Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Wars: The Old Republic

74

Diskuze

« Novější Starší »
Pokud někdo optimalizuje endgame postavy, velmi zajímavá informace ohledně vlivu alacrity na GCD:
https://www.reddit.com/r/swtor/comments/ ... ecially_for_classes/

GCD zjevně není snižován lineárně, nýbrž na bázi thresholdů, tedy a u postav, kde je alacrity používaná především ke zrychlení rotace, se vyplatí zůstat buď velmi nízko (703) v kombinaci s power/mastery augmentama, nebo jít naopak hodně vysoko (1860+) a částečně oželet crit. Všechno mezi tím je ztráta.

Týká se to především postav s okamžitejma útokama, tedy hlavně melee. Na watchmanovi jsem oproti původnímu buildu (cca 1800+ crit, 1600+ alacrity) skočil na ten vyšší alacrity threshold a nárůst DPS je znatelnej, kolem 200 na dummy.

Kamarádka s vengeance šla naopak na nižší threshold a taky si to pochvaluje, takže obě možnosti jsou asi lepší než cokoli mezi tím.
Hraju hlavně na republice, tam je Urubar asi hlavní. Nicméně většinou když na něm jsem, tak jsem v operacích a nemám čas nic řešit. S Blueberry a Rodianem pořád jedu class story, tak jsem trochu volnější. Můžeš si do friendlistu přidat všechny a pípne ti to, když se na něco zaloguju.
ah shit .. a nějaká aktivnější postava? :D
Co si tak pamatuju, tak třeba:

Rep:
Urubar, Laiira, Leshnuu, Tchi'nar, Yxel, Blueberry Smith, Orchis, Disguised Rodian...

Imp:
Espinne, Unur-Dakk, Casseopeia, Betty Sue, Ichi-In, Cassiee, Carchanos...
No já si musel skoro všechny přejmanovat, ale myslím že ta co teď hraju je Thaine, nebo Thaien nebo nějak tak :D Napiš mi raději svoje, jak se přihlásím tak si tě přidám.
Já stejně skype v soukromí nepoužívám, nějakej MS účet asi mám, ale údaje se mi dolovat nechce. Napiš jméno nějaký postavy a já se ozvu ve hře, pokud tě tam někde uvidím.
Okok, to bude asi on :)
Každopádně průser, někdo se mi asi dostal na skype účet nebo co(poslední dobou mi přijde, že se to stává nějak často protože nedávno jsem musel dobívat zpět i svůj "herní" mail) a nemůžu se tam přihlásit -_- ...
@Jab (24.12.2017 13:48): Nič nemôže tromfnúť to, keď som jednému nemenovanému kamarátovi z Čiech, ktorému sa vôbec nechce čítať tutoriály, siahodlho vysvetľoval, že na prečítanie e-mailu má kliknúť na e-mailovú schránku priamo v hre a nie klikať na notifikáciu na hornej časti obrazovky.
A jak zjistím, na kterém jsem? :D
Spíš skype, teamspeak nemám a už ani instalovat nechci.
Pořád jsou dva servery pro Ameriku, plus anglickej EU (Malgus), německej EU (Tulak Hord) a francouzskej EU (Leviathan).

Když uděláš nějakej teamspeak, tak se klidně připojím a něco vysvětlím.
No počkej a nejsou ty servery už sloučené v jednom? :)
Raději teda přímo ve hře a myslel jsem, že by jsme dali nějakej voice chat, psaní tady by bylo na celej den než se do toho dostanu :D
Jasně, ptej se na cokoli, co ti není jasný. Něco můžu vysvětli i přímo ve hře (na Darth Malgus serveru).
Někdo, kdo se zrovna nudí a trochu by mě po té hře provedl? :D Nehrál jsem to 3 roky, takže jsem tam teď trochu zmatenej a nechce se mi začínat nový charakter, když tam mám pár postav s levelem 55
btw: Ten novej flashpoint není blbej. V solo modu to dost trvá kvůli přestřelenýmu HP bossů a otravnýmu trashi, ale párkrát jsme si to proběhli v master modu a je to celkem zábavný. Chce to trochu koordinace a člověk musí dávat bacha, co se děje.
@Malignus (30.11.2017 18:58): Dík, vyřídím. :)

Mně ten Plasmatech přišel fajn. Vanguarda bych asi před Powertechem preferoval. Ale tank je z té trojice větví za mě nej. U Commanda ale není šance, tam jsou prostě animace Mercenary o tolik lepší a dynamičtější (s dvěma pistolkama), že už za ni asi moc hrát nebudu. Už teď jsem ale svou legacy z 15 charakterů zmenšil na sedm aktivních (a nepřekvapivě jsou mezi nimi tři troopeři), tak ještě uvidím (https://imgur.com/a/6ra6p). Vede u mě z nich celkově teď asi Zemek (můj main Vanguard Tank), Siraka (Agent Chisska), Blodar (Sith Marauder) a právě i Pyrattha (původně měla být Pyrotech :)) - jinak Rattataki Arsenal Mercka).

Jo... Je tam stále dosti grafických bugů. Ale tohle už se nezlepší. Je ale fajn, že máme tolik možností, jak si upravit ten či onen charakter dle obrazu svého.

@Jab (30.11.2017 18:31): Ta Trooperka vypadá taky skvěle. Já mám hotovou kapitolu 1 za Plasmatecha, ale moc mě to nebere po herní stránce (příběh je fajn). To je trochu divné, protože za zrcadlovou Pyrotech mě si to užívám. :-)

A to blbý zobrazování je fakt na přesdržku. Vím, že třeba Sith Purebloodům z těch masek na xichtě vykukujou výrůstky, takže to kazí dobrý dojem a volá po Hide Head Slot. :-(
@Malignus (28.11.2017 23:09): https://imgur.com/a/9PKn1

Jak jej jmenuje gen. Garza kapitánem, tak je vidět, jak se Elaře opětovně nesprávně zobrazují botky (jde o tu řadu 17a těžkých zbrojí - tj. RD/TT/TH-17A). Přísahal bych, že už to v animacích opravili, aby se za tu či onu stranu správně zobrazovala imp. či rep. zbroj. A teď je to zase špatně. :-P Úplně mi to zmrvilo závěrečný screen nastoupené jednotky. Tak moc, že jsem jej raději smazal. U minulé trooperky ještě nebyl žádný problém. :( https://imgur.com/a/vwc9p
@ledman (29.11.2017 14:45): Ne. :P Taky by mě potěšilo, kdyby alespoň na první pohled poznala sith. Warriora. Ale lze se jí zeptat na Jaesu. Vyplivne jen jednu větu, jak někde vraždila vojáky Eternal imperia, ale alespoň něco.
@Jab (28.11.2017 21:21): "A Darth Hexid člověk získá tak, že si s ní popovídá. To bylo tak trapné. :)"
No, to se dalo celkem čekat, že to bude jak s Master Ranos :) Má aspoň nějaký zajímavý lore komentář?
Ježiš to je zase hrozně nudnej Flashpoint. Ještě jsem ani nedodělal jeden bonus, páč se bugla jedna konzole.

A Darth Hexid člověk získá tak, že si s ní popovídá. To bylo tak trapné. :)

Anyway někdy to dojedu až do tohohle flashpointu i s tím plasmatechem - https://imgur.com/czs6mDH
Nudím se vzhledem k "ležení" s antibiotiky. Tak jsem vyrobil dva screeny postav, které teď na každé straně považuji za hlavní. Samozřejmě plk. Zemek je ten nejvíc nejdůležitější. Akorát jeho gilda stojí za bačkoru. Na imp. straně má můj Darth Grothor naopak gildu skvělou.

https://imgur.com/JV1qeTL
https://imgur.com/Zh1FxkI

P. S. A můj nový Plasmatech. https://i.imgur.com/czs6mDH.png Kusy tří legacy zbrojí. Jedna příběhová legacy puška (tuším z KotET), jedny standardní boty (dají se použít ty legacy trooper exalted z Coruscantu) a red and black dye a vyjde takhle pěkná kombinace.
Přesně. Udělej si novou postavu a užij si příběh. XP dostáváš stejně tak rychle, že jsi během dvou tří planet na lvl 60. :-)
Udělej nějakou čerstvou postavu a projeď class story, takhle budeš odkázanej jen na sidequesty, planetární linky apod:).
No hele, nevadí, aspoň si nahrabu nějaký xp :)
I když.. nevím jak dlouho mě ta hra zase bude bavit. Momentálně mám co dělat, abych dohnal výzvu a celkově toho mám ještě na to, kolik málo na to hraní času mám, celkem dost před sebou :D
Chápu chápu, ale vylevelovat na 70 by se to eventuelně myslím alo. Udělal jsem si 65, hodilo mě to do startovní lokace dané profese, snížilo mi to staty na level 12 a dostávám celkem slušné zkušenosti i za questy a zabíjení už na začátku.

Jinak nene, jsem na Progenitoru. Po tom šloučení bych se přidal :)
Podle mě tě to u těch tokenovejch postav stejně pustí jen do první kapitoly těch datadisků či tak něco. A nebudeš moct levelovat na 70 dokud nesubneš. Ale ruku do ohně za to nedám.

Jestli jsi na Red Eclipse a chceš dobrou velkou mezinárodní guildu, tak napiš.
A co to sloučení serverů, už to proběhlo? Máme teda nějakou guildu? :D Matt mi tu o nějaké psal. Pošlete mi někdo nějaké pozvánky na Agamy nebo Zyraen :)
@Arcee (25.10.2017 09:29): Přesně tak. Všechno po základních class stories. Do těch se nedostaneš. Resp. nepamatuji se, jak je to se story na Makebu, Rishi atp. Ty asi půjdou.

Za mě jsou ty tokeny zbytečné a nepoužívám je. Raději si během pár dní vyleveluji novou postavu sám.
Takže vlastně s tou jednou postavou můžu hrát všechno, ale s ostatními už ne?
@Arcee (25.10.2017 00:33): Máš ty levely. Nemáš nový obsah (resp. máš i ten podle tokenu - lvl 60 tě pustí to Kotfe, lvl 65 do Kotet aj). U dalších charakterů mimo těch z tokenů nebudeš mít ani levely ani obsah.
Double XP event už skončil? Servery jsou již sloučené? :)

Hele skončil jsem to hrát někdy před třemi lety, po tom co vyšel Revan.. S někým jsem se tu o tom už bavil a když si teda koupím aspoň na měsíc sub, dostanu všechny datadisky a bonusy, které mi potom zůstanou, to už vím.. Ale nechápu toto. Když to teď nainstaluju a zapnu, měl bych mít vesměs to, s čím jsem tenkrát skončil, ne? Žádný přístup do dalších datadisků, obsah z nich a moci mít maximálně level jen 55 nebo 60(už nevím, jaký v Revanovi byl), ne? No spustil jsem to a při tvorbě nové postavy mi to nabídlo rovnou nějakej token, že můžu využít boost a udělat si rovnou 60, nebo 65. Což mi bez problému prošlo. Navíc při loadingu mám obrázek ethernal throne a ve hře mě to v něm i vítá. Je to normální, nebo ty datadisky už mám?
@Malignus (14.09.2017 14:15): No... Tos hrál za ty dva charaktery, co mají dvě nejhorší posádky ve hře. :) Čili imho zatím nemá moc smysl se dohadovat, neb je to pro mě diskuze o tom, kdo je 35. a 37. nejlepší swtor charakter. ;) Navic se na lecčems spíše shodneme. Třebas na té Kiře.

Trooper má obecně posádku dobrou (až na Yuuna). Obdobně Bounty hunter (až na Skadge). Či smuggler má taky dobrou (až na Bowdaara). Ale nej NPC má Sith Warrior ve Vette. :)
@Jab (13.09.2017 22:15): V tomhle s tebou nesouhlasím. Podle mě má Consular zajímavější a "živější" posádku než Knihgt. Kdybych měl vybrat TOP 5 charakterů od obou tak bych dal: Kira, Nadia, Scourge, Zenith, Iresso.

Zatím jsem hrál jen Knight, Consular a částečně Trooper story. :-)
@Malignus (13.09.2017 18:14): Nadia byla taková manga holka. Moc na mě dojem neudělala. Ale je fakt, že se vyšvihla. Tharan docela šel. V něčem to byl zajímavý charakter. Iresso byl strašlivě nudnej. Zenith byl strašný zmetek. Taková ta bezcharakterní mrdka. Qyzen pak spadá do skupinu nejhorších charakterů ve hře. S Yuunem, Bowdaarem a Skadgem.

O kolik lepší je třebas posádka Bounty huntera? Tedy až na toho Skadge. :) Ale jediové chytli obecně slabé posádky. Jen u knighta je fajn Kira.
Jj. Příběh consulara ujde. Nej ale není. Ale parťáky má dost příšerné.