Tohle je v každé hře a dungeonu. I Witcher 2 měl v kobkách plných nekkerů normálně zapálené lucerny.

Ostatně nějaký mód odstraňující svíčky ze starých dungeonů se najde. Stejně jako ten, co chce Paul. Ale bez Construction setu je to prostě problém.
Todd jenom říkal že by si přál, aby šly mody na konzolích, a že o tom jednají s MS/Sony. Ale tuhle generaci bych nic nečekal, to spíš možná až tu další.

Každopádně jsem teď, po 80 hodinách hraní, narazil na první bug, co mě opravdu naštval. Konečně mám set Ebony armor, včetně Ebony Mail z daedric questu...a on se na tento set, kvůli bugu, neaplikuje matching set perk, takže mám horší armor rating, než se starým orcish setem. A samozřejmě na nexusu to zatím nikdo neopravil.Chjo :)
S těmi měsíci na tak nízké orbitě tam musí být světla habaděj i v té nejtemnější noci.

Co mě ale zaráží, jsou hořící svíčky v místech, kam nikdo nevkročil stovky let :D
A chystá se vůbec construction set v dohledné době? Co jsem postřehl, tak tvůrci pracují na patchi, jinak si ale prý berou v podstatě dovolenou (tzn. třebas na DLC se bude čekat minimálně v řádech měsíců).
Garret: Však to je taky provizorní řešení... Dokud nevyjde construction set.
s tím souhlasím, ale ve dne je světlo. když už, tak ať je tma když má být tma...
Garret: Tady nejde o žádné zrealističťování, ale příjemný pocit ze hry. Jít dungeonem a vidět každý kout, nebo se v noci procházet planinou a vidět až za horizont... Sry, ale tohle jsou přesně ty věci, které dokážou vizuální zážitek zkazit na max.
Paul: Ty screenshoty jsou fakt super. Nejlepší provedení srovnávacích screenů
Iron Shield, Steel Shield, něco takového nízkého. Byl to jeden z questů buď pro Companiony ve Whiterunu, nebo pro nějakou osobu ve městě (rodinný meč), takže to vlastně také mohl být meč.

Questový meč tam byl určitě, ale myslím, že příběhový štít též. Ale nevím to jistě.

Podstata je, že je to další z tisíce bugů a nedomyšlených věcí. Třeba předmět ruined books, OK ? Jsou dva druhy, vypadající dost podobně (možná i stejně), ale do jednoho místa v intentáři nejdou. Proč takhle neudělali příběhové/normální věci, když už se takové najdou. Ale hra je stejně fajn.
Příběhový Iron shield? Zajímavé :-) Na takový jsem ještě nenarazil, a to už jsem pokročil daleko za používání Iron shieldů...
Problém je, když mám třeba příběhový Iron Shield a k tomu další své Iron Shieldy. Nastackují se a nejdou vyhodit, protože to píše že je to quest item (i když quest je jen ten jeden, ne zbytek).
Say: Příběhové předměty vyhazovat nelze. Nelze je ani dát společníkovi, ani do truhly v domě.

U takového Elder Scroll je to otrava, pač váží 20 kilo/liber/whatever a quest s tím spojený je v nedohlednu (pro jeho získání bych asi musel konzultovat wiki, pač klasické vyptávání mágů nenabízí žádné možnosti).
Ahoj, hele nevíte někdo jak se dá odstranit úkolový předmět z inventáře? Mám totiž problém z jedním questem, zasekl se, měl jsem jedná postavě doručit magickou hůl ( dvakrát ), jednom za to že mi dá kámen duší pro pokus jedné postavy a podruhé za rodinný amulet další postavy, ale já s dungu kde se hůl nachází byl jen jednou a sebral jsem obě dvě ale podařilo se mi splnil pouze první z questů a ten druhý mám pořád v quest logu a track questu nikam neukazuje a ani nemám možnost v pokecu s postavou úkol dokončit. Díky za jakoukoliv radu.
Docela bych uvítal mód, který přidá svítivost aktivního ohnivého kouzla. Když mi z ruky neustále šlehá oheň, tak by aspoň mohl svítit...
Myslel jsem první tcl příkaz (v Falloutech jsem ho musel použít také - v The Pit), fov používám neustále (setcamerafov 90-100, podle nálady).
OMFG Co mohlo ze Skyrimu bejt kdyby se nejednalo o konzolovej paskvil, jako oblivion. Hry na PC už nikdy nebudou co bejvali ...
Aha - quest s vlkodlakem se snad započítal, pes byl vtipnej, takže splněno a ten deník pro kněze - kde že jsem ho měla hledat?
falkreath: knezovi prinyst denik, pro ex-jarla ukrast dopis a zabit upira, quest s vlkodlakem, quest se psem, nalezeni ztracenych lovcu, mozna i odmena za draka. Nevim co z toho se pocita do te trojky, tohle jsou proste veci co jsem tam udelal.
To je sebranka nenažraná!

Dnes jsem spatřila zbroj čepelí v celé své kráse, a hnedka jsem do ní navlíkla Lydku. Inu Lydce sluší, bodejť. Je to šikovná holka. Vždycky spustí nějakou past.. a pak zase... a zase... asi má smysl pro humor!
Ráda bych byla zemankou Falkreath, ale jaksi nemůžu nalézt třetí osobu, které bych mohla s něčím pomoct. Stejný problém mám i u města Morthal. Když si tento úkol označím jako aktivní, žádná směrovka se neukáže. Napadlo mě, jestli se ten třetí člověk nenajde později ve hře?
Koukám že Skyrim se vyšplhal na nejlepší hru tady. Sice pravděpodobně zase spadne, ale i tak si to zaslouží.
Já mám opačný problém... Kde sakra prodat ty stovky lektvarů a enchantnutých prstenů :D
Na tohle jsou nejlepší trenéři-companioni... Těm to ani není třeba krást, stačí si je vzít z jejich inventáře :-)

Tuhle hlášku už jsem taky zažil, ale to jsem kradl tuším nějaké ocelové ingoty, takže to se dá pochopit, ale u 15k zlaťáků je to už docela vtipné.
Kradu trenérovi zlato, které jsem za trénink utratil. Je to dost, 15.000 zlaťáků. Samozřejmě to nevyjde a trenér řekne:

"You could have just asked."
Hmmm, usekávání hlav a kápě přes hlavu se rovná velmi komické scéně, která vypadá jak Mickův (nebo Paulův?) bezhlavý arci mág.
Marty McFly: Ale jo. Jsou občas užitečné (pokud někdo chce mít to překvapení, tak radši neodklikávejte :)) - peníze z obchodu apod. Když se vyspíš doma, dostaneš navíc nějaký bonus milovníka, či co...
Jo a taky jsem rád, že se ten nude patch NEVZTAHUJE na děti. To bysme zacházeli už trochu daleko a do trochu hnusných vod.

Nicméně už se těším na mod "killable children". Ve Falloutu 3 se mi moc líbil, protože mě ti šmějdi z jeskyně (ufff, lamplight cave?) srali.