Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Sims 4: StrangerVille

26.02.2019
14.05.2019
kompatibilní
46
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

V pořadí již sedmý herní balíček k The Sims 4. Tento balíček oproti ostatním rozšířením nabízí svou vlastní dějovou linku, v níž se hráč vydává po stopách záhady. Její dohrání by hráči mělo zabrat okolo 3-5 hodin herního času.

Rozšíření do hry přidává nové sběratelské předměty, vojenskou kariéru, tématické oblečení a především nové město StrangerVille, ve kterém se dějí prazvláštní věci. Někteří obyvatelé městečka se začínají chovat podivně a postupně se tento neduh šíří mezi další simíky. StrangerVille je rozdělen do dvou sousedství a má celkem jedenáct plně upravitelných pozemků. Navíc je tu jedno tajemné místo, které editovat nejde.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Normálně bych se k psaní komentáře k The Sims 4 rozšíření, které je menší než expansion pack asi nedokopala. Strangerville ale tak trochu od ostatních game a stuff packů vybočuje. Nebo tak byl alespoň prezentován v promu. Strangerville sliboval záhadu a daný lineární příběh, který není zrovna pro The Sims typický. Upřímně řečeno jsem se nechala oblbnout vývojáři a věřila, že tenhle game pack bude něco opravdu úplně jiného než co hráči už v The Sims 4 viděli.

Bohužel sliby chyby. Příběh mi zabral sotva tři hodiny a podstatnou část z toho času jsem trávila tím, že jsem udržovala simíka při životě. Takže nic nového. Odhalování konspirace bylo více méně: promluv si s pár simíky, seber určitý počet toho nebo onoho, zase si s někým promluv, zase posbírej, něco vykutej, zase si promluv a grandfinále v podobě bossfightu s "Matkou" aka velkou hnusnou kytkou. Takže nic revolučního, zajímavého a už vůbec ne zábavného. Co bych vyzdvihla jako zábavné jsou detaily jako: hlášky, když odposloucháváte dědu Mráze nebo Smrťáka nebo to, že když se s Matkou skamarádíte tak vám bude plnit přání.

Naštěstí balíček přinese i vojenskou kariéru, krásný nový svět a celkem zajímavé předměty (za co si tenhle balíček vysloužil těch 65%). Někoho možná tenhle balíček oslní, ale takového hráče by člověk asi hledal dlouho. Na jednu stranu je dobře, že se vývojáři snaží vyjet ze zajetých kolejí, na tu druhou by možná bylo lepší příště zvolit jako stěžejní kámen pro rozšíření něco, co nebude hratelné jen jednou. Člověk si totiž záhadu Strangerville odbude jedenkrát a pak už se k ní asi nevrátí.
+14