Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Messenger

30.08.2018
19.03.2019
25.06.2020
76
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Retro plošinovka The Messenger je poctou klasickým skákačkám s nindži jako například Ninja Gaiden, ale obsahuje i některé prvky metroidvania žánru. Na speciálních místech hra umožňuje průchod mezi dvěma časovými epochami – 8bitovou a 16bitovou a tím měnit nejen audiovizuální kabátek, ale i herní styl.

Coby mladý nindža jste pověřeni doručit důležitý svitek na vrcholek východní hory poté, co vaše vesnice byla zničena hordou démonů a váš klan povražděn. Horkokrevný a dříve bezstarostný novic se tak vydává na dlouhou a epickou cestu skrz prokleté území plnou dobrodružství, nebezpečí, cestování časem a humoru. Cestu, při které se mu budou hodit všechny akrobatické a bojové dovednosti pravého nindži.

Hra se skládá z několika prostředí zahrnující bambusové hájky, lávové jeskyně, oblačné vrcholky hor či starodávné chrámy a umožňuje jak speedrun průchod hrou, tak více explorativní přístup s nacházením tajných oblastí, průchodů i celých úrovní. Své bojové a pohybové schopnosti je možné si vylepšovat za nasbíranou měnu skrz strom dovedností a průchodem hrou se nindža učí nové kousky, například zachytávání se pomocí vystřelovacího háku nebo plachtění vzduchem. Tradiční dvojitý skok nahrazuje dovednost zvaná cloudstepping, umožňující ještě jeden skok po úspěšném útoku ze vzduchu.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.