@JohnCZ (03.03.2019 12:04): +1

Také nechápu. ntz tu jede své buildy, sety a dříve si i stěžoval, jak má všechny lektvary. "Hraje jinak" by se to dalo shrnout. Taky je dobré, jak si někdy ze začátku stěžoval, že Geralt je od začátku příliš silný a pak neopomněl sdělit, že nejvyšší obtížnost tam nechce dávat, páč Geralt podle něj má být od začátku nejvíc nejlepší proti svému okolí. Ten už té hře vyčítal vše a ze všech stran. :)
@Jab (03.03.2019 11:33): Mě teda hlavně fascinuje, že se to tu někteří neustále snaží hrát jako diablovku a honí se skoro az nemocně za číslíčky a přitom ta hra je úplně o něčem jiném.
@ntz (03.03.2019 11:12): Není pravda, že gear s tebou leveluje. Dokonce i kvalita vylootovaného gearu má rozmezí dle lokace. Vyzkoušej si to a vrať se něco zabít do White Orchard. ;)

Ty sety si sbíral jak pokémony. Moc nevím, proč to hraješ tak praštěně. Já za celou hru nosil mnoho desítek verzí výbavy na každý plac. Jít cíleně po setech s bonusem a stěžovat si, že používáš sety s bonusem... To je snad vše v pořádku, ne?

Ty tvoje omyly, přešlapy atp. už jsou vyloženě otravné. Snad vše, co si zde tvrdil, už ti někdo opravil s tím, že meleš blbiny. To bude tedy fakt koment za všechny prachy. Taková show Jaromíra Soukupa. Ne tolik pro "diváky", ale pro potvrzení vlastního ega. :(

Nechápu, jak zvládneš mít "předsudky" i po dohrání. Jak sakra funguje loot máš vědět. A ne tu plácat zase blbiny. A ostatní ti je ještě musí dokola korigovat. Stal si se obětí vlastního kafrání asi. Kdybys to dohrál během pár měsíců a ne řešil buildy a sety na internetech, tak si z toho možná taky něco pamatuješ. Ideálně třeba aspoň děj, ve kterém ses "ztrácel".
@Jab (03.03.2019 08:01): jabe, s tim powergaming jelimanem jsi me zahanbil .... ja se sam povazuju za nejvetsiho nepritele powergamingu, tak alespon na svou obranu musim rict, ze u 110% arkady (kdy se kazdej kousek gearu co najdete leveluje s geraltem) neni zadnej roleplay v pravem slova smyslu moznej ... nevim, jak mam roleplayovat hru, ve ktery nesu v inventari 15 mecu, 10 zbroji a sortiment smiseneho zbozi a bauhausu ...
@ntz (02.03.2019 23:50): Hrali sme tú istú hru, akurát nejaké vytváranie setov ma nejako netrápilo+príbehovo sa to nevyžaduje, preto som si na to "spomenul" až na konci hry.

A v momente, keď som si tie sety nechal vyrobiť, som mal naozaj lepšie vybavenie s lepšími štatistikami, takže som to ani nenosil, len som si to obliekol, pozrel, ako to na Geraltovi vypadá, keď už som sa s tým namáhal, a potom to nechal vystaviť na vešiaky v Corvo Bianco :)
@Tarhiel (02.03.2019 22:41), @Jab (02.03.2019 21:39): to jsme asi hrali hrali kazdej jinou hru, protoze vybaveni (zbrane a zbroje) se leveluje spolu s urovni geralta a (od cca 11te urovne urcite) sety witcheriho vybaveni jsou VZDY lepsi nez jakakoliv zbran/zbroj co muzete v tu chvili pouzivat naprosto bez vyjimek .. prosim sami se presvedcte

napr tady se o tom diskutuje ... proste to tak je .. sakumprask vsechno je horsi nez witcher gear ..

mapicky na witcher gear nabizi obchodnici za par susniku (~ 50 kus) takze ani to neni limit, pac se k tem questum ktery vedou ke gearu dostanete skoro automaticky ...
@ntz (02.03.2019 21:18): Heh, to ja som si sety nechal vyrobiť na konci hlavnej hry, dovtedy ich vôbec nepoužíval a potom na konci B&W som ich nechal maximálne upgradovať, i keď už mi to bolo na nič.

A inak celú hru som prešiel s mixom oblečenia - proste som si na seba dal to, čo malo najlepšie štatistiky, takže taká zmeska všetkého.
Hmm teda tu Oriannu jsem ani neměl. A to jsem to prošel dvakrát:)
pokud se nepletu, tak vsechny witcher sety byly do hry pridane az v nejakem DLC, je to tak ? tzn. original hra byla kompletne bez witcher setu (aka cica, vlk, griffin, medved ..) ?

Dobrý výběr hlavních dojáků. Tam i v diskuzi níže. Ten Black Pearl quest... To byl prosím jen jeden z mnoha vedlejšáků a jakou i tak dostal pointu. Z toho jsem tenkrát byl unešen.

Mám rád RPG, kde hrdina nevyřeší všechny problémy světa. New Vegas si v tomto ohledu také počínal zdatně (lépe i než Fallout 1 a 2).
vcera v noci asi ve 2am se stala zasadni zmena v mem zivote .... videl jsem zaverecne titulky z witchera, predtim dobry konec (bez cheatovani - kdyz bezely titulky, tak uz jsem na witcher wiki studoval, jake jine konce byly mozne) .. dohrano na lvl 35 za zelenej build (0 skills v cervenym, 9 skills v modrym - ale aktivni jsem mel jen ten secondary aard z tier #2, jinak vse zelene + 3x hnede bodiky (umel jsem vsechny skoly cica/ptak/meda)) ...

dneska vecer zacnu psat review .. uz se na to tesim ...

ps muj build .. poradi zelenych skilu po slotech by melo odpovidat tomu, jak jsem utracel bodiky pri postupu po urovnich

na konci jsem pouzival medvedi mece a medvedi zbroj + rukavice a vlci kalhoty a obuv ...
@Paul (18.02.2019 10:30): nulu si to nezaslouzi, pac to je docela dobra hra (ktera me ale nebavi - coz je ale muj problem) .. zaslouzi si to podle me 70-80% (jeste nevim kolik, proto to chci dohrat) a samozrejme, ze se v komentu pokusim vysvetlit, proc davam takove hodnoceni - a nemusis se bat, ze bych si stezoval napriklad na to, ze to je nechutacky arkadovity (to neni chyby hry, tak, jak je bramborak bramborovej a kyselo kysely, tak je witcher arkadovitej ...)

@SilentWolf (18.02.2019 10:37): ted to hraju i pokoutne po doma, kdyz se nikdo nediva a kdyz vsichni spi ......

@BINGMAN (18.02.2019 10:34): tu hru jsem si poctive koupil a poctive v ni utopil strasny more casu .... je vase povinnost se se mnou tedka bavit, kdyz jste to tak hajpli a ja to vlastne smazim kvuli vam !!! :D
@ntz (18.02.2019 10:17): Eh, i kdybys tomu dal 0%, nikdo to nějak řešit nebude. Ale problém je v tom, že ty to chceš řešit, a proto sem čas od času hodíš nějaký post o tom, jak je hra overhyped. Ano, pochopili jsme, že tě hra tolik nebere, už když jsi to napsal popáté. Přiznej to, ty chceš být jenom zajímavý!
ale sak jo ... bitchuju, pac to mam cely pomotany jak to hraju dlouho ..

@AlieN (18.02.2019 09:55): ber to prosim s rezervou .. ja jsem v tom pribehu uz fakt ztracenej, ja to ani neumim popsat, ale kdybych to mel zpetne zrekapitulovat, tak budu jak skolak pri zkouseni ve skole a dostanu za 4, pac ze sebe vypotim, ze na zacatku byl gryf, pak baron ozralec, pak takovy tri vosklivy baby, pak se to zamotalo a ja chvili pobihal po vostrovnim kralovstvi, pak jsem nejak nasel ciri, co byla mrtva, ale zase ozila, pak jsme valcili na Kaer Morhenu, pak jsem se v tom zase ztratil a vyplivlo me to zpatky na Skellige, kde mam najit nejakej blaznivej slunecni kamen, kterej se tam vobevil znicehonic a bez varovani (pamatuju si na tu sedivou (ne zlutou) dialogovou opsnu, co se Geralt pta: `co to kua je slunecni kamen' ???)

nejvic me stve, ze mam asi 1/4 tuny zeleza, 1/2 tuny stribra, batoh peri ze priser, karku s ruznejma castma jejich tel a vnitrnosti, ale chybi mi dwimetril na 3 platy ....

@kuler91 (18.02.2019 09:51): jak pro koho, ja jsem nedohral w1 ani w2 (obe jsem zacal a w3 jsem ostatne zacal imho 2016/217 a taky jsem ho na popry nedal, pak jsem rozehral tohle kontiualni playthrough loni na jare) pac mi to prave zas tak genialni nepripadalo, vzdycky jsem byl strzen tim hypem, ale po nejaky dobe jsem to vzdy odlozil s tim, ze to je nechutacky arkadovita ptakovina .. tady u w3 jsem se kousl, pac jsem si na sebe usil bic s tim, ze jsem vyhrozoval tady na jare, ze napisu koment (cus Jabe, delam to z velky casti kvuli tobe ;)), tak se to snazim dosmazit do konce, abych ho mohl zodpovedne napsat, pac v soucasne chvili bych musel dat w3 asi tak 70-75% a dostal bych dozivotni ban tady na DBH (a chlapci by se me pokusili vypatrat a odstranit)
@ntz (18.02.2019 09:29): To je možné ten problém, že to táhneš tak dlouho ... se nedivím, že nevíš která bije :) ...
Jinak je to skoro 4 roky stará hra, ale i přesto si troufám tvrdit že i dnes to v rámci velkých RPG nemá moc velkou konkurenci, co lepšího od vydání W3 vyšlo z hlediska open worldu ? Jako já si užil nové RDR víc, které je prostě lepší, ale tyhle 2 hry se nedaj moc srovnávat ...
V roce 2015 to bylo prostě něco úžasného ... Kdybych měl dostatek času, tak si to dám s chutí znova ...
Jo. Příběh je extrémně zamotaný a je těžké jej sledovat. A je to chyba hry a nemá to nic společného s tím, že to hraješ už dva roky.
tak se po roce hry snad blizim k zaveru (mam najit nejakej slunecni kamen), kterej prede mnou zdrha jak debilni pes Goro pred svou panickou Keiko ...

v pribehu jsem se davno ztratil, ale hlavni princip chapu - pokazdy, kdyz clovek udela dalsi quest z hlavni linie, tak prichazi nova prekvapiva wtf objizdka, nova prekvapiva wtf vsuvka ..

94% na tyhle hre je hype stejnyho druhu, jako ma zelena mile nebo shawshank na csfd (filmy to jsou dobre, ale ze by bylo nejlepsi, to fakt tezko, presto v zebricku vedou) .. u witchera 3ky tohle chapu jeste min .. asi je to za grafiku
@Jab (15.02.2019 15:13): Elfovia boli v Roklinke zjetí v Hobitovi, v Pánovi prsteňov už sú po tripe.

Inak esteticky bola na mňa filmová Roklinka príliš nóbl a príliš málo domácka. Som ju vždy vnímal ako útulnú drevenicu s krbom a mačkami než ako secesný palác. :)
@ntz (15.02.2019 14:43): Některé momenty filmů byly na facepalm (Legolas a všechny jeho scény vlastně - nejčastěji když na něco naskakoval, sjel atp.), ale jinak se mi tyto líbily více než knihy, kde třebas Roklinka byla strašně úmorná nuda plná sjetých elfů. U Hobita naopak, tam mám knihu moc rád a filmy jsou hrozné a roztahané.
@Jab (15.02.2019 10:41): ja jsem dal na csfd

1 ***
2 **
3 **

pro me, jakozto pro skalniho fanouska JRRT co cetl vsechny jeho knizky x-krat, byl filmovej pan prstenu fakt tragedie (alespon od druheho dilu) ... hobit byla uplna sr***

par veci bylo na tom filmu dobrejch, ale ja osobne si myslim, ze v pripade LOtR of Jacksona meli tvurci myslet na zlate pravidlo, ze `mene je nekdy vice'
Yen je moc žabka a postrádá jemnou krásu, Triss má příliš velký kozy a Fringilla... všechno špatně. Jinak bych byl spokojený.
@Paul (15.02.2019 07:27): Já jsem i rád, že Cahira hraje takovej dobrej creep typ. Trochu mě vždycky rozčilovalo, jak byl na téměř veškerých fan artech zobrazován jako Muž roku 1263.
Kompilace scén herců z netflix show
Jsem vcelku příjemně překvapen. Až na Fringillu a Istredda jejichž casting není kompatibilní s knížkama a hrama (ale herci jinak vypadají capable a jsou to minor role, takže mě to tak netankuje) to jinak vypadá obsazené vcelku přesně. I ta Yennefer mi tady v těch klipech přijde že by to mohla dát. Snad to nakonec neposere ten Cavill :)
@ntz (10.02.2019 11:52): Overpowered. Ale zase ty DLC mě vyvedly z omylu, takže asi cajk. Byl tam prostor pro zlepšení. Možná bear armor by pomohl. Já fakt vše cpal do Quenu a do síly znamení a vše o mě umíralo. Za doprovodu perfektního zvukového efektu.

@ntz (10.02.2019 12:01): Příští hraní zkusím jet na zeleno. Pokud to někdy budu znovu hrát. Hádám, že seriál mě přinutí se do toho světa zase podívat.