The Crew

@Kwoky (13.06.2018 17:24): Intel i5 3,6 Ghz,16GB ram,Geforce GTX 950.Zkousel jsem na win10 a pozdeji na win 8,1.Podle me to hardwarem nebude.Drive mi to slapalo v pohode.To blikani jsem myslel jak je ve hre vyber mapy.To neni zadna chyba.Jen jsem chtel priblizit kdy nejcasteji se to deje
@Pipak (13.06.2018 17:11): Byl bys schopný to třeba nahrát mobilem? Protože "přeblikávání" může být třeba problém s grafickou kartou, ale záleží, jak přesně to vypadá.

Co máš za hardware?
The Crew 1.Znicehonic mi hra zacal padat.Drive vse v pohode.Vse mam aktualni.Zkousel jsem reinstal hry,i overeni souboruA pada jen kdyz hraju v lobby.Vetsinou kdyz se vybira mapa jak to preblikava.Ale ne uplne pokazdy.Nejaka rada pls?Dela to tak posledni pul rok.Drive jsem asi 2 roky hral uplne v pohode.Dik za jakykoliv napad
@USER47 (06.10.2017 23:46): Teplotami ne. Mám sotva 60. To tahání taky zmizí, když zastínění vypnu. Celkově mi přijde tady zbytečný. Teď už jsem to konečně jakš takš vychytal, aby při vjezdu do vegetace nebyly dropy a drželo se to stabilně kolem 60. Celkově jsem čekal, že mi teda Crew na novým pc půjde líp. A to vyhlazování u Ubi her, to je taky příšernost na hw. Chystám se na druhý Watch Dogs a úplně se bojím, když jsem četl některé reakce na netu. Že prý jen samotný vyhlazování dokáže schramstnout 3gb na kartě, to je šílený.
Tak je jasný, že v oblastech s bujnou vegetací bude mikrostínování žrát víc výkonu než na poušti...Moc nechápu popis těch tahajících se okrajů, pokud jsou tam nějaký narušení obrazu, může to bejt třeba teplotama GPU.
Nevím, co je přeložený jako zastínění okolím, ale tuším, že to bude SSAO nebo něco podobnýho. To je vždycky masivní žrout výkonu.
Je možný, že Zastínění okolím má takový vliv hlavně v oblastech se stromy? jakmile je vypnuto, je to naprosto plynulý bez jediného záškubu. Zkoušel jsem dát vyhlazování na méně, hloubku ostrosti, stíny. Furt v té jedné oblasti dropy. A kolikrát ani nepadlo fps a okraje jakoby se tahaly, neběžely plynule. Když jsem to vypnul, pohoda a vše ostatní na max. Vyhlazování teda na druhé nejvyšší...
Už se trochu chytám. Projel jsme si znovu mise co jsme už udělal a pustil filmečky. Jsem koukám úplně na začátkuˇ, splněno 0%. Ve městě mi trochu padá FPS bez ohledu na nastavení detailů.
Mě by zajímalo jak udělat crew a něco dělat. Už přes rok jezdím sólo:D
Tohle je Calling all Units tutorial, projdi tim a pak tě to pustí do normální mapy. Bude tam pár novejch typů misí, jinak nic až tak zásadního. Taky ti tam budou vyskakovat pozvánky k honičkám, to jde podle mě vypnout v nastavení, pokud to chceš ignorovat.
Tak jsme si řekl, že dám hře druhou šanci. koupil jsme si za dvě kila Calling All Units zapnu to a.... Jsem totálně přehlcenej a vůbec nevim co mám ve hře dělat. Všude to bliká svítí. Načetla se mi pozice. Nevim kde jsem proč tam jsem. Mám jet najít nějakou policajtku což je asi mise z Calling All Units. No zkrátka nevíte někdo čeho se chytnout? Předtím jsme v tom odehrál tak dvě hodky max. Ale je to rok zpátky a "nová hra" tu není.
Hmm tak mě dneska mě po mapě dovedností pronásledoval borec s monstruckem a cíleně do mě narážel a kazil mi to...

Dyžtak se přihlášte kdo to byl:D
@Red (22.08.2017 15:59): A k čemu? Na silnici mi stačí Koenigseg Agera a Kawa Ninja, do terénu zase kroska a ten původní Nissan předělaný na teréňák. Beztak tahle hra zaujala jen tou obrovskou svobodou pohybu. Největší epic fail je pak, když se chceš potkat s kolegou na koop. Povedlo se nám to jednou asi na sto kilometrů a zase to vypadlo. Crew miluju, ale je to v mnoha ohledech zmetek první kategorie. Snad bude dvojka v tomhle dotažená. Ale za ten obrovský a pěkně zpracovaný svět to miluju, to jo.
@USER47 (13.06.2017 23:32): Přesně tak MMOčkem to smrdí na sto honů, přitom by to skutečně offline být mohlo. Navíc moc potěší, když se snažíš o plnění nějakých těch těžších úkolů na čas a narazíš na nějakého vola, co má potřebu to do tebe napálit. I když teda, ne že bych to sám nikdy se škodolibou radostí neudělal. :D Ale naštěstí se to stávalo jen výjimečně.
Ono to podle mě původně mělo bejt MMO, který pak zkrouhli z technickejch důvodů na instance pro pár lidí. Koneckonců i starý trailery to hypujou jako MMO...
@David_Cravford (13.06.2017 23:23): asi jo, jenže tam původně byly i obdody ubisofťáckejch věží a chtěli abys mapu objevoval postupně a při tom potkával ostatní. Pak jsou tam ty skoky a výzvy a tam tě totiž odměňuje server, podobně jako v Division ti loot taky vybírá server.
Já samozřejmě jezdím i ty policajty a tam jsou další hráči výhoda, stejně tak u těch festivalů a soutěží, takže mně to nevadí.
to není DRM, ta hra je prostě určená na hraní on-line a dokonce se jmenuje Crew, nikoliv forever alone :D
@Gordon (13.06.2017 22:04): ok no, tak na to kašlu úplně. Možná to maj jako nějakou podělanou ochranu, ale právě tyhle vypatlaný prvky mě odrazují od toho, abych to kupoval. Jakoby nemohli dát offline režim do tý hry bez internetu.
co má společnýho se strašným social clubem od rockstaru normální uPlay, který se chová korektně?

Je to on-line hra a nebývá problém si to hrát sám a navíc tam potkávat kamarády co zrovna přišli z práce a pozdravit se z novýho auta nebo motorky. Podobně jako poslat přátele na nějaký mise a mít z toho aspoň nějaké peníze.
Stejně tahle ochrana je vlastně k ničemu, většinou trpí ti, kteří si to koupí. Co jsem se já například natrápil se social clubem.. zamrzání, odhlašování, tuna errorů...
Ono to nejde hrát offline? To co zas je za trend, že ty hry přestávaj fungovat i v offline režimu pro jednoho hráče?
Procesor by měl bejt v pohodě (já mám dvoujádro i3, ačkoli s 3.4 GHz jádrama), ramka by podle oficiálních údajů taky měla stačit, ačkoli optimální to asi nebude. Záleží taky na tom, co máš za GPU.

Auta můžeš trochu upravit, ale nic extra divokýho. Největší vizuální změny dělaj kity, který přetvořej základní vozidlo do nějaký specifický třídy (street, performance, circuit, dirt, drag, monster truck...).
Rozchodim Crew na svém stroji? 4 gb ram, 2,7 ghz intel core 5. Aspoň na medium? :) A jak na tom je tuning ve hře? Můžu si auto upravit třeba, dát mu spoilery a tak?
Jinak Ubisoft dělá všechno pro to, aby zabral tak 85% stopáže nevyhnutelný kompilace "Most embarrassing moments of E3 2017".
@USER47 (12.06.2017 22:37): aishě bylo rozumět, ale přišla mi hrozně try hard, taky mi moc nesedla. Nejlepší presenter je ten týpek na PC show, problém je že ta samotná show je jinak docela nuda (ale to jsou ty ostatní taky :))
Takže jestli to chápu správně, protože tomu frantíkovi bylo prd rozumět, tak se dvojka zase odehrává v US, což je teda epic fail, a jako odůvodnění tý dvojky tam je fakt, že se dá závodit v lodích a letadlech a má to lepší grafiku.

Jako...zklamání, těžký. Ale snad aspoň vylepší fyziku a zachovaj kvalitní podporu volantů.
No, je to hezčí a přidali letadla a čluny, jinak to nevypadá na velký inovace...
Evropa by byla dobrá, ale podle mě by byl velkej problém dostat ji do realizovatelně velký mapy. Všechno je tu dost nahuštěný, a zatímco v USA můžeš sem tam vynechat nějakej stát a zkrátit vzdálenosti přes pouště apod, nacpat Paříž na dohled Berlínu by vypadalo dost blbě.
No hurá.
Snad trochu okopčí ten physics model od Forzy a zachovají rozlohu a detailnost světa.
já osobně té oiptimalizaci přes GE vůbec nevěřim... Dle toho, co mi ten program píše mi nefunguje 75% her, které normálně hraju... A zbylých 25% mám údajně nastavené tak, že by mi měly běhat tak na 5fps...
@Gordon (27.04.2017 16:03): To je, ale tu minidiskuzi na tohle téma jsi začal svým špatně napsaným příspěvkem právě ty. Chuck se toho pouze chytil a ty jsi mu ještě odpověděl zase na něco jiného :-)) Ale jen si z toho dělám srandu.
@Kwoky (27.04.2017 13:11): Tam nejde o to nevědět jak. Dáš prostě optimalizovat. Každá novější hra má už tohle v sobě, ale říkám si, zkusím to. Bum, a nespustil jsem to. U dalších her to ale naštěstí napsalo, že nejdou optimalizovat. Nevím, k čemu je to pak dobrý tahle funkce. V nastavení Radeon je tohle vyřešeno stokrát líp. A to říkám jako člověk, který do nedávna pařil dva roky na R9 280, a teď se vrátil díky výhodné koupi zpět k Nvidii. Nejsem žádný AMD zaslepenec.
@Korbitch (27.04.2017 07:04): Na ty videa se to fakt hodí, protože to má skvělou kvalitu a nežere to žádnej výkon. Ale jakýmukoliv automatickýmu konfigurování prostě nevěřím, rád si to ladím sám přesně tak aby mi to vyhovovalo.
@Paul (27.04.2017 06:14): Jo, tak neříkám, že je to úplně zbytečný. Já jel pár let na Radeonu, tak jsem chtěl vědět, co se v experience změnilo. A hned jako první věc to rozesere hru. Ještě že u ostatních to napsalo, že nejdou optimalizovat. V tomhle je Radeon a jeho nastavení mnohem přehlednější. Alespoň mě ten jejich klient vyhovuje víc.
@Paul (26.04.2017 22:50): Jede to, díky moc. Nvidia Experience táhne z kompu.... Chápete někdo, o jaký mohlo jít problém? K čemu ten krám vůbec je, když vám to rozmrdá soubory? Byla to jediná hra, u které bylo napsáno, že lze optimalizovat, a pak nejde vůbec spustit. Ty vole...
@Korbitch (26.04.2017 22:09): To je základní pravidlo IT:

"Když to funguje, tak na to nehrabej."

Taky jsem nedávno zariskoval, ale měl jsem štěstí. Přehodil jsem SSD do jiného PC a po nainstalování dvou ovladačů všechno jede, jak má. Děsil jsem se, že mi to začne házet BSOD na novém i na starém PC, ale tahle katastrofická vize se naštěstí nenaplnila.
Nejde to spustit jen mě nebo to blbne celkově? O víkendu jsem přestavoval kompa na Ryzen 5, DDR4 ram a tak, všechno šlapalo, do té doby, než jsem instaloval ovladače nvidia, a kdo ví proč, jsem zabrouzdal do nvidia experience a zkusil jen tak ze srandy optimalizovat veškeré nainstalované hry. Když jsem pak projížděl jednu po druhé, u všech to napsalo, že nelze tuto hru optimalizovat, kromě Crew. A to jako jediné nejde spustit. Ostatní v pohodě. Zkusil jsem odinstalovat experience a reinstalovat Crew. Problém trvá dál.