@kuler91 (09.02.2020 16:25): Tak už Days Gone jsem odložil. Mělo to input lag a nehrálo se mi to příjemně. Tak doufám že když už TLOU2 bude taky trpět 30fps, aspoň si pohlídaj aby to bylo responzivní (např. jako Horizon, jak z tý hry nejsem nijak nadšenej, tak má asi nejlepší input latency co jsem u 30fps hry kdy viděl).

Jinak RE3 ani Doom mě taky moc nelákaj, dám je někdy ve slevě, ale jinak backlog mi přetejká (Pathologic 2, Kentucky Route Zero, Enderal, Prey Mooncrash, Disco Elysium, Hitman 2, Pathfinder Kingmaker).
@marwel (09.02.2020 16:46): Asi tisící remake/remaster od capcomu ? A doom je obyčejná no brainovka .. pro někoho dneska ještě zábava, pro mě ne. Pokud by podobné hry dneska nevycházeli, asi by to nikomu moc nevadilo.
Moc pěknej přídavek, klidně ho mohli zaintegrovat do samotný hry. Tak jsem teď zkoukl ty čtyři trailery na dvojku a ten poslední zajistil, že nebudu čekat na PS5 :)