusí být zvláštní, jestli to kouzlo zařídilo, že se bez obav z internalizovaných norem a imperativů mohou oddávat svému id, co by na tom bylo nekonsenzuálního? :))
To ledaže by někdo namítal, že ty jejich represivní internalizované normy a imperativy jsou bytostné součásti jich samotných.
@SilentWolf (30.12.2019 11:45): neposlouchej je :) imho jsou stejně dobrý, i když mají, stejně jako hry, i svoje nedostatky

BTW na twitteru se Lauren Hissrich vyjádřila k některý tý kritice..sice velmi nesouhlasím s tím jak to zadaptovali, ale aspoň je otevřená kritice

Ale její vysvětlení yennefeřiny orgy scény mi přijde zvláštní:

"can I maybe ask about orgy in episode 5? I have some doubts about it... It didn't look like consensual. Show have a lot of great takes on sensitive topics, even about rape, but that one was worrisome. What do you think about it?"

Lauren: "Interesting take, Marta. It is, in my eyes, completely consensual. There is an entire town whose desires have been stifled by an overzealous mayor, determining what people can want, and when. For those who want freedom from that, Yennefer provides a safe space."

Přišlo mi, že ti lidé byli docela zmatení když to kouzlo pominulo. A anyway mnohem raději bych viděl scénu z knihy kdy Geralt očumuje neviditelnou koupající se Yennefer :)
To po letech naprosto předčilo mé očekávání. Vypadá to líp, než většina nový her, efekty počasí mě stále překvapují. Dialogy jsou bambilionkrát lepší, než v seriálu (což není zas tak těžké). Polovina chvály je asi způsobena tím, že jsem to původně hrál na PS4, takže rozhovory konečně neglitchují apod... Jasně, přebytečný loot prostě... fuj. Ale jinak to zas krade hodiny jak ďas.

Teď mě jen štve, že jsem s knihami tak zahálel a zas musím čekat na dotisk. :D
Ahojky, měl bych na dotaz týkající se možnosti nastavení vzhledu hlavní nabídky která jak víte mění svůj vzhled od prvního typu kdy máte hru čistě v základní verzi a pak s následnýma DLC... tak se změní její vzhled.

Dotaz tedy je -> Jde mezi výjevy hlavní nabídky nějak přepínat? Protože jsem si nainstaloval DLC (Srdce z kamene) až po DLC (O víně a krvi). A automaticky tam zůstává ten O víně a krvi, ačkoliv jsem ted instaloval DLC - Srdce z kamene.

Pokud někdo bude vědět, ukazuje se jako špička v oblasti všech dotazů na téma Zaklínač 3.

Díky Valhallas
Půjdu proti proudu a vrátím diskuzi tam, kde by měla být, tedy ke hře. Poradil by mi zdejší odborník nějaký mód, který by upravil obtížnost v tom smyslu, že by za hlavní úkoly nebylo tolik zkušeností? Zkusil jsem to po delší době hrát a jakmile se jede hlavní linie, tak spousta vedlejších questů odpadne právě z důvodu zbytečně vysokého levelu. A taky by ten mód mohl upravit obtížnost a to směrem nahoru, je to prostě celkem dost snadné i na tu nejtěžší obtížnost.
Děkuji
@Guardian (24.12.2019 09:47): To mi přišlo taky dost divný že Vilgefortz nejsilnější mág ve světě Zaklínače dostane nafrak od nějakýho obyčejnýho nilfgárdskýho šlechtice.

@Adieu (24.12.2019 13:27): Herci jsou obsazování především podle vzhledu. To by si pak fanoušci zase stěžovali, že ten herec vůbec neodpovídá knižnímu Geraltovi.
@Paul (25.12.2019 20:25): Seriál byl propadák :) pořád pro mě je top polský, i když je to, jak to je. To multi kulti mi to tak znechutilo, že když mi někdo říkal, že tam jsou černí trpaslíci, elfové apd a pak vidím čarodějku cikánku... Tak...

Takže až budou dělat remake někdy za 50 let snad se dožiju. Chce to natočit pořádně a ne stylem, uděláme to jinak. Asi i proto to mělo ohlasy v USA..
Koukám na starej rozhovor se Sapkem...

"What I expect from an adaptation: a big bag of money. That is all." :D
@Paul (25.12.2019 14:48): Takového kdy emocionální scéna vůbec nefunguje a nijak nezapůsobí.

O tom jsem ale nemluvil, že jo? Vlastně jsem ti tak nějak dal za pravdu, že jo? Řeším tu obecnou věc, kdy se po adaptacích často chce, aby kopírovaly předlohy, a říkám, že to není nutné, je-li výsledek přesto dobrý. Zjednodušeně řečeno, jiný neznamená špatný. Nemluvil jsem specificky o Witcherovi.

@ntz (25.12.2019 15:07): Eh? Odkdy zhruba jsi začal číst tohle vlákno?? Ušetřím ti čas, seriálový Witcher mě dost zklamal, moje dojmy viz níže. A nechápu, proč jsi tak osobní… Hezký Vánoce!
Po šesté epizodě musím konstatovat, že je to celé rozhašené. Nic nefunguje, to dobré z knih i her jaksi zmizlo a stala se z toho průměrná podívaná, která nenadchne a občas nudí a občas dokonce urazí.
Snad by bylo lépe (pro Netflix) vzít jen lore a vystavět úplně nové příběhy. Takhle jen kurví to, co skvěle fungovalo. Nicméně chápu, že nepolíbeným předlohou se to může líbit.