Kdo chcete češtinu, fajn mod na hru nebo jen prostě poradit, klidně mi můžete napsat na email :)
[přesunuto z komentářů]

moc super hra dohral jsem ji celou a po ukonceni hry mi napsali že je v poušti nějaky problem tak bych se chtěl zeptat jestli někdo neví jaky diky za radu a eště jednu radu bych hctěl chci se zeptat jestli někdo neví jak se dají pořizovat fotky
@Malignus (10.06.2009 10:57): Ja to vidím trošku inak:

1. Hlavná postava s rysmi Ošklivý + Manuálna zručnosť, inteligencia 16. Ťažké zbrane, reč a vylamovanie zámkov na maximum. Na prvých troch leveloch treba zvyšovať iba vylamovanie zámkov a pri výbere špeciálnych talentov zvoliť detekciu nástrah, špecializáciu na vylamovanie sejfov a napokon odstraňovanie nástrah (v tomto poradí). Takto získaš hneď v úvodnej osade špecialistu na vylamovanie trezorov a iba v prvých dvoch dedinách som objavil 7 alebo 8 sejfov, v ktorých je okrem slušnej zbroje aj munícia a solídna automatická puška. S takou výbavičkou vyzerajú boje proti Krysím lebkám úplne inak. B-)

2. Spoločníci. Prvých dvoch treba najať v tábore, ďalší sa pridajú neskôr:
Viktor - ťažké zbrane, výbušniny. Neskôr plíženie.
Ivana - ťažké a odstreľovačské zbrane. Neskôr plíženie a šoférovanie.
Milton - ľahké zbrane, zálesáctvo. Neskôr medicína a plíženie.
Keno - ľahké a odstreľovačské zbrane. Neskôr plíženie.

3. Profit!
To já mám The Fall velice rád (vsadil bych se, že Wasteland 2 bude horší :), a souboje byly zdařilé - relativně takticé i zábavné. Škoda, že pokračování již není kvalitní, ani RPG.
Pekne ma štvala kamera, ktorá je pevne ukotvená a vycentrovaná na zvolenú postavu. Tretinu herného času zabijete posúvaním a krútením blbej kamery. Súbojový systém je na prd, mohli radšej popracovať na ťahových bojoch a vykašlať sa na autíčka. Úlohy sú celkom nápadité a niektoré naozaj originálne, ale záver hry ma sklamal na plnej čiare.
Po nudnom vyvraždení finálnej mapky si zasmušilí bojovníci posadali na lavičku, jeden z nich odrazu namiesto pušky vyčaroval nevedno odkiaľ gitaru a začali veselo tancovať.
V akronymách by som záver zhrnul takto: LOL! WTF?! AFU; BFD.
Mám pocit, že to sekání bude právě tou starou záložní Geforce 6600 (což není výtka, jen mě to štve:D). Můžu se ale mýlit. Můj příspěvěk vyzní tak, že tuto hru hodnotím negativně. Nene, právě, že mě docela baví, jen je občas trošku nervydrásající. Za tu cenu, za kterou jsem ji ulovil v trafice to imo rozhodně stojí a je docela zajímavé, že jsem o ní nikdy předtím neslyšel. A i ten německy dabing není tak špatný. Dává hře zvláštní atmosféru.
Mě tedy šlo vše v pořádku, a na daleko horší konfiguraci. Jinak za trochu hledání a úprav The Fall rozhodně stojí.
Rozehráno, za prvé mi vadí dost nepřehledný interface, potom divná kamera a ovládání. Na druhou stranu ale jsou zase questy docela zajímavé. Bohužel se mi hra dost škube a tak budu muset nejspíš počkat na tu novou grafiku, ačkoli grafická stránka je fakt na úrovni Fallouta (s velikou dávkou nadsázky). Je to možná i díky tomu, že hra jede v dost nízkém rozlišení a na mojí 22p vypadá dost hnusně kostrbatě. V menu jsem nastavení rozlišení nenašel a config taky žádný. Neví někdo ?
Jedno staré přísloví praví: "Chytří lidé to ukecají, ti hloupí vybojují."
Malignus: Tak ty jsi zkušený, už to znáš :-)
Ale charisma a řeč si nikdy u hlavního hrdiny nevolím, já vždycky nějakou korbu na zbraně a boj :-)
Pivo: No, třeba výběr skupiny je takřka jednoznačnej (já ji v průběhu hry neměním). Jména si nepamatuju, ale vím, koho si vzít:

1. Ty jako vůdce (Důraz na Charisma a řeč, Lehké zbraně).
2. Černoch, co ovládá chladné zbraně (na blízko). Ten bude řidičem.
3. Chlápek, co se vyzná ve výbušninách a těžkých zbraních. Ten taky bude páčit zámky.
4. Holka, specialistka na přežití. Ta je pomalá a jediná užitečná zbra%n je pro ní sniperka.
5. Týpek se specializací na těžký zbraně a opravář / technik v jedný osobě.
6. Postavička se specializací na těžký zbraně.

Myslím, že se jmenují Tereza, Ivana, Butch, Cassidy a Marcus... :-)

Neber zloděje, budeš mít tolik zboží na výměnu, že budeš rád, že se ho zbavíš...

Každej by měl mít sílu 11, inteligenci 13 a ostatní podle toho, na co se specializujou. Ty jako vůdce a jedinej možnej vyjednavač postřebuješ Charisma 16 až 17. Jo, a nedávej žádný body do plížení, je to nanic, když likviduješ nepřátele z dálky kulometem. :-)
Havoc: Pro lamy jako jsem já by to chtělo podrobný od začátku do konce. To jenom pro jistotu, abych se nenervoval, že mi ke konci něco nejde :-)
Malignus: Když budeš dělat mého průvodce, tak se do toho s chutí vrhnu :-)
Hra je fakt zajímavá a pěkná, ale já jsem na tenhle typ asi lama. Vrchní laťka je u mě asi série gothic. Jak je ovládání složitější a řešení úkolů a situací více namáhavé na uvažování, tak už mívám problémy :-)
Pivo: No, upřímně řečeno, nenarazil sem na lokaci, která by mě odradila. Všechno je logické, zajímavé a krásně do sebe zapadá, jen ta lokace "Konvoj" zůstane asi navždy záhadou... Jinak náročné na přemýšlení to není. Kdo hlodá, ten najde. :-)
Havoc: To je pravda, ale jestli těch náročnějších pasáží na můj chorý mozek bude více.... :-)
Ale u dost her, co jsem dohrál se mi líbily od začátku do konce a byly tam pouze úseky, které se mi nelíbily tolik.
Pivo: vzhledem k mému hladu po nějakém pořádném RPG jsem ochoten leccos vytrpět. A kdyby si každou hru zahodil s tím že se ti nelíbí jedna pasáž asi by si toho moc nedohrál:) zatím to vypadá na nějakých krásných 70-80% ale uvidíme dál.
Havoc: Z levelu. Jinak na kameru bych si ještě zvykl, ale nejsem si jistý, jestli bych to uměl hrát a jestli by mě nějaká pasáž neodradila.
Pivo: na to že to asi nebylo moc financované se to hraje nádherně, kor jestli to máš zadáče (mám to ze starého levelu). Zatím mě ze začátku štvala jen kamera která je opravdu příšerná... no ale Soldiers of Anarchy měli též špatnou kameru ale jinak celkem dobrá hra... (ta kamera mě fakt štvala tak jsem to raději odinstaloval)
Upřímně řečeno sem to už jednou skoro dohrál. Není to nijak těžký nebo záludný, jen ten Konvoj...
Havoc: Docela dost srozumitelně, ale nevím jestli do té hry jít, protože by mě zase odradila nějaká jiná situace. No možná později někdy.
Všem díky!
Pivo: Vezmeš si Viktora (má nejvyšší skill s výbušninami) dáš mu C4, poručíš mu aby jí dal k oběšencovi a utíkej se schovat do stodoly. Tam chvíli počkej oni příjdou. Nech je dokud se ti nespustí animačka a až skončí odpal tu bombu. Myslím že aby jí viktor položil musíš mu zapnout osobní inventář který zapneš F něco... doufám že jsem to napsal srozumitelně:D
jo a jinak použijte tohle:)http://www.abcgames.cz/?p=navody_zobraz&ID=6940 sice je to ve slovenštine ale jinak je to opravdu kvalitní.
Havoc: Nakupování provádí pouze tvoje postavička (Doporučuje se Charisma 17) a pouze věci, které má u sebe, tudíž se konají velké přesuny mezi inventáři jednotlilvých parťáků.

Pivo: Jo, tak nad umístěním nálože sem přemýšlel takových 20 minut, ale nakonec sem na to přišel. Musíš to udělat z inventáře toho, co umí zacházet s výbušninama, ale na přesný postup si teď nevzpomenu.

To All: Ví někdo, jak vyřešit lokaci "Konvoj"?
Havoc: Mě to divně nezní, já ani pořádně nepochopil, jak se tahle hra hraje :-)
Měl jsem umístit někam výbušninu ( alespoň podle titulků ) a nevěděl jsem jak a kde.
Jestli si dobře pamatuji, tak klasika jako z Fallouta - nabídneš co chceš vyměnit za obchodníkovy věci a cena by měla být vyrovnaná.