@Jab (26.04.2021 15:06): A tím že člověk dostane těch 7 dní předplatného z toho linku, zůstane mu pak po jeho vypršení i ten příběhový obsah, který by dostal po koupení normálního předplatného?
Dnes je poslední den, kdy můžete kliknout na něčí referral link a získat sedm dni hraní zdarma (jako byste byli subscriber). Doporučuji využít. Refer a friend program tím končí. Od zítra kliknutí na referral link nepůjde.

Pokud kliknete dnes, tak onen týden dostanete, i když už zítra ty linky nepůjdou (tzn. ještě to nechají doběhnout).
@Jab (01.04.2021 09:13): Strongholdů mám více, protože jsem chronický sběratel a od té doby, co sbírám TC (LotR, M:tG, SW), postavičky v Star Wars: Galaxy of Heroes / Heroes of Dragon Age a dekorace v SW:TOR už necítím potřebu tahat si domů staré krámy (trochu přeháním). Já musím sbírat. :-D :-D Mimochodem, strongholdy navštěvuji všechny, každá class má svůj vlastní (jen IA všechny) a rád se v nich procházím. Díky za tip na guildu. Myslím, že dokonce nedávno nabírali ve Fleet... :-))
@Malignus (01.04.2021 09:01): Imho je zbytečné zařizovat všechny strongholdy. I je všechny kupovat. Sám nemám Rishi ani Yavin. A ty nové fleet jsou fajn, ale zase až tak skvělé také nejsou. Zařiď si raději jeden větší stronghold pořádně. Stejně budeš chodit jen do jednoho.

Můžu tě pozvat do současné guildy (Birds of Prey). Vše ale jede v angličtině. Nicméně operace jedou. Je hodně aktivní. Stále se tam něco děje. Teď je skoro každý den hunt na WBs, páč jsou v conquestu. I kvůli tomu je guilda většinou v první desítce na Large Yield. Ale i když nemáš čas nějakou dobu na hraní, tak vykopávají plné členy až po asi třech měsících. Má btw i stejnojmennou sesterskou guildu, která je jen o fous méně aktivní. Samozřejmě na operace tak či tak musíš být subscriber (nebo i ten subscriber na ten týden každé tři měsíce přes referral).

Předtím jsem byl v menších guildách. Nikdy v takhle velké. Bál jsem se té anonymity příliš mnoha členů. Ale pro mě to šlo, páč vedení je stejné jako v té předchozí. Prostě jsem jen odešel s aktivními "officery" do téhle, kde už byl člověk (Kot - je GM), kterého jsem také znal z dřívějška. A Kot hraje furt... :) Hlavně teď, když je kvůli koroně všude zavřeno (je to kuchař, tak asi nemá ani moc do čeho píchnout).
@Jab (01.04.2021 08:37): Já ještě nemám koupený ani všechny strongholdy a sehnat do nich dekorace je věčný šetření CC na něco zajímavýho z Cartel Marketu a čekání na slevy. Respektive Coruscant Apartment už mám na 96%, Nar Shaddaa a Dromund Kaas na 76% a Tatooine Stronghold, kde chci prolnout téma Mandalorian / Republic Military mám na nějakých 36%. Chci si dokoupit ještě Mandalorian War Camp a Armory Pack a to je 3600 CC minimálně a další hromadu kreditů sebere GTN, abych sehnal starší či duplicitní dekorace.

Tohle je to, co mě vyloženě odrazuje, věčný grind pro jednu blbou dekoraci. Navíc nemůžu najít žádnou guildu (ideálně českou), abych mohl pokračovat dál ve hře po False Emperor (ty 4 operace...). Mám pocit, že zase zaúřadovalli platící hráči, kteří se pořád domáhají větších a větších výhod proti F2P. :-((

Ten budoucí systém seasonal tokenů bude šílený grind či credit/cartel coin sink. Vzhledem k tomu, jak málo těch tokenů je. A kolik toho bude třeba projít, aby se k nim člověk dostal. A pokud to chce člověk urychlit, tak platí tisíce CC či stovky milionů kreditů.

V Bioware se imho trochu zbláznili. Nikdo normální nebude podstupovat tolik MMO questů, aby se k něčemu dostal. Teď btw i když to subscriber projde celé, tak nebude mít ani na oba nové strongholdy. O F2P hráčích ani nemluvě. Pro ně to znamená desítky dní grindu pro jednu pitomou dekoraci. Na nový stronghold mohou rovnou zapomenout.

Fakt to vypadá, že z Anthemu přišly posily v podobě idiot manažerů, kteří dorazili s dalším hitem po "surprise mechanikách". Tedy vysát a znudit úplně všechny hráče. :)
Nicméně story mode operace jsou v pohodě i s náhodnejma grupama, pokud se za těch pár let, co jsem to nehrál, nic nezměnilo. Najdi si nějaký guidy, mrkni na nějaký video a pusť se do toho. Story mode operace by měly mít level scaling a mechaniky jsou oproti hard/nightmare obtížnostem hodně zjednodušený.

Operace jsou dost možná to nejlepší ze hry, neboj se do nich pustit. Samozřejmě guilda pomůže, především pokud tě budou zajímat vyšší obtížnosti.
Má někdo zkušenosti s operacema? Předpokládám, že tady se asi bez guildy neobejdu. Jsou nějaké, které se dají v rámci příběhu dát sólo?
Není to důležité a ta Czerka linka zase takové terno není.
@Cathan (12.03.2021 17:59): Vtip je v tom, že se mi stalo s Bounty Hunterkou to samý a zrovna taky na Tatooine a radši jsem začal znovu a už jsem na konci Belsavis. Pak už jen Polith Minefield, Voss + Voss Bonus, Aeatan Defense, Clouds of Vandoru, Belsavis Bonus a pak... Corellia a Directive 7. :-D
@Cathan (12.03.2021 14:45): Tak to jsi abandonul těsně před koncem. To už nikdo nikde navazující quest nemá. Ona ta možnost opuštění questu správně neměla být vůbec implementovaná u jednorázových questů. Ze začátku navíc nebyla vůbec. Tak jedině novej toon nebo pokračovat na Alderaan. :-((
@Jab (12.03.2021 14:38): Ok.
Republika, planetární quest na Tatooine - Czerka.
Došel jsem až do Outpost Salara kde jsem myslím přijal quest "Field Trip"

Poté jsem tento quest z nedůležitých důvodů abandonul s tím, že se k tomu vrátím později. Když jsem se o to pokusil, zjistil jsem, že zkrátka v tom questu nelze nijak pokračovat - ani případně restartovat celou planetární linku nebo cokoliv.

Pokusil jsem se řešení najít i na zahraničních webech, ale nakonec se všude došlo k tomu, že jak se to jednou zruší, je to neobnovitelné.
@Cathan (12.03.2021 12:27): Ani v další lokaci, kde pokračuje? Teď už je to tak, že vždy v nové lokaci je někdo, kdo má další část planetární questu. Tzn. lze tak přeskočit většinu a kliknout až na posledního, jehož quest planetární linku dokončí.
SWTOR si zaslouží uznat mnoho kreditů. Ale fakt, že nejde platetární quest znovu aktivovat pokud ho "abandonu", je neodpustitelná zhůvěřilost.
Pro jména postav her používám různé generátory, zrovna SW by neměl být roblém.
Nesnáším vymýšlení / hledání jmen pro postavičky. Představte si tu radost, když najdete dobře znějící jméno (nepoužitý), který má i fajn význam a pak zjistíte, že to je značka výřivek a město v Estonsku. :-((
Budeš v pohodě, já to hrál 60fps včetně raidů na dvoujádrovým core i3 a AMD7790 s 1GB VRAM.
@Dunemaster (03.01.2021 15:03): Všechny class stories mají konec. Tedy osm různých her to je. Kazda class story je jiná. A na žádnou z nich nemusíš platit. Dokonce i několik DLC po tech základních příbězích je zadara. Tedy da se hrát bez pumpování peněz v pohodě. To nejlepší z celé hry jsou právě příběhy jednotlivých povolání a ta jsou zadarmo.
@Dunemaster (03.01.2021 15:03): Dá se to dohrát od zařátku do konce. Není tam žádný příběhový paywall. Možná trochu víc grindování díky pomalejšímu nabírání XP, ale když jsem to hrál naposledy dostával jsem pravidelně XP boostery v poště.
@pajmič (03.01.2021 13:04): já mám odpor k online hraní. :-D od kompetentivního hraní tu mám deskovky. Ale je pravda, že o SWTOR člověk čte furt že to jde hrát v poho sólo.

Hrál jsem tuším 3 různé postavy po 20 level.