The Binding of Isaac: Afterbirth

30.10.2015
10.05.2016
17.03.2017

rozšíření

První rozšíření pro arkádu s náhodně generovanými úrovněmi The Binding of Isaac: Rebirth. Hlavním vylepšením Afterbirth je nový herní mód, Greed Mode, který, jak název napovídá, se celý točí kolem peněz. V Greed Mode je na každém patře dungeonu pouze jedna místnost s deseti vlnami nepřátel, které se objevují postupně. Za každou přežitou vlnu dostanete zaplaceno - čím víc vln v kuse porazíte, tím lepší odměna. Peníze jsou důležitější než v klasickém herním módu, protože v Greed Mode jsou obchody vaším hlavním a někdy jediným zdrojem vylepšení.

Kromě Greed Mode Afterbirth vylepšuje i klasický mód - přidává alternativní patra dungeonu, jako například hořící sklep nebo zaplavené jeskyně, třetí cestu na konec hry, více než 100 nových předmětů a nový systém jejich kombinací, 100 nových nepřátel a 1000 nových místností, novou postavu, Lilith a nové bossy. Pokud máte zájem poměřit se s ostatními hráči, přidává také denní výzvy a žebříčky.

Hra se v roce 2017 dočkala druhého rozšíření s názvem Afterbirth+.

Tak Mega Satan defeated, čili je zase na čase dát si od Isaaca chvíli pauzu:).

To nové DLC mě beztak přiměje se k němu brzy vrátit:) (tedy pokud vyjde do konce roku, jak je plánováno).