Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Dark Eye: Blackguards 2

Blackguards 2

20.01.2015
19.09.2017
kompatibilní
68
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Tři roky po událostech předchozí části Blackguards se znetvořená Cassia dostává z vězení a za léta strávená v žaláři si vytyčila jediný cíl. Podmanit si Žraločí trůn se nyní stává její touhou, která ji žene vpřed. Sama však tento nelehký úkol není schopna zvládnout. Proto se znovu obklopuje skupinou vyvrhelů a přemožitelů Devíti hord, které vede trpaslík Naurim. Celá skupina se vydává vstříc trůnu, který zatím ovládá mocný Marwan...

Pokračování tahového RPG líčící epický příběh před vás předestře rozsáhlou mapu, na níž se rozkládá impérium Aventurie. Se svými nohsledy a s občasnou pomocí žoldáků, kdy vaše skupina bude čítat až 20 bojovníků, postupně ovládnete všechny důležité body říše. Vaše jednotka tak bude obsahovat jak bojovníky se schopnostmi boje na blízko i na dálku, tak i mágy a kouzelníky. Ve městech pak lze cvičit válečníky, nakupovat a opravovat zbroj a zbraně.

Hra vás nutí k tomu, abyste využili všech schopností vaší skupiny, která v souboji získává další zkušenosti. Bitvy vyžadují značné taktické uvažování a za vítězství vás odmění i body, které lze vyměnit za další jedinečné dovednosti.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.