Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Binding of Isaac: Afterbirth+

03.01.2017
17.03.2017
26.09.2017
24.10.2019
kompatibilní
72
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

Druhé rozšíření pro arkádu s náhodně generovanými úrovněmi The Binding of Isaac: Rebirth, které ke spuštění vyžaduje i předchozí rozšíření, The Binding of Isaac: Afterbirth. Afterbirth+ do hry především přidává vylepšenou podporu modifikačních nástrojů, které vám umožňují změnit jakýkoliv aspekt hry, ať už se jedná o design místností, nové předměty nebo třeba jen drobná vylepšení grafiky. Je slíbeno, že tvůrci hry každý měsíc vyberou ty nejlepší fanouškovské modifikace a přidají je oficiálně do hry.

Kromě podpory modifikační scény přidává Afterbirth+ novou tajnou kapitolu a nového finálního bosse, po jehož porážce se vám odemkne pravý konec hry, který osvětlí nejedno tajemství o příběhovém pozadí hry. Afterbirth+ také přidává jednu novou postavu (Apollyon), více než 50 předmětů, nové nepřátele a bosse, herní mód Greedier (obtížnější verze módu Greed Mode z Afterbirth), bestiář se statistikami nepřátel a možnost pokračovat po zabití finálního bosse do nekonečna.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 85
Ani nevím, kam ten komentář napsat, tak ho píšu sem. Isaaca jsem hrál v snad všech jeho iteracích, a Afterbirth+ je ta dosud poslední.

Tuhle hru bych označil za nejlepší použití procedurálně generovaných úrovní, které jsem kdy potkal. Přičemž nejdůležitější nejsou generované mapy, ale předměty, které dostáváte a které signifikantně ovlivňují způsob, jakým hru hrajete. Nejsou to totiž jen klasiky typu "větší síla, větší rychlost", ale naprosté šílenosti jako "výbuchem bomby se vám obnoví zdraví" či "plivání bomb". (Ano, když tyto dvě věci získáte naráz, jste prakticky nesmrtelní. Ale to se nestane, ve hře jsou totiž stovky různých předmětů.)

Isaaca rozhodně doporučuji jako odreagování na hodinku až dvě, pokud máte zrovna náladu zastřelit pár biblických monster. Osobně nejsem moc fanda přehrávání her znovu a znovu, ale Isaac má pokaždé co nabídnout.
+7