Tak Mega Satan defeated, čili je zase na čase dát si od Isaaca chvíli pauzu:).

To nové DLC mě beztak přiměje se k němu brzy vrátit:) (tedy pokud vyjde do konce roku, jak je plánováno).
Na Greed Mode hard se taky těším, původní je až moc jednoduchý, i za tajné postavy. Za Losta stačilo najít Blank Card + 2 of Diamonds, koupil jsem si všechny itemy ve hře a bez problémů jsem vyhrál.
Ten Greed mód je docela fajn oživení, byť se mi jej podařilo dohrát hned napodruhé (ale final boss byl kruťák, o tom žádná). Docela se těším na ten "Greed mode hard".

I když z toho plánovaného DLC mě překvapivě nejvíc potěšila ta encyklopedie monster (se zaznamenanými počty zabití), něco takového jsem chtěl už u původního Isaaca:).
A jinak samozřejmě ta nová kapitola z ní skvěle...
@Isair (02.08.2016 15:54): Jojo, pro mě nejočekávanější hra zbytku roku. 55 nových itemů není moc, ale jestli tam bude nová kapitola, tak mi to na nějakých 50 hodin určitě vydrží, hraju teď místo toho Gungeon, ale není to ono :D
Heh, teď koukám, že už je ve vývoji další větší DLC "Afterbirth +", které by mělo obsahovat:
"-55+ new items (yes im counting trinkets as items you sons a bitches, always have always will!)

-new final chapter, boss and ending (yes i said chapter, not area)

-new playable character

-greed hard mode

-daily greed runs

-5 new challenges

-loads of new achievements

-a few new bosses and other little editions

PLUS DEV TOOLS! so you can design, edit and play and endless number of mods, features and whole new games that the community will no doubt eventually design.. but ill let tyrone go into more detail on that at a later date.

we have no set release date but the goal is before the end of the year."

viz. ofic. stránky.

Ještě by prý vylepšení mělo obsahovat encyklopedii nepřátel (podobně jako je to nyní s itemy).
Podle všeho by se mělo jednat pravděpodobně o finální přídavek k Isaacovi.
To už dnes vychádza?

myšlienkové pochody - nekupuj to Maxo, máš čo hrať na celý rok, nekupuj to! Veď tam máš nedohratého Witchera 3, GTA V a asi 30 iných hier, NEKUPUJ TO!!!

a kurva, ja som to kúpil! :D
Nie prosím, niéééééé!!! Nechcem ďalších 100 hodín nechcééém...či? :)