A mě přišel že jediný do té hry skutečně sedí :-) (Ale ten třetí díl zatím vypadá tak... jinak, že tam ta angličtina možná nebude jak pěst na oko. Rozhodně bych od toho nečekal atmosféru prvníjo dílu, jak tu někdo doufal.)
Funfact: Letha daboval Mark Lewis Jones, alias Shagga z Game of Thrones.
@Paul (14.08.2013 21:21): Tak proto jeli mluvčí CD Projektu na pokec s GoT herci. Jinak taky jsem si říkal, že celovečerák by byl něco úžasného. T. Baginski se ale na to moc netváří. A já se mu ani nedivím. Ono sice by to asi byl relativně zvládnutelný rozpočet, ale zisky by určitě neměl. Cílová skupina je pořád dost malá.

@jurajjanosik (14.08.2013 21:18): Mě se vzhled Geralta, jako zarostlého starého bílého vědmáka líbí. Např. Vesemir je velice sympatická postava a ne jednou jsem si říkal, že bych byl raději hrál za něj=)
Tak snad ještě upraví vzhled Geralta, toho by už člověk v tom traileru ani nepoznal. Jinak snad se vrátí ve trojce hratelnostně i atmosférou k jedničce.
Jinak tady je nejkvalitnější 500MB verze toho traileru. Ta krajina vypadá skoro live action, Platige Image odvádějí fantastickou práci. Dost bych si přál kdyby jim CDP dali budget a čas na vytvoření zfilmování např. některé povídky z Last Wish nebo Sword of Destiny, třeba tu s Renfri. Hodinový filmeček v této kvalitě by byla paráda.
@MIGtheDRAGON (14.08.2013 14:02): To vůbec není třeba řešit. V UW i Bladovi to měli jiné postavy, než hlavní protagonisté.

@MIGtheDRAGON (14.08.2013 14:02): "Já jen nože v rukávech viděl už dávno před AC, které si na téhle popkultůře vybudovalo živnost. :P"
"Jj, ty ses s něma určitě narodil=P Nebo si vážně myslíš, že se podobné srandy používaly ty popkulturo?"

Jo. Jak u blbejch. Když někdo právě mluví o nožích v rukávech a někdo se ho ptá, zda si vážně myslí, že se podobné srandy používaly.
Prostě Geralta mám spojeného s klasickým mečem, ne vystřelvoací čepelí a slowmotion záběry. Howgh, konspirátoři=D
@Shoggot (14.08.2013 13:56): Tak určitě (snad) nechtěl aby to vyznělo tak, že se schovanými dýkami přišlo až AC. Spíš, že AC je asi první který se schovaným nožem dost prezentuje. Prostě u těch filmů/her co jsi napsal ani u jednoho si přímo skryté nože nevybavím. Třeba Blade je spíš spojován s katanou, ale je možné, že tam někde nůž použil. To samé Underworld, kde si snad jen jednou vybavím jak tam Selene sejmula nožem vlkodlaka, ale ten určitě nemělo v rukávu, když na sobě měla ten těsný latexový obleček :D
@MIGtheDRAGON (14.08.2013 13:51): Bloodrayne a Starcraft jsou sporné (jeden má plasmový cosi, druhý opravdový meč), ale zbytek jsou normálně vystřelovací kudly z rukávu. Sakra, to měl taky i Green Goblin ze Spidermana, dokonce takhle jednou nachytal Joker Batmana v TAS.
Představa, že tahle věc přišla až s AC je prostě naprosto zcestná.
@Shoggot (14.08.2013 13:43): Nechci tě kritizoval, ale v tom tvém seznamu mají teda všichni nůž v rukávu? Se mi to nezdá, neznám úplně vše, ale se skrytým nožem mě tam napadá snad jen prodátor. Hodně se mi líbí jak tam máš napsanou bloodrayne, která má ty svoje "skryté" čepele o velikosti ruky, které by schovala leda tak s o pár čísel větším kabátem :D

Spíš to co spojuje pár posledních cinematic s AC je to několikanásobné zpomalování času během jedné bojové sekvence.
@Say (14.08.2013 12:51): Blade, Hudson Hawk, Marathon Man, Underworld, Undercover Brother, The Final Terror, Predator, Daredevil, Teenage Mutant Ninja Turtles, Batman, Silence of the lambs, Freelancer, Street Fighter 2, Starcraft, Bloodrayne...
@Bodkin (14.08.2013 12:18): Nn, občas si s tím namažu chleba nebo uříznu trčící nitku na batohu.

Zpět k tématu... Prostě čepel na zápěstí, kterou Geralt začne používat až v třetím díle je dost... smradlavá. Asociacím se nevyhneš.