A tak mě ta přídavná mise taky trochu naštvala. Ne kvůli tomu, že je navíc, ale kvůli tomu, že jsem ji musel podstoupit a nikdo se mě na nic neptal, jestli ten dodatečný obsah chci hrát.

Ale jako důvod hru vypnout jsem to neviděl a nějak jsem ji dokončil. Ono šlo ještě i o to, že byla těžší než ostatní závody v původní hře, takže jsem ji jel tak na pětkrát a v tom mě ten přístup naštval, že hned první nová mise je obtížnější a ještě se jí nemůžu vyhnout. Pochopil bych takovou lehkou rozehřívačku, která ukáže něco nového a ne, že se budu muset snažit více než ve hře s původním obsahem.

Jinak dál už ten nový obsah ignoruji a moc mě nezajímá, takže hodnotit budu původní hru. Samotná hra mě celkem baví, ale to pak napíšu příspěvek už spíše k původní hře a hodnoti budu též původní hru, když nový obsah mě moc nebere.
Já furt nemám tušení, o co ti v tomhle případě vlastně jde...

Přidali novou misi, ty jsi spustil novou misi a jsi nasranej, že musíš hrát novou misi? Tak to prostě ignoruj, když tě novej obsah sere. Veškerý upozornění můžeš povypínat v nastavení a pak ani nebudeš vědět, že tam něco novýho je.
Ta hra mě fakt baví, akorát UbLisoft neumí prodat svůj produkt. Nebo ne dostatečně.
Chci se jen tak po dvou měsících projet a UbLisoft mi vyloženě nasere tenhle DaTladisk do xichtu v podobě mise, kdy mám prověřit začínající cajtku. Tak tam jedete, v tu ránu se to přehoupne do auta cajtky, a má vás chytit. Přitom vám Zoe sere tři prdele píčovin, co udělat, kdy udělat, jak udělat, proč udělat......alt+F4....nazdar!!! Milý UbLisofte, polib mi laskavě s tímhle fašounským přístupem prdel!