Někdo tu kdysi v nějaké diskusi psal, že čeká až trošku spadne cena. Teď je dobrá příležitost. Je to v pěkných Daedalic slevách na Steamu.

První hra+rozšíření+tohle pokračování, v balíku=10E Nebo potom samostatně :)
@Maximus (02.02.2015 11:06): To možná bude z části tím, že v Německu není u core publika DRM oblíbené, a tak jsou krabicovky bez DRM (standardní edice stojí na německém amazonu polovinu - 15€) a navíc hru mohli digitálně bez DRM koupit na GOGu.

I když by mě nepřekvapilo, kdyby si spoustu lidí, co hráli jedničku, nechtělo koupit dvojku. Mě osobně jednička ze začátku až tak do dvou třetin celkem líbila. Ale ta poslední část mi zážitek celkem znechutila.
Mě jednička dost bavila, ale už se kvůli zaměstnání nedokážu přinutit hrát na PC :/ Snad se donutím aspoň u Pillars of Eternity a Tormentu. Ale blackguards asi teda bohužel ne..
Hrá to tu niekto? Podľa recenzií je to kvalitnejšie ako jednotka. Nechápem preto tie negatívne reakcie na Steame http://store.steampowered.com/app/314830/ a veľmi slabú predajnosť (je to 2 týždne vonku a na Steame je to v predajnosti až na 12 strane okolo miesta 300 a aj v deň vydania to veľmi rýchlo klesalo).