The Mageseeker: A League of Legends Story

Akční RPG od tvůrců z Digital Sun, kteří jsou známí především díky žánrově podobnému titulu Moonlighter (2018), nás tentokrát zavede do světa hry League of Legends. Jde o další příběhový single-player spin-off ze zmíněného světa od vydavatele Riot Forge, přičemž předcházelo třeba RPG Ruined King: A League of Legends Story (2021). Tentokrát se hlavní role ujme mág Sylas, který je hráčům původní hry jistě dobře znám. Ten byl neprávem zajat a v momentě, kdy se mu podaří uniknout, rozhodne se pomstít a především osvobodit svou domovinu od tyranské nadvlády.

Jelikož dokáže Sylas krást kouzla ostatním, tak ve světě hry The Mageseeker si můžete herní styl přizpůsobit dle vlastních preferencí a ovládat jakákoliv kouzla, která se na bojišti vyskytují, nicméně spolehnout se lze samozřejmě i na vlastní pěsti. Nebude to však jen boj, o který ve hře běží, nýbrž je potřeba i starat se o svou základnu a verbovat nové odbojáře, kteří se spolu s vámi postaví zlu, což vám postupně zajistí i nové a mocnější schopnosti.