Tak určitě, všechno ve W3 patří mezi to nejlepší. I soubojový systém. Jeho promyšlenost a neotřelost... Kam se hrabou Soulsborne hry.
@strejdafido (16.01.2017 18:58): Osobně mám u her obecně podobné sekvence nejradši. Neříkám, že mám rád humorné hry, to spíš naopak, ale tyhle odlehčené pasáže u delších her jakožto ticho před bouří jsou super. A vzhledem k fakt kvalitnímu writingu ty ve W3 patří možná mezi ty úplně nejlepší.
@Paul (16.01.2017 18:46): Já si nemůžu pomoct, ale to setkání zaklínačů na Kaer Morhen a s tím spojená pijatika a převleky patří k tomu nejzábavnějšímu, co W3 nabízí :-) Lambert je taky pěkná držka, nevynechá jedinou příležitost, aby někoho nepopíchnul.
Hraju BaW. Může mi někdo říct, proč mám najít pamlsek pro jednorožce, abych ho nalákal a chytil, když už jsem ho dokázal několikrát doběhnout i předběhnout (i díky tomu, jak je ta lokace pro něco, co nemá hráč dohonit nevhodná)? A proč, když jsem vzal košík mrkve, jde Geralt pomalu, jak kdyby to vážilo 150 kilo? Může ta hra dávat aspoň někde smysl? :-(
"Chceš slyšet básničku?"
"Samozřejmě."
"Lambert Lambert to je ale kokot."
"Docela ujde."

:-)
@pajmič (16.01.2017 16:10): Jakože stejný jako starší verze módu? To je možné, ale ten mód měl navzdory svojí nádhernosti fakt chyby, takže někde vypadal fakt divně. Takže jsem se nakonec dokonce rozhodl pro hraní vanilly. Sice je mnohem hnusnější, ale tohle vypadalo na některých místech tak divně, že to bylo fakt nesnesitelný. Strašně přesycený barvy.
"this is what i call a great looking rpg. Not that ashy looking zelda game"

Hehe, to je výstižnej koment, taky sklidil dost liků :-)

No ještě si mě tu užijte, požádal jsem Memphise o zrušení, takže brzo Leviathan umře.
@pavouk2 (14.01.2017 00:16): mám wireless xbox 360 controller i Steam controller a oba šlapou perfektně, PC mám do televize zapojený přes hdmi, ale mám PC blízko takže to není problém.
@Paul (13.01.2017 23:18): jak řešíš gamepad normálně přes kabel? Mám telku celkem daleko od tv i gauče takže bych musel volit tak 5 metrů hdmi. Co jsem četl tak 3 metry jsou hranice kvalitního signalu z počítače do tv pak se tam dělají prý takové červenofialové tečky v obraze.
@Paul (12.01.2017 20:45): přesně tak výkonem to není zkoušel jsem i low seting a s gtx 970 a i5 6600k by se to přeci na low nesekalo. Myš mám novou od steel series dost kvalitní. Nevím no holt to budu pařit s ovladačem tam je vše ok:-)
Tak jsem dnes nainstaloval zaklínače a mám problém, kterej je ted snad u každý hry co jsem hrál napřiklad Dying Light. Prostě jak jdu a zároven se rozhlížím myší je obraz takovej trhanější. Když připojím ovladač je to všechno naprosto v pohodě. Jako tahle hra bude asi s ovladačem i lepší, ale i tak mi ten problém vrtá hlavou. setkal se tím někdo ?
Proč, sakra, když bojuju s člověkem, tak proč Geralt říká "To je ale puch"? To bylo tak těžký napsat, aby tohle říkal jen u monster? Vždyť je to směšný. A ne, nebojoval jsem s nějakým trhanem od hoven, ale s nilfgaardským důstojníkem.
Jojo, v práci je člověku na DH nejlíp. :D stejně jako se kdysi herní časopisy četly na záchodě.
No a je to tady, včera jsem se k Witcherovi nedostal, dneska se k němu nedostanu, pracovní týden je smrt hraní!