Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tekken 3

83
42 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > bojová *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
20.03.1997 Arcade
12.09.1998 PS1
Vývojáři:
Namco
Tekken 3 je další z dílů série klasických mlátiček z dob prvního PlayStationu Tekken.

Příběhová linka se točí okolo Heihachiho Mishimy, známého z minulých dílů. Ten sestavil armádu zvanou Tekken Force, která nalezne tajemné monstrum Ogre, jehož sílu chce Heihachi využít pro své účely. Každá postava hráče po dokončení příběhového módu odmění krátkým filmečkem.

Hráč si může volit z několika různých herních módů jako jsou Arcade, Time Attack, Survival, Practice, Tekken Ball a Tekken Force. Samozřejmě nechybí možnost zahrát si s přáteli ve Versus módu. Na výběr je celkově z 24 unikátních postav, které jsou dostupné i ve více verzích. Každá z postav má svůj vlastní způsob boje a systém smrtících komb, kterých je v celkovém součtu více než několik stovek.

Celosvětově se Tekkenu 3 prodalo 8,5 milionů kusů a stala se tak čtvrtou nejvýdělečnější hrou na konzoli PS1. Přestože se Tekken 3 dočkal hned několika pokračování, třetí díl si drží stálou fandovskou základnu.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PS1 85
Z nostalgie som sa rozhodol si to zahrať znova a musím povedať, že ta hra nezostarla ako som predpokladal.
Samozrejme, že po grafickej stránke je to riadne „ RETRO “ ale na hrateľnosti nič nestratila. Cez emulátor beží skvele v 60fps a aj sa dá pekne natiahnuť na fullscreen.

Dokopy je tu asi 21 bojovníkov aj so skrytými. Všetko známe charaktery asi okrem dvoch. Prostredie je zaujímavo rôznorodé a príbehové pozadie bolo pre mňa nezaujímavé. Za zmienku stoja aj dva zábavné módy. Jeden je taký krátky fight koridor a v druhom móde zasa hráte divný volleyball.

Táto hra patrí medzi PS1 klasiky, ktoré sa oplatia zahrať aj v dnešnej dobe.
+16