Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Heroes of Dragon Age

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online strategie *
strategie > tahová strategie
Forma:
free to play
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
05.12.2013 iOSAndroid
Vývojáři:
Capital Games
Oficiální stránky:
https://www.ea.com/cs-cz/games/dragon-age/…
Heroes of Dragon Age je sběratelská strategická hra pro iOS a Android, využívající setting série Dragon Age společnosti BioWare. Náplní hry je sbírání hrdinů a jejich kombinovaní do pětičlenných týmů, se kterými následně hráč bojuje proti týmům jiných hráčů či A.I. na předpřipravených mapách. Náplň hry se skládá ze dvou PvP módů (Proving Grounds, Onslaught) a velkého množství různých PvE módů (World Map, Nexus battles, Gauntlet...).

Ze začátku má hráč k dispozici pouze dva týmy. Postupným hraním však může dosáhnout až osmi týmů. Hrdinů je již skoro 650 a stále přibývají. Hrdinové se dělí dle rarity (Common, Uncommon, Rare, Epic, Legendary a Mythic), frakce (Red, Blue, White, Black a Large), způsobu útoku, rasy (Human, Elves...), skupiny (Venatori, Legie mrtvých...) apod. Každý tým může mít až 4 členy běžné velikosti a maximálně jednu velkou potvoru (drak, wyvern...). Pokud dáte dohromady jednotky stejné barvičky, získávají bonusy k útoku a obraně. Některé jednotky mohou posilovat jiné (například Leandra Amell posiluje všechny členy své rodiny), případně celou skupinu (Seeker Cassandra posiluje jednotky Oltáře a Inkvizice) nebo mít bonusy proti jiným (templáři proti mágům).

Hrdiny si hráč kupuje za herní měnu, kterou získává hraním, a lze je různě vylepšovat. "Sežráním" svých kopií se jim zvýší Tier až na Tier 4, případně lze vylepšit útok a obranu fortifikací. Jako fortifikaci lze použít jiné hrdiny, přičemž platí, že čím vyšší Tier a rarita, tím vyšší nárůst daného atributu, nebo bludičky (Wisp). Dále můžete hrdiny vybavit až třemi kusy různého vybavení, které jste mohli nalézt ve hrách (Voracity, Lyrium Kit, Helm of Dragon Hunter...). Některé vybavení poskytuje bonusy, pokud jím vybavíte určité jednotky – například Bull's Edge dává všem hrdinům 7% bonus damage, ale pokud je jím vyzbrojen přímo Iron Bull, dává mu navíc ještě dalších 10% odolnosti proti poškození. Některými kusy vybavení lze zase vybavit jen určité hrdiny. Celé týmy pak můžete ještě posílit runami.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.