The Crew: Calling All Units

29.11.2016

rozšíření

V rozšírení The Crew: Calling All Units bude hráč za volantom špeciálnych policajných vozidiel, ako sú SUV, rôzne športové autá, či motorky prenasledovať a chytať pouličných pretekárov. Uspeje jedine vtedy, pokiaľ sa ich dokáže držať sedem sekúnd. Pouliční pretekári, ktorých sa môžu zhostiť všetci ostatní hráči v hre, sú naopak bohato odmenení za úspešné doručenie citlivého nákladu. Tieto naháňačky sa dajú aktivovať kedykoľvek kedykoľvek v rámci otvoreného sveta, čo iba zintenzívňuje samotný multiplayer.

DLC zvyšuje všetkým hráčom maximálny level z 50 na úroveň 60. Nechýba ani príbehová línia, ktorá obsahuje dvanásť misií a budete v nej pomáhať agentke Zoe Winters zneškodniť nový gang. Aby ste boli schopní zastaviť svojich oponentov, môžete sa oprieť o rôzne špeciálne schopnosti. K ním patrí schopnosť privolať si na pomoc helikoptéru, možnosť využiť napríklad oslepujúceho granáty, či nekonečné nitro.

A tak mě ta přídavná mise taky trochu naštvala. Ne kvůli tomu, že je navíc, ale kvůli tomu, že jsem ji musel podstoupit a nikdo se mě na nic neptal, jestli ten dodatečný obsah chci hrát.

Ale jako důvod hru vypnout jsem to neviděl a nějak jsem ji dokončil. Ono šlo ještě i o to, že byla těžší než ostatní závody v původní hře, takže jsem ji jel tak na pětkrát a v tom mě ten přístup naštval, že hned první nová mise je obtížnější a ještě se jí nemůžu vyhnout. Pochopil bych takovou lehkou rozehřívačku, která ukáže něco nového a ne, že se budu muset snažit více než ve hře s původním obsahem.

Jinak dál už ten nový obsah ignoruji a moc mě nezajímá, takže hodnotit budu původní hru. Samotná hra mě celkem baví, ale to pak napíšu příspěvek už spíše k původní hře a hodnoti budu též původní hru, když nový obsah mě moc nebere.