Do 16. dubna na Steamu se slevou 90 %. Ze Euro padesát už je to slušná nabídka za tříhodinovou jednohubku, základní cena je nesmysl. Současně mají ohlášeno pokračování s podtitulem Light at the End. Avizovaný termín vydání letošní druhý kvartál, tak uvidíme, zda jej stihnout dodržet.
[neexistující komentář]: Hmm celkově druhý komentář letošní výzvy, že bys letos dokončení výzvy nenechal až na Silvestra? :) A mimochodem, čumím co mám všechno v knihovně. Vůbec si tuhle hru nepamatuji ale mám tu štítek, že jí mám z Humblu. :D

Vyzkoušel jsem demo a rozhodně zaujalo. Zdá se, že si tento typ her nejspíš oblíbím.
@Drolin (27.09.2018 12:25): Já tohle rozdělování na epizody nemám rád, kor když očividně vědí, že nemají finance na dokončení plánu. První epizoda vyšla už dva roky zpátky a než vyjde duhá, tak to nejspíš bude i tři roky rozdíl a stejně to furt není poslední epizoda. Měli spíš zkusit vybrat na celou hru ještě před vydáním první epizody.